7 najpredávanejších hotelov na Kapverdských ostrovoch

Leto je najobľúbenejším ročným obdobím mnohých ľudí, nakoľko sa konečne vyberú zo svojej každodennej zóny a užijú si dovolenku. Na exotickú cestu nemusíte cestovať cez pol sveta, stačí vám vybrať sa na Kapverské ostrovy, ktoré sú samostatnou republikou a nachádzajú sa v Atlantickom oceáne. Ide o súostrovie desiatich ostrovov, ktoré je západne od pobrežia Afriky. Vyberte si jeden z nasledujúcich najpredávanejších hotelov!

 1. Oasis Atlantico Belorizonte **** – hodnotenie 8,6

Najviac predávaný hotel je na ostrove Sal, umiestnený priamo na pláži a len kilometer od centra mesta. Sú tu dva vonkajšie bazény a jeden samostatný detský, servis je tu aj na pláži zdarma. Deti sa môžu hrať na ihrisku či v miniklube. Stravovanie je formou all inclusive, súčasťou je aj vstup do fitness centra.

 • Cena all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 904 EUR, z Prahy od 824 EUR.

 1. Iberostar Club **** – hodnotenie 9,2

Na známom ostrove Boavista je hotel z reťazca Iberostar so štyrmi hviezdičkami, kde je pre hostí pripravený zábavný animačný program a možnosť športových aktivít. Detský bazén je oddelený od hlbokého, stravovanie je bufetovou formou all inclusive a k dispozícii je až päť barov. Za extra poplatok je možné využiť SPA centrum.

 • Cena all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 853 EUR, z Prahy od 836 EUR.

 1. Royal Horizons Boa Vista **** – hodnotenie 9

Aj nasledujúci štvorhviezdičkový hotel je na ostrove Boavista, kde je pláž priamo pri areáli a hostia majú servis zdarma. V zime sú tu vysoké vlny. Je tu vonkajší bazén so slanou vodou a počas dňa je pripravený športový a zábavný animačný program, ktorý pokračuje aj večer. Stravovanie je formou all inclusive a platí aj v plážovom bare.

 • Cena all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 925 EUR, z Prahy od 852 EUR.

 1. Riu Karamboa ***** – hodnotenie 9,1

Štvrtý hotel je luxusný päťhviezdičkový rezort tiež na ostrove Boavista, nachádza sa priamo na krásnej pláži. Deti sa môžu zabaviť v detskom klube, dospelí majú k dispozícii saunu a posilňovňu. Stravovanie je all inclusive a zahŕňa aj nočný bar s diskotékou, bar pri bazéne i na pláži. Za extra príplatok je možné navštíviť SPA centrum.

 • Cena all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 963 EUR, z Prahy od 962 EUR.

 1. Oasis Salinas Sea **** – hodnotenie 9

Kilometer od mesta Santa Maria na ostrove Sal je hotel Oasis Salinas Sea, kde animačný tím pre deti organizuje rôzne kvízy, súťaže, je tu ihrisko aj detský bazén. Frekvenciu stravovania si hostia môžu zvoliť medzi polpenziou a all inclusive. Pláž je priamo pri hoteli, v areáli nechýba vírivka ani fitness centrum.

 • Cena all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 1 008 EUR, z Prahy od 946 EUR.

 1. Riu Touareg ***** – hodnotenie 9

Päťhviezdičkový hotel Riu Touareg, ktorý je tiež na ostrove Boavista, je situovaný priamo na pláži, kde je plážový servis pre hostí zdarma. Bezplatne si môžete taktiež zahrať tenis či využiť WiFi pri bazénovom bare, kde vám platí all inclusive program. Celý deň i večer sú tu organizované zábavné a športové aktivity. Von je bazén s vírivkou, tri slané bazény a dva detské.

 • Cena all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 1 021 EUR, z Prahy od 929 EUR.

 1. Riu Funana / Garopa ***** – hodnotenie 9

Výber uzatvárame luxusným hotelom z ostrova Sal. V areáli hotela sú dva vonkajšie bazény a jeden detský. Večer sa zabavíte pri živej hudbe, počas dňa sa môžete pridať ku aktivitám od animačného tímu. WiFi je v hoteli zdarma, stravovanie prebieha formou all inclusive a na pláži máte možnosť vyskúšať viacero vodných športov.

 • Cena all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 1 107 EUR, z Prahy od 954 EUR.

* ceny od sú platné ku dňu publikácie tohto príspevku

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.