TOP 14 najlepšie hotely v Turecku

Ak sa chystáte na dovolenku do Turecka, vyberajte ubytovanie len v tých najlepších hoteloch, kde budete spokojní s kvalitou, čistotou, stravou i doplnkovými službami ako je zariadenie komplexu. Turecko je rôznorodá krajina a dovolenku si tu užijete na nádherných plážach neďalekých historických centier miest.

 1. Voyage Sorgun Select ***** – hodnotenie 10

Prvým hotelom z nášho top výberu je najvyššie hodnoteným päťhviezdičkový hotel Voyage Sorgun priamo na pláži a od centra Side vzdialený tri kilometre. Hotel je ideálny pre rodiny. Pre deti sú tu tri detské bazény, večer program s hudbou a detská diskotéka. V objekte je deväť barov a sedem reštaurácií, stravovanie je formou ultra all inclusive.

Voyage Sorgun Select - rozľahlý hotelový rezort, ktorý sa nachádza uprostred lesa a na súkromnej pláži je drevené mólo

 • Cena ultra all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 992 EUR, z Košíc od 972 EUR.

 1. Gloria Serenity Resort ***** – hodnotenie 10

S rovnako vysokým hodnotením vám predstavujeme Gloria Serenity Resort v Antalyi s tromi golfovými ihriskami, ktorý sa nachádza priamo na pláži so servisom zdarma. Areál je skvelý pre množstvo bazénov s detským vodným parkom. V rámci programu all inclusive môžete využívať deväť barov a tri snack reštaurácie.

Gloria Serenity Resort - plážový hotel, ktorý je situovaný v krásnej subtropickej záhrade

 • Cena ultra all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 1 342 EUR, z Košíc od 1 358 EUR.

 1. Regnum Carya Golf & Spa Resort ***** – hodnotenie 9,3

Len kilometer od rušného centra mesta Belek je obrovský hotelový rezort so spa centrom. All inclusive je podávané formou švédskych stolov v piatich reštauráciách a jedenástich baroch. Pláž je vzdialená menej ako dvesto metrov od komplexu a servis majú hostia k dispozícii bezplatne.

Regnum Carya Golf & Spa Resort - veľký luxusný rezort, ktorý má v záhrade dva bazény

 • Cena ultra all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 1 906 EUR, z Košíc od 2 252 EUR a z Viedne od 1 534 EUR.

 1. Maxx Royal Belek Golf & Spa ***** – hodnotenie 9,9

Ďalší hotel neďaleko centra Beleku má päť hviezdičiek a od pláže je tristo metrov a ponúka ubytovanie vo viac ako päťsto izbách. Ide o luxusný rezort, kde je sedem vonkajších bazénov s barom. Pre deti je tu vodný svet s tobogánmi. V areáli je pre športových nadšencov množstvo aktivít. Program all inclusive môžu hostia využívať 24 hodín.

Maxx Royal Belek Golf & Spa - luxusný komplex, ktorý leží priamo pri pláži s mólom

 • Cena ultra all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 1 620 EUR, z Košíc od 2 440 EUR a z Viedne od 1 464 EUR.

 1. Barut Kemer ***** – hodnotenie 9,7

Nasledujúci hotel má 360 izieb a zároveň aj súkromnú pláž, ktorá je hneď pri hoteli. Za pár minút chôdze sa dostanete do mesta Kemer. V hoteli je fitness centrum i sauna a parný kúpeľ. Detský bazén má tri tobogány a bazény pre dospelých sú spojené s barom. Cez deň aj večer je zabezpečený animačný program pre všetky vekové kategórie.

Barut Kemer - renomovaný menší rezort s výhľadom na hory, ktorý je situovaný v Tureckej riviére

 • Cena ultra all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 908 EUR, z Košíc od 917 EUR a z Viedne od 561 EUR.

 1. Ramada Plaza Hotel ***** – hodnotenie 9,7

V okolí mesta Antalya je situovaný priamo na pláži s mólom päťhviezdičkový hotel Ramada Plaza Antalya. Hostia si môžu vybrať polpenziu alebo ultra all inclusive program. Zdarma je pre nich aj turecký kúpeľ a sauna. Celodenný program zabezpečuje animačný tím, zároveň je deti je tu samostatný detský klub a bazén.

Ramada Plaza Antalya - pekný hotel, ktorý leží na útese a tak poskytuje úžasný výhľad na more a tiež pohorie

 • Cena ultra all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 671 EUR, z Košíc od 663 EUR a z Viedne od 560 EUR.

 1. Palm Wings Ephesus Resort ***** – hodnotenie 9,7

Na Egejskej riviére je hotel Palm Wings Ephesus Beach Resort, kde si užijete luxusnú dovolenku. Je situovaný len pár kilometrov od centra Kusadasi. Stravovanie je formou ultra all inclusive a v areáli je spolu päť rôznych reštaurácií a šesť barov. Pre hostí sú tu tri vonkajšie bazény s barom. V spoločných priestoroch je WiFi pripojenie zdarma. Pláž je priamo pri hoteli a môžete si tu zahrať volejbal.

Palm Wings Ephesus Resort - rodinný hotelový komplex, ktorý má až tri vonkajšie bazény

 • Cena ultra all inclusive zájazdu do tohto hotela (12 dní) s odletom z Bratislavy už od 839 EUR, z Košíc (8 dní) od 614 EUR.

 1. Commodore Elite Suites & SPA ***** – hodnotenie 9,6

Tento skvelý hotel v oblasti Side je určený exkluzívne pre dospelých hostí s programom ultra all inclusive. Pláž je priamo pri hoteli s bezplatným servisom. V hoteli je päť barov a WiFi pripojenie. Medzi športové aktivity, ktoré tu môžete vyskúšať, patrí minigolf, plážový volejbal či šípky. Nechýba ani fitness centrum. Sú tu aj dva vonkajšie bazény s tobogánmi.

Commodore Elite Suites & SPA - luxusný rezort, ktorý sa skladá z troch sedemposchodových budov

 • Cena ultra all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 918 EUR, z Košíc od 953 EUR.

 1. Cornelia De Luxe Resort ***** – hodnotenie 9,6

Ak milujete golf, potom je pre vás hotel v golfovej oblasti Belek skvelou voľbou. Je situovaný priamo na pláži so servisom a program all inclusive môžu hostia využívať od siedmej rána až do jednej v noci. Pre deti je tu miniklub a minidisko, pre dospelých animačný program a večerné zábavné show.

Cornelia De Luxe Resort - architektonicky zaujímavý a luxusný komplex, ktorý leží v subtropickej záhrade

 • Cena ultra all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 1 155 EUR, z Košíc od 1 023 EUR.

 1. Majesty Club Tuana ***** – hodnotenie 9,6

Ďalší v poradí je rodinne orientovaný rezort na Egejskej riviére, kde sú dva vonkajšie bazény, jeden z nich má tri tobogány a ďalší bazén je určený pre deti. Pláž pri hoteli má ocenenie Modrej vlajky a servis je pre hostí zdarma. V hlavnej dovolenkovej sezóne je tu aj animačný program a každodenná diskotéka. V areáli je aj fitness centrum či päť tenisových kurtov.

Club Tuana Fethiye - obľúbený rodinný hotel, ktorý je situovaný v krásnom prírodnom prostredí

 • Cena ultra all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 660 EUR.

 1. Royal Holiday Palace ***** – hodnotenie 9,5

Nasleduje ideálny hotel pre rodiny s deťmi v oblasti Antalye, pretože súčasťou komplexu je aj aquapark s tobogánmi či „lazy river“. V celom objekte je WiFi zdarma a hostia majú all inclusive program a deti tu majú detskú reštauráciu s menu. Animačné programy sú pre všetky vekové kategórie. Pláž s mólom je hneď pri hoteli.

Royal Holiday Palace - luxusný rezort v štýle nádherného zámku, hlavná budova má 10 poschodí

 • Cena ultra all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 796 EUR, z Košíc od 995 EUR a z Viedne od 547 EUR.

 1. Turquoise Resort & Spa ***** – hodnotenie 9,5

V borovicovom háji je v oblasti Side umiestnený ďalší vysoko hodnotený hotel s piatimi hviezdičkami. Pláž so servisom a barom je hneď pri hoteli, kde si môžete vyskúšať vodné športy. Stravovanie formou ultra all inclusive sa podáva formou bufetov v hlavnej reštaurácii, okrem nej je tu ďalších päť špecializovaných, kde majú hostia jednu večeru zdarma. Pre deti sú tu tobogány i miniklub.

Turquoise Resort & Spa - krásny komplex, ktorý je situovaný v píniovom háji

 • Cena ultra all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 822 EUR, z Košíc od 799 EUR.

 1. Club Güral Premier Belek ***** – hodnotenie 9,5

Kúsok od centra mesta Belek je aj päťhviezdičkový hotel Gural Premier Belek a poskytuje ubytovanie v takmer šesťsto izbách. Pre deti sú tu kluby s programom rozdelené podľa veku. V areáli je menší aquapark so šestnástimi tobogánmi. Na výber máte množstvo skupinových cvičení či fitness centrum. Stravovanie je formou ultra all inclusive.

Club Güral Premier Belek - luxusný rezort tradičnej tureckej architektúry, ktorý disponuje veľkým bazénovým komplexom

 • Cena ultra all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 1 103 EUR, z Košíc od 1 103 EUR.

 1. Gloria Golf Resort ***** – hodnotenie 9,5

A na záver je tu hotel z reťazca postavený na pláži v oblasti Antalya. Pre deti je tu aquapark s ôsmimi toboganmi a pre golfových nadšencov až tri ihriská v areáli. Stravovanie je formou all inclusive v dvoch reštauráciách a ôsmich baroch. V objekte je aj fitness centrum, amfiteáter, kde prebieha program a tenisový i volejbalový kurt.

Gloria Golf Resort - luxusný rezort, ktorý delí od krásnej pieskovej pláže len mostík cez rieku

 • Cena ultra all inclusive zájazdu do tohto hotela (8 dní) s odletom z Bratislavy už od 1 136 EUR, z Košíc od 1 173 EUR.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.