Punta Cana – populárna a obľúbená karibská destinácia

Je mnoho miest na Zemi, ktoré sú tak nádherné a jedinečné, až je hriech ich aspoň raz nenavštíviť. K takým špecifickým oblastiam patrí aj karibská Punta Cana. Je to jedno z najlepších a najväčších letovísk v Dominikánskej republike. Nachádza sa na juhovýchodnej časti ostrova a turistom ponúka bohatú exotickú scenériu a špičkové hotelové rezorty. Nájdite v destinácii Punta Cana svoj vysnívaný raj na zemi!

Prečo by ste sa počas tohtoročnej letnej sezóny mali rozhodnúť práve pre oblasť Punta Cana? Veď aj ostatné exotické destinácie umožňujú pokojnú relaxačnú atmosféru pri tyrkysovom mori na nádherných belostných plážach! Punta Cana dokáže upriamiť a poštekliť všetky vaše zmysly. Je pozoruhodná svojou lokalitou, svetoznámymi plážami a pozoruhodnými architektonickými rezortmi. Už len pri pohľade na nové letisko Punta Cana vám musí byť hneď nad slnko jasné, že ste zavítali do jedinečnej a úžasnej destinácie. Letisko je pokryté palmovým lístím a pripomína skvostnú taínsku dedinku. Získalo už mnoho ocenení, a preto by bolo na škodu neužiť si exotické čaro v Punta Cana.

Punta Cana a jej svetoznáma pláž Bavaro

Oblasť bola len pred pár rokmi pre turistov nezaujímavá a jej väčšia časť v podstate nebola ani dostupná. Prostredie bolo neudržiavané a zarastené, no dnes už možno hovoriť o jednej z najobľúbenejších destinácií v Dominikánskej republike. Turisti tu nachádzajú výborné podmienky na rôzne vodné športy a rybolov. Najčastejšie ich sem láka surfing, potápanie a šnorchlovanie. Je tu mnoho golfových ihrísk a rozhodne by ste nemali vynechať ani plavbu loďou.

Nielen sem, ale aj do ďalších exotických destinácií prichádzame pre úžasnú ponuku výletov, hodvábne pláže a nádherný podmorský svet. Karibská Punta Cana je jedinečná aj v tomto smere. Pýši sa svetoznámou atraktívnou plážou Bavaro, ale aj niekoľkými ďalšími, ktoré sú každoročne na významných svetových priečkach. Na pláži Bavaro sa naplní váš sen o pokojnej a tichej exotickej dovolenke. Je tu mnoho takých miest a zátok, kde sa dá skryť pred bežným turistickým ruchom. Obklopuje ju viac než 100 all inclusive rezortov. Bola ocenená modrou vlajkou a turistov láka palmovým rajom a jemným bielym pieskom. Vitajte v Punta Cana!

Foto: pixabay.com

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.