Na dovolenke vo Varadere si bohato vystačíte s osuškou a plavkami

Varadero je krásne, rozľahlé a jedno z najnavštevovanejších kubánskych letovísk. V minulosti si dovolenku vo Varadere mohli užívať len skutoční boháči. Dnes sa dá aj za drobný peniaz dostať do tak presláveného letoviska. Čím je Varadero významné? Dokáže turistom ponúknuť aj viac než len vychýrené pláže?

Pláž Varadero na Kube

Varadero je naozaj ideálnym miestom na letnú dovolenku pre milovníkov toho najexkluzívnejšieho plážového komfortu. Toto kubánske letovisko sa nachádza na úzkom polostrove Hicacos. Oblasť pokrývajú rozľahlé plážové úseky s jemným zlatistým pieskom a tyrkysovým morom. Miesto je naozaj udržiavané. Sú tu tie najlepšie hotelové rezorty buď priamo na pláži, alebo v jej tesnej blízkosti.

Varadero je vychýrenou letnou destináciou aj pre perfektné športovo-zábavné vyžitie. Je tu známe golfové ihrisko, organizujú sa pravidelné výlety loďou, plavby po jazere alebo dobrodružné jazdy na ťavách. Obľúbené je tu aj potápanie, pretože sa vám naskytne pohľad na tak rozmanitý podmorský svet. Ani vo Varadere nechýba tá správna kubánska atmosféra podporená tancom, alkoholom a cigaretkami. Samozrejme, radíme vám užívať si všetko s mierou aj na dovolenke!

Nezostávajte ležať na pláži. Aj vo Varadere je čo obdivovať!

Z tohto letoviska si naplánujte aspoň jednodňový výlet do hlavného mesta Havana alebo do starobylého Trinidad. V Trinidad si okrem nádhernej modrej lagúny a bohatej zelene doprajete pôžitok z tradičnej koloniálnej kultúry. V tomto mestečku je všetko iné… architektúra, príroda a celková romantická atmosféra.

Vo Varadere je jedným z najobľúbenejších turistických miest Josone Park. Tu si užijete tie najlepšie zábavné atrakcie, spoznáte exotickú faunu a flóru a možno sa dozviete aj niečo viac o živote vo Varedere. Rovnako nádherným miestom je aj tamojšie delfinárium. Dobrodružné plávanie s delfínmi nemáme k dispozícii na každý deň. Aj o tom môže byť dovolenka vo Varadere!

Foto: pixabay.com

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.