TOP 10 najlepšie hodnotené hotely v Dominikánskej republike

Exotická dovolenka v Dominikánskej republike záleží z veľkej časti od toho, aký hotel si na svoj pobyt vyberiete. Štyri hviezdičky sú minimálny počet, pod ktorý by ste určite nemali ísť. My sme pre vás vybrali top desať hotelov, kde vás servis a celkový dojem nesklame. Luxus, dostupnosť mora a krásne prostredie. V ktorom budete tráviť svoju dovolenku vy?

  1. Iberostar Bavaro ***** – hodnotenie 9,8

Luxusný hotel Iberostar Bávaro je situovaný na východnom pobreží ostrova a je ideálny pre rodiny s deťmi, pretože súčasťou areálu je nový vodný park. Hotel so 614 izbami má privátnu pláž s barom, kde je najväčšia vzdialenosť od izby tristo metrov. Tam máte bez príplatku k dispozícii lehátka i slnečníky. Je tu aj veľký vonkajší bazén, môžete využiť služby fitness centra či zahrať si tenis.

  1. Luxury Bahia Pr. Cayo Levantado ***** – hodnotenie 9,7

Tento päťhviezdičkový hotel je exkluzívny svojou polohou. Je umiestnený na kilometer a pol dlhom ostrovčeku severne od východnej časti ostrovu. V rezorte sú až dva bazény, šesť reštaurácií a viacero možností na športovú aktivitu, dokonca je tu možnosť potápania i šnorchlovania. Z hotelu pravidelne premáva lodný shuttle, ktorým sa môžete dostať na pevninu.

  1. Iberostar Punta Cana ***** – hodnotenie 9,6

Túžite po dovolenke v krásnom prostredí s udržiavanou záhradou so slamenými slnečníkmi? Potom zvoľte Iberostar Punta Cana s dvomi vonkajšími bazénmi, z toho jeden je detský a využívať môžete aj vírivku. Hotel má celkovo tri budovy a nájdete tu aj detské ihrisko a športoviská. Zo svojho fitness života nemusíte upustiť, pretože je v hoteli aj posilňovňa. Ak si prenajmete auto, k dispozícii je aj garáž. Zaujímavosťou je herňa a za príplatok môžete navštíviť spa, dať si masáž alebo ísť do solária.

  1. Secret Royal Beach Punta Cana ***** – hodnotenie 9,5

V karibskom raji môžete stráviť dovolenku aj v hoteli Secrets Royal Beach Punta Cana, ktorého vonkajšia časť je takmer celá prepletená bazénmi s vonkajším barom a relaxačnou vírivkou. Za poplatok si môžete požičať aj bicykel a ísť si pozrieť okolie. V rezorte je nočný klub a diskotéka, ale aj wellness s možnosťou masáží či kozmetikou. Môžete si zahrať bowling, kulečník alebo zacvičiť aerobik.

  1. Dreams La Romana Resort & Spa ***** – hodnotenie 9,4

Tento hotel so štyrmi hviezdičkami je ideálny pre celé rodiny, pretože je blízko pri mori, ale má aj veľký bazén s plytkou časťou, do ktorej si môžete dať aj lehátka a užívať si slniečko z bazéna. V areáli sú dohromady štyri reštaurácie, medzi ktorými si môžete vyberať. Na pláži si môžete vyskúšať rôzne športy, v bazéne vodný aerobik alebo si zacvičiť vo fitness centre.

  1. Iberostar Hacienda Dominicus ***** – hodnotenie 9,4

Hľadáte miesto, kde si užijete relax, zábavu i športovú aktivitu? Potom je plážový Iberostar Hacienda Dominicus ideálny pre vás! Plážový servis je tu pre hostí zdarma, zároveň je na pláži i bar. Celým rezortom sa tiahnu tri vonkajšie bazény, súčasťou je aj päť reštaurácií a hneď niekoľko barov. V hoteli je zabezpečený aj animačný program pre všetkých.

  1. Luxury Bahia Principe Esmeralda ***** – hodnotenie 9,4

Dovolenku v päťhviezdičkovom hoteli Luxury Bahia Principe Esmeralda si užijete priamo na pláži a navyše je tento rezort prepojený s ďalšími, takže o zábavu budete mať postarané. V celom areáli môžete využívať aj reštaurácie a bary. Vonkajší bazén je ideálny pre plavcov, oddýchnete si v jacuzzi. WiFi pripojenie je v lobby na hodiny denne zadarmo. Počas dňa i večer vám program budú spríjemňovať animátori.

  1. Luxury Bahia Principe Bouganville ***** – hodnotenie 9,4

Ďalší hotel s piatimi hviezdičkami je situovaný na pláži, no zároveň má aj veľkú terasu s lehátkami a rozsiahlym vonkajším bazénom i vírivou vaňou. Pri bazéne je bar, kde si môžete objednať priamo z vody. Okrem toho máte možnosť využiť kaviareň, množstvo športových aktivít, saunu i indoorové oddychové aktivity.

  1. Bavaro Princess All Suites Resort, Spa & Casino ***** – hodnotenie 9,3

Hotel Bavaro Princess je ideálny pre páry, ktoré si chcú užiť svoju svadobnú cestu, pretože je tu okrem obyčajných izieb aj 40 špeciálnych svadobných viliek. Rezort je rozsiahly, pretkaný tropickou záhradou s bazénmi pre deti i dospelých. Vybrať si môžete z ôsmich reštaurácií a deväť barov a večer zabaviť sa na diskotéke. Pre deti sú tu kluby rozdelené podľa veku, kde je pre ne pripravený program.

  1. Luxury Bahia Principe Ambar Blue ***** – hodnotenie 9,3

Ako posledný je tu päťhviezdičkový hotel Luxury Bahia Principe Ambar Blue určený len pre dospelých. Je situovaný priamo na krásnej bielej pláži so servisom pomedzi palmy v cene. Počas pobytu môžete vyskúšať osem reštaurácií, zaplávať si v bazéne či zacvičiť si vo fitness centre. O večernú zábavu máte postarané na diskotéke a čaká tu na vás aj hodina šnorchlovania.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.