TOP 10 najlepšie hodnotené hotely na Mauríciu

Ostrov Maurícius sa v poslednom čase stav veľmi vyhľadávanou destináciou. Nachádza sa v Indickom oceáne východne od Madagaskaru. Pozrite si tie najlepšie hodnotené hotely.

  1. LUX Belle Mare ***** – hodnotenie 9,8

Najlepšie hodnoteným hotelom na ostrove Maurícius je luxusný a moderný Lux* Belle Mare, ktorý má 174 apartmánov a je len šesťsto metrov od nádhernej bielej pláže so servisom v cene. Okolie tvorí tropická záhrada s bazénom. Spolu tu máte na výber štyri reštaurácie, bar i kaviareň. Zacvičiť si okrem aerobicu môžete i jógu.

  1. Maritim Resort & Spa Mauritius ***** – hodnotenie 9,7

V severovýchodnej časti Maurícia je pri Korytnačej zátoke v tropickej záhrade päťhviezdičkový hotel Maritim Resort & Spa s 221 izbami. Hotel má pol kilometra dlhú súkromnú pláž, vonkajší bazén a zároveň kúpeľný svet. Dokonca sú tu dve špeciálne miestnosti na svadbu. WiFi je dostupná v spoločných priestoroch.

  1. The Westin Turtle Bay Resort & Spa ***** – hodnotenie 9,6

V krásnej prírode na severozápade ostrova je luxusný hotel The Westin Turtle Bay Resort & Spa umiestnený neďaleko mestečka s nočným životom. Hotel má veľký bazén i vírivku a saunu. Stravovať sa môžete v štyroch reštauráciách a na výber máte aj dva bary. Deti si užijú detský mini klub.

  1. La Pirogue Resort & Spa **** – hodnotenie 9,5

Na západe Maurícia je ďalší krásny hotel so zaujímavou architektúrou. Centrum rezortu tvorí obrovský bazén a strechy bungalovov sú pokryté slamou. Počas dňa sú pre hostí pripravené športové lekcie, no zacvičiť si môžete aj vo fitness centre. Na výber máte až štyri reštaurácie, všetky podávajú jedlo formou bufetu. Hotel La Pirogue je umiestnený priamo na pláži.

  1. Lux Le Morne ***** – hodnotenie 9,5

V krásnom prostredí po skalnatou horou sa nachádza rezort Lux Le Morne so samostatnými chatkami so 149 izbami. Pre deti je tu mini klub, ihrisko i knižnica. Zábavu vám večer spríjemní živá hudba. Pri bazéne je aj bar, deti majú svoj samostatný bazén. Oddychovať môžete vo vírivej vani a na výber máte množstvo rôznych športov.

  1. Long Beach ***** – hodnotenie 9,5

Pre náročnejších a šport milujúcich dovolenkujúcich je hotel Long Beach na východe Maurícia ideálny. Je tu fitness centrum, badminton i lezecká stena. Na výber máte päť reštaurácií. Vonkajšie tri bazény sú určené najmä pre dospelých, deti majú svoj vlastný menší bazén. Za poplatok si môžete dopriať aj wellness.

  1. Tamassa **** – hodnotenie 9,4

Na južnej strane je hotel Tamassa s 214 izbami a vlastnou súkromnou plážou s lagúnou. Okolie tvorí krásna záhrada s veľkými tromi bazénmi. Dospelých môže zaujať nočný klub a dva bary. Strava je podávaná v dvoch rôznych reštauráciách. V areáli je aj fitness centrum, niekoľko ihrísk a zacvičiť si môžete aqua aerobic. Ak dostanete chuť na výlet, môžete si požičať bicykel.

  1. Lux Grand Gaube ***** – hodnotenie 9,4

Takmer úplne na severe ostrova Maurícius sa priamo pri pláži nachádza moderný päťhviezdičkový hotel Lux* Grand Gaube. Pár metrov a zároveň s výhľadom na pláž je bazén s dvomi vírivkami po okrajoch. Pre deti je tu menší detský bazén. V objekte je aj kino, nakúpiť môžete v butikoch a stravovanie zabezpečia tri reštaurácie. Jeden bar je dostupný na pláži a dva ďalšie v areáli.

  1. Constance Belle Mare Plage ***** – hodnotenie 9,4

Ďalší päťhviezdičkový hotel na východe ostrova, Constance Belle Mare Plage, je vysnívanou destináciou pre milovníkov golfu, pretože v areáli sú dve privátne ihriská. Hotel je obklopený tropickou záhradou, má až sedem reštaurácií, šesť barov a štyri bazény. Pre deti je tu mini klub s programom.

  1. Maritim Crystals Beach Hotel **** – hodnotenie 9,2

A v neposlednom rade je tu luxusný hotel Maritim Crystals Beach Hotel na východe ostrova v strede tropickej záhrady a priamo na pláži. Na výber máte z dvoch reštaurácií. Rodičia môžu využívať stráženie detí, malý bazén i detský klub. Samozrejmosťou sú športové aktivity a možnosť cvičenia vo fitness centre.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.