7 najpredávanejších hotelov v Egypte

Egypt sa považuje sa jednu z dostupnejších exotických destinácií pre Slovákov, ktorá je finančne prijateľná. Rezorty sú na vysokej úrovni, ponúkajú dostatočnú bezpečnosť, skvelú stravu a krásne pláže. Niektoré z nich sú ideálne na šnorchlovanie alebo potápanie. Máme pre vás sedem najpredávanejších tipov na hotely v Egypte. Vyberte si ten, ktorého lokalita vám vyhovuje najviac.

 1. The Grand Resort ***** – hodnotenie 8,3

Úvodný The Grand Resort sa nachádza v oblasti Hurghady len 150 metrov od pláže, kde je pripravený servis pre hostí. Je tu zabezpečený animačný program, miniklub pre deti a detský klub. Stravovanie je bohatou bufetovou formou all inclusive. Nechýba tu vonkajší bazén a tenisový kurt.

 • Cena all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 369 EUR, z Košíc od 521 EUR a z Viedne od 369 EUR.

 1. Sunwing Waterworld Makadi ***** – hodnotenie 8,7

Druhý päťhviezdičkový bazén sa tiež nachádza v Hurghade, v skvelej časti Makadi Bay. Pláž pri hoteli je súkromná a ideálna na pozorovanie podmorského sveta alebo vyskúšanie vodných športov. Je tu 600 izieb, pre deti menší aquapark a zároveň animačný program. Hostia sa stravujú programom all inclusive a môžu využiť aj fitness centrum.

 • Cena all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 506 EUR, z Košíc od 635 EUR a z Viedne od 506 EUR.

 1. The Grand Hotel **** – hodnotenie 7,9

The Grand Hotel je situovaný v južnej časti oblasti Hurghada na pláži so servisom, barom a snack barom, kde platí pre hostí ich all inclusive program. Animátori vás zabavia pri vodnom póle či aerobiku vo vonkajšom bazéne, zacvičiť si sami môžete v posilňovni. WiFi pripojenie je v spoločných priestoroch bez poplatku. Pre deti je v hoteli ihrisko.

 • Cena all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 331 EUR, z Košíc od 489 EUR a z Viedne od 301 EUR.

 1. Siva Grand Beach **** – hodnotenie 8,3

Aj nasledujúci hotel sa nachádza v časti južnej Hurghady a má vlastnú súkromnú pláž a v areáli zabezpečuje denný i večerný animačný program pre hostí. Za poplatok môžete využiť služby SPA centra. Stravovanie je formou all inclusive a platí aj v siedmich hotelových baroch. Nechýba ani vonkajší bazén a vodné športy na pláži.

 • Cena all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 480 EUR, z Košíc od 527 EUR a z Viedne od 440 EUR.

 1. Sharm Resort **** – hodnotenie 8

Ďalší hotel sa už podľa názvu nemôže nachádzať inde ako v známej oblasti Sharm El Sheikh s plážou vzdialenou tristo metrov od rezortu, kde si užijete vodné športy a podmorský svet. Hostia si môžu na recepcii požičať automobil. V hoteli funguje all inclusive program a zahŕňa aj zábavný animačný program. V objekte sú až dva vonkajšie bazény.

 • Cena all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 366 EUR, z Košíc od 405 EUR a z Viedne od 366 EUR.

 1. Sea Gull Beach Resort **** – hodnotenie 7,9

Šiesty hotel je ideálny pre rodiny s deťmi, pretože sú tu viaceré kaskádovité bazény s tobogánmi. Hotel je postavený v širšom okolí mesta Hurghada s plážou priamo pri areáli, kde je servis zdarma. Pre deti je tu ihrisko aj miniklub s programom. Stravovanie je all inclusive a zacvičiť si môžete aj v hotelovej posilňovni.

 • Cena all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 512 EUR, z Košíc od 512 EUR.

 1. Stella Di Mare Beach Resort & Spa ***** – hodnotenie 8,5

Posledný, no o nič menej kvalitný, je hotel v už spomínanej Makadi Bay oblasti. Pláž je len 50 metrov od hotela, kde si môžete zahrať plážový volejbal alebo využiť ponuku vodných športov. Každý večer je tu diskotéka pre hostí, deti majú program v miniklube alebo sa môžu zahrať na ihrisku. Stravovanie je formou all inclusive.

 • Cena all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 562 EUR, z Košíc od 562 EUR a z Viedne od 570 EUR.

* ceny od sú platné ku dňu publikácie tohto príspevku

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.