7 najpredávanejších hotelov v Turecku

Zvolili ste si cieľ svojej letnej dovolenky Turecko? Mali by ste zvoliť naozaj kvalitné ubytovanie. Podľa čoho spoznáte, že daný hotel má vysokú úroveň a nebudete počas svojho pobytu sklamaní? Jednoducho podľa predávanosti! V Turecku je množstvo známych letovísk a my sme pre vás pripravili zoznam siedmich najpredávanejších a zákazníkmi obľúbených hotelov v tejto krajine dvoch kontinentov.

 1. Sunclub Eftalia Aqua Resort ***** – hodnotenie 7,8

Úvodný hotel je postavený v turisticky obľúbenej oblasti Alanya len sto metrov od pláže. Pre deti je podľa veku k dispozícii miniklub, pre starších hostí je animačný program. V hoteli je aquapark s množstvom tobogánov a v objekte funguje all inclusive program.

 • Cena ultra all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 449 EUR, z Košíc od 539 EUR a z Viedne all inclusive už od 492 EUR.

 1. Sea Planet ***** – hodnotenie 8,6

Na krásnej súkromnej pláži Tureckej riviéry je aj päťhviezdičkový hotel Sea Planet, kde majú hostia plážový servis aj na pláži, aj pri bazéne. Počas dňa sa zabavíte na animačnom programe, večer si môžete zatancovať na hotelovej diskotéke. Deti tu majú samostatný miniklub a za extra príplatok môžete využívať spa centrum.

 • Cena all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 562 EUR, z Košíc od 709 EUR a z Viedne od 394 EUR.

 1. Sueno Hotels Beach Side ***** – hodnotenie 9,1

Tretí hotel je len kilometer vzdialený od centra mesta v turistickej oblasti Side a je umiestnený priamo na pláži so servisom zdarma a s barom, kde platí hotelový ultra all inclusive program. V objekte je spolu desať reštaurácií a 16 barov. Detský bazén, ktorý je oddelený od hlbokého, má aj šmykľavky. Využiť môžete aj detský kútik.

 • Cena ultra all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 547 EUR, z Košíc od 734 EUR.

 1. Trendy Aspendos Beach ***** – hodnotenie 9,4

Aj nasledujúci luxusný päťhviezdičkový hotel je postavený v oblasti Side a má obrovský vonkajší bazén. Pri ňom a aj na pláži, ktorá je hneď pri hoteli, majú hostia zdarma servis. Zacvičiť si môžete vo fitness centre, deti sa zabavia v miniklube či na detskom ihrisku. Stravovanie je bufetovou formou all inclusive.

 • Cena all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 816 EUR, z Košíc od 866 EUR.

 1. Eftalia Splash ***** – hodnotenie 8,3

Piaty v poradí je luxusný hotel Eftalia Splash s piatimi hviezdičkami v oblasti Alanya, no od pláže je vzdialený 450 metrov. Hotel ponúka bezplatný pravidelný transfer na pláž, kde je pre hostí aj servis zdarma. Počas celého dňa sa o vás stará animačný tím, je tu aj viacero vonkajších bazénov s tobogánmi. Stravovanie je all inclusive.

 • Cena all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 469 EUR, z Košíc od 569 EUR.

 1. Eftalia Ocean ***** – hodnotenie 8,4

Kvalitný hotel Eftalia Ocean je ideálny pre rodiny s deťmi, pretože ide o obrovský a rozsiahly rezort, kde je niekoľko bazénov s tobogánmi, kde majú hostia servis. Zároveň je situovaný priamo na plážach v oblasti Alanya. Stravovanie je formou bufetov all inclusive. Za príplatok môžete navštíviť hotelové wellness centrum.

 • Cena ultra all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 519 EUR, z Košíc od 629 EUR.

 1. Top **** – hodnotenie 8,2

Aj záverečný hotel v našom zozname je postavený na pláži v oblasti Alanya, kde majú hostia zdarma servis, rovnako ako pri vonkajšom bazéne s tobogánmi. Zahrať si môžete tenis, deti majú k dispozícii ihrisko a miniklub. Stravovanie prebieha formou all inclusive a v celom areáli je pripojenie k WiFi zdarma.

 • Cena all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 478 EUR, z Košíc od 489 EUR a z Viedne od 447 EUR.

* ceny od sú platné ku dňu publikácie tohto príspevku

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.