TOP 10 najlepšie hodnotené hotely na Maledivách

Najznámejšia destinácia pre mladomanželské páry sú Maldivy. Avšak, dovolenku v Indickom oceáne na niektorom z atolov si môže užiť každý. Máme pre vás top desať hotelov, kde luxus strieda ešte väčší luxus.

  1. Lily Beach Resort & Spa ***** – hodnotenie 9,7

Hotel Lily Beach Resort And Spa má k dispozícii spolu 119 nádherných viliek, kde si môžete vybrať z rôznych druhov. Zrejme najobľúbenejšie budú tie vodné, ktoré sú vystavané do oválu v mori. V hoteli sú tri reštaurácie, tri bary, posilňovňa i wellness centrum. Pre deti je tu detský klub a zároveň pre všetkých hostí množstvo aktivít, z ktorých musíte vyskúšať minimálne šnorchlovanie.

  1. Meeru Island **** – hodnotenie 9,5

Na väčšom atole, kde je pláž dlhá až kilometer a pol je umiestnený štvorhviezdičkový hotel Meeru Island Resort s rôznymi vilami, kde si vyberiete podľa svojej náročnosti. Päť reštaurácií, šesť barov a športoviská. Nič viac nebudete spolu s krásnou bielou plážou a priezračným morom potrebovať. Potápanie a šnorchlovanie sú tu každodennou aktivitou. V rezorte je zároveň aj možnosť stráženia vašich detí.

  1. Kuredu Island Resort **** – hodnotenie 9,4

Na kilometer a pol dlhom atole s plážou dlhou až tri kilometre je postavený hotel Kuredu Island Resort s niekoľkými časťami a každá z nich má reštauráciu i bar, hostia môžu využívať všetky z nich. V rezorte je aj infinity bazén, zábavné i športové centrum. Nudiť sa tu naozaj nebudete. Animácie sú pripravené počas celého dňa a večer vám k dobrej nálade zahrá živá hudba.

  1. Adaaran Select Meedhupparu **** – hodnotenie 9,4

Ďalší rezort so štyrmi hviezdičkami vám ponúka dva typy ubytovania, a to sú bungalovy na pevnine alebo tie plážové. Stravovanie je formou bufetov v jednej z reštaurácií, ktoré majú tematické zamerania. V areáli je bazén, ale aj SPA a rôzne športové ihriská i fitness centrum. V okolí atolu je krásna koralová časť, kde je ideálne miesto na šnorchlovanie. Vyskúšať môžete aj motorizované vodné športy.

  1. Vilamendhoo Island Resort **** – hodnotenie 9,4

Na necelom kilometer dlhom atole je situovaný Vilamendhoo Island Resort And Spa so 184 vilami so štyrmi reštauráciami, štyrmi barmi a veľkým bazénom. Máte na výber množstvo športových aktivít, z ktorých máte v cene zájazdu aj pár ukážkových lekcií zdarma. Fitness centrum je plne vybavené a zabezpečený je aj WiFi prístup na internet.

  1. Royal Island Resort ***** – hodnotenie 9,3

Štvorhviezdičkový hotel Royal Island Resort & Spa ponúka ubytovanie v 148 izbách v malých vilkách. Vstup z pláže do mora je pozvoľný, kde majú hostia zabezpečený aj plážový servis. Sú tu dve reštaurácie so snack barom a ďalšími tromi barmi. Zdarma tu môžete cvičiť aerobic, hrať tenis, volejbal i požičať si vybavenie na šnorchlovanie. V areáli sú dva bazény, jeden určený pre deti.

  1. Paradise Island Resort & Spa **** – hodnotenie 9,3

Hotel Paradise Island má výhodu v tom, že sa nachádza na atole vzdialenom od hlavného mesta Male len 15 minút loďou. Ubytovanie hotel poskytuje v 250 izbách a až 40 z nich sú plážové bungalovy. Vonkajší bazén má aj časť s relaxačnou vírivkou. Počas svojho pobytu môžete využívať päť medzinárodných reštaurácií a v hoteli je aj každovečerná diskotéka. Nechýbajú športové možnosti pre všetkých hostí.

  1. Kihaa Maldives ***** – hodnotenie 9,2

V hoteli Kihaa Coral Island Resort máte na výber z ôsmich druhov ubytovania či už na pláži, alebo na mori. Plážový servis je k dispozícii hosťom, tak ako aj bar na pláži. Okrem baru a reštaurácie je tu aj kaviareň, v rezorte je aj obchod, takže o suveníry sa báť nemusíte. UNESCO prírodná rezervácia doslova láka návštevníkov ísť sa šnorchlovať. Okrem toho tu máte na výber aj iné športové aktivity. Zároveň môžete v hoteli využiť službu stráženia detí.

  1. Bandos Island Resort **** – hodnotenie 9,2

Dovolenka v hoteli Bandos Island Resort & Spa je skvelým tipom pre aktívnych ľudí. Ubytovanie v jednej z 225 izieb vám zaručí pokoj, zregenerujete sa v kúpeľnom centre a loďou sa do pol hodiny dostanete do Male, kde dáte zabrať svojim turistickým chutiam. V hotelovej reštaurácii môžete skúsiť ako domácu, tak aj medzinárodnú stravu. V rezorte sú ešte tri bary a diskotéka. Na večer sú pripravené tematické aktivity a deti sa zabavia v mini klube.

  1. Holiday Inn Resort Kandooma ***** – hodnotenie 9,2

Tento hotel sa nachádza len niečo viac ako pol hodinu loďou od medzinárodného letiska a má v ponuke 160 luxusných bungalovov. Je tu obrovský bazén s jacuzzi, ale aj detská plytkejšia časť a detské ihrisko. Kuchyňu otestujete v dvoch hotelových reštauráciách, k dispozícii sú vám aj štyri bary. Fitness centrum je v cene vášho pobytu a za príplatok môžete využiť služby skvelého wellness centra.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.