Jedna z najlepších dovoleniek na ostrove Bora Bora!

Nároční klienti hľadajú len samý exotický raj na zemi. Jedným z takýchto miest je aj ostrov Bora Bora. Tu nájdu spojenie príjemnej relaxačnej dovolenky s tými najlepšími ubytovacími možnosťami. Ostrov je dôkazom, že hľadať pokojné miesto na dovolenku sa dá aj na vysoko udržiavaných plážach Francúzskej Polynézie. Žiadny zabudnutý ostrov, ale skutočná oáza prepychu a luxusného pôžitku z dovolenky.

Matira Beach na ostrove Bora Bora

Ostrov Bora Bora je situovaný v južnej časti Pacifiku. Viac než 250 km ho delí od ostrova Tahiti. Na ostrove Bora Bora vám v podstate okrem nevyhnutných osobných vecí nebude nič viac treba. Je tu všetko! Tie najlepšie hotely, plážový komfort, obchodné a relaxačné strediská. Je to obľúbený ostrov tých najväčších hollywoodskych hviezd. A o tie musí byť dokonalo postarané…

To však neznamená, že si dovolenku na ostrove Bora Bora nemôže už nikto viac dovoliť. Garanciou vášho perfektného pôžitku z dovolenky bude oddych na jednej z najkrajších svetových pláží – Matira Beach. Spojenie rozľahlej pláže a modrej lagúny pre vás vytvorí ideálne podmienky na očistu mysle aj tela. Obľúbený je tu windsurfing, potápanie a výletné plavby po okolí.

Vašu pozornosť si na ostrove získajú tie najzaujímavejšie miesta. Ktoré sú to?

Milovníkov vodného adrenalínu, ale aj netradičnej dovolenkovej zábavy láka navštíviť lagunárium. Plávate pri tých najrôznejších morských živočíchoch a na dosah máte tie najkrajšie korálové divy. Zaujímavým je na ostrove aj výstup na horu M. Pahia. Náročná cesta, ale zato jedinečný výhľad na nádhernú scenériu.

Na ostrove sa nežije len v typickom dovolenkovom ruchu. Známe sú tu aj náboženské ceremónie. Preto je na ostrove niekoľko desiatok chrámov. Skutočná zábava sa na ostrove vždy začína a končí tradičným polynézskym tancom. Nemusíte tancovať, stačí, že prídete zrelaxovať na tento jedinečný ostrov.

Foto: pixabay.com

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.