7 najpredávanejších hotelov v Spojených arabských emirátoch

Spojené arabské emiráty sa stali vyhľadávanou destináciou, kde sa bez problémov dostanete bez predošlého vybavovania víz. Zrejme najobľúbenejším miestom je stále Dubaj a Abú Dhabí, ale nemalo by sa zabudnúť ani na ostatné emiráty, ktoré nie sú presýtené turizmom. My máme pre vás sedem najpredávanejších hotelov v tejto krajine, vyberte si jeden z nich a užite si skvelú dovolenku!

 1. DoubleTree by Hilton & Spa Marjan Island ***** – hodnotenie 9

Náš výber otvárame luxusným hotelom z reťazca DoubleTree by Hilton, ktorý sa nachádza v emiráte Ras Al Khaimah a má pláž priamo pri areáli. V areáli je sedem barov a reštaurácií, hostia si môžu vybrať stravovanie od raňajok až po all inclusive. Je tu päť bazénov s barom a dva z nich sú pre deti. Zacvičiť si môžete vo fitness centre.

 • Cena all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 1 000 EUR, z Prahy od 1 172 EUR a z Viedne od 1 022 EUR.

 1. Smartline Ras Al Khaimah Beach Resort (ex. Bin Majid Beach Resort) **** – hodnotenie 8

Aj druhý hotel v poradí je v emiráte Ras Al Khaimah a k areálu patrí aj 800 metrov dlhá súkromná pláž so servisom pre hostí. Sú tu tri vonkajšie bazény a zabavíte sa aj pri celodennom animačnom programe. Ubytovaní majú stravovanie formou polpenzie, no môžu si dokúpiť all inclusive. Na pláži je široká ponuka vodných športov.

 • Cena all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 815 EUR, z Prahy od 868 EUR a z Viedne od 807 EUR.

 1. Iberotel Miramar Al Aqah Beach Resort ***** – hodnotenie 8,9

Ďalší hotel s luxusným kúpeľným centrom je situovaný v emiráte Fujairah a hostia sa stravujú polpenziou, no môžu si dokúpiť aj all inclusive. V areáli sú dva vonkajšie bazény a počas celého dňa i večer je pripravený animačný program, pre deti je tu miniklub. Nechýba posilňovňa a tenisové ihrisko.

 • Cena all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 1 059 EUR, z Prahy od 919 EUR a z Viedne od 953 EUR.

 1. Bin Majid Beach Hotel **** – hodnotenie 7,6

Štvrtý hotel sa nachádza v emiráte Ras Al Khaimah a je situovaný priamo na pláži, kde si hostia môžu zahrať plážový volejbal aj vyskúšať vodné športy. Frekvenciu stravovania je možné zvoliť od raňajok po all inclusive, k dispozícii je sauna a fitness centrum. Zabavte sa na programe od animačného tímu, zdarma sa môžete pripojiť k WiFi.

 • Cena all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 831 EUR, z Prahy od 863 EUR a z Viedne od 746 EUR.

 1. Rixos The Palm ***** – hodnotenie 9,3

Nasledujúci luxusný hotel s piatimi hviezdičkami sa nachádza v obľúbenom emiráte Dubaj, ktorý má pláž priamo pri areáli. Hostia majú zdarma dostupnú kyvadlovú dopravu do známeho Emirates Mall. V hoteli sú tri reštaurácie a päť barov a hostia majú možnosť vybrať si stravovanie formou raňajok alebo polpenzie. Pre deti je tu ihrisko a rodičia môžu využiť ich platené stráženie.

 • Cena all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 2 279 EUR, z Prahy od 2 241 EUR a z Viedne od 1 668 EUR.

 1. The Cove Rotana Resort ***** – hodnotenie 9

Nádherný hotel s kaskádovitými budovami ponúka ubytovanie v izbách alebo v menších vilkách, z ktorých niektoré majú privátne bazény. Hotel má súkromnú pláž, kde môžu hostia využívať servis a nachádza sa v emiráte Ras Al Khaimah. Formu stravovania si hostia volia od raňajok až po all inclusive, v areáli sú dva bazény s barmi.

 • Cena all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 873 EUR, z Prahy od 1 094 EUR a z Viedne od 959 EUR.

 1. Al Hamra Residence (ex Al Hamra Palace Beach Resort) ***** – hodnotenie 8,9

Záverečný hotel má päť hviezdičiek a v areáli sú štyri reštaurácie a tri bary, kde hostia môžu využívať polpenziu alebo all inclusive. Na súkromnej pláži majú hostia servis zdarma. Detský bazén je oddelený od hlbokého, dospelí majú možnosť zacvičiť si vo fitness centre alebo využiť tenisový kurt. Hotel sa nachádza v emiráte Ras Al Khaimah.

 • Cena all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 1 263 EUR, z Prahy od 1 043 EUR.

* ceny od sú platné ku dňu publikácie tohto príspevku

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.