Južná časť ostrova Bali? Vyhráva jednoznačne prepychové letovisko Nusa Dua!

O exotickej dovolenke na ostrove Bali snívame takmer všetci. Je to ostrov atraktívnych zlatistých pláží a rozvinutej hinduistickej kultúry. Tropické letné dni si tu môžete spríjemniť osviežujúcim drinkom na veľkej terase alebo tancom na tradičnom balijskom festivale. Niektorí z nás sa radi nechajú rozmaznávať v hotelovom kúpeľnom centre.

Letovisko Nusa Dua na Bali

Práve v letovisku Nusa Dua si budete môcť “lúsknutím prsta“ dopriať takmer všetko. Je to jedno z najluxusnejších letovísk na polostrove Bukit, respektíve aj v rámci celého Bali. Senzačné! Čaká vás leto, o akom v Nusa Dua určite netreba snívať. Všetko budete mať na dosah. Ak sa vám zachce wellness pobytu, všetky telové a kozmetické procedúry sú v Nusa Dua garanciou maximálnej relaxácie.

Tu zažijete raj na zemi, ktorý si, samozrejme, treba zarezervovať a predovšetkým zaplatiť. Letovisko Nusa Dua stačí raz zažiť a potom… Opäť si na túto dovolenku niekoľko rokov šetriť. Podotýkame, že letovisko Nusa Dua je naozaj pre tú najnáročnejšiu klientelu.

Nusa Dua – luxus sa tu dá prepočítavať zlatom

Letovisko Nusa Dua obklopuje množstvo nádherných pláží s luxusnými hotelovými rezortmi, nákupnými centrami a aj rozľahlými parkmi. Nusa Dua si rozhodne zachováva aj svoje prírodné klenoty.

Prepychová destinácia Nusa Dua je situovaná v južnej časti polostrova Bukit. Pre túto oblasť je charakteristický rušný turizmus, dlhé piesočnaté pláže, ale aj množstvo nedostupných a neobývaných miest. Často sa tu dovolenkári stretávajú s varovaním na veľké vlny a silný morský prúd.

Atraktivita a návštevnosť polostrova Bukit rozhodne nie je závislá len od tohto vysoko nadštandardného letoviska. Sú tu desiatky väčších, aj menších pláží, ktoré sú cenovo dostupnejšie. Dosť známe je aj stredisko Jimbaran alebo rovnako obľúbená je pre typickú rodinnú dovolenku aj oblasť Balangan.

Na letovisko Nusa Dua sa však netreba z nášho pohľadu pozerať cez prsty. Aj toto stredisko ponúka širokú škálu oddychu, a to ako relaxačného, tak aj aktívneho. Je to miesto vhodné nielen pre jednotlivcov a páry, ktoré si chcú užiť pokojnú a nadštandardnú dovolenku. Všetko je tu dokonale zabezpečené aj pre rodiny s deťmi. To, čo niektorí považujú za výhodné pre Nusa Dua, zároveň prináša letovisku jedno malé mínus. Oblasť je uzatvorená a pred vstupom musíte prejsť bezpečnostnou kontrolou. Samozrejme, nedostanú sa sem rôzni vreckári ani prefíkaní obchodníci. Avšak, sú tu sťažené podmienky na fakultatívne výlety a poznávacie zájazdy. Vzhľadom na časovo obmedzený pobyt v stredisku si treba dosť vyčkať, dokým sa dostanete napríklad k obhliadke známych hinduistických chrámov.

Foto: pixabay.com

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.