Letná láska: Dôvody nadväzovania známostí počas dovolenky

Táto téma je predmetom mnohých diskusií. Niekto považuje letnú lásku za kreatívnu zoznamku a iný za príjemné spestrenie leta, v niektorých prípadoch dokonca celého vzťahu. Je to ale správne riešenie? V prípade, že ste “single”, prekážky asi neexistujú a máte dôvod na príjemné pobavenie, ktoré môže časom prerásť v niečo viac. Tých zadaných by sme ale mohli varovať pred faktormi, ktoré ich môžu počas dovolenky na takéto cesty zviesť.

Fyzická príťažlivosť

Dôvodov, prečo ľudia nedokážu na letnej dovolenke odolať pokušeniu je viacej. Fyzická príťažlivosť robí svoje tiež. Posilňujeme, cvičíme, používame kladky a rýchlo chudneme, aby sme na obdiv ukázali svoju dobre vypracovanú postavu. V podstate na tom nie je nič zlé, pokiaľ nás to nenúti a nezvádza k flirtovaniu. Odolať “sporo” odetým ženám a dnes už aj mužom je naozaj niekedy ťažké.

Atmosféra

Na dovolenke si chcete užiť každú minútu a naplno, pretože je to obdobie, ktoré prežívate zrejme iba raz do roka. Spolu s dobrou náladou, príjemnou atmosférou a nejakým tým nápojom s menším obsahom alkoholu sa môžete jednoduchšie povzbudiť k zoznámeniu, ktoré by ste neskôr mohli ľutovať. Zábrany sa vytratia a všetci sme zrazu priatelia.

Povaha

Aj povaha môže pri tejto činnosti zohrávať veľmi dôležitú úlohu. Niekto berie svoj aktuálny vzťah vážne a iný nemá jasne stanovené hranice a pravidlá. Kto chce si nájde dôvod vždy. Nemusí to byť ani na letnej dovolenke. Každá osobnosť je iná a inak reaguje na určité podnety. Niekto má v sebe pud sebazáchovy a inému je to ľahostajné.

Každopádne sa teraz sústreďte radšej na efektívne chudnutie. Pravidelne si zacvičte na rotopedoch, zdravo sa stravujte a ostaňte v pohode, pretože čas plánovania dovoleniek sa blíži. V prvom rade si na dovolenke užívajte voľné chvíle a ostatné nechajte tak, ako má byť. Čas je ten, ktorý rozhodne za nás asi vo všetkom.

Foto: pixabay.com

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.