TOP 5 najlepšie hotely v Sharjahu

Pre všetkých milovníkov exotickej dovolenky, sme vybrali päť hotelov v emiráte Sharjah! Ide o najkonzervatívnejší emirát v Spojených arabských emirátoch, severne od Dubaja, kde sú prísne pravidlá mimo hotelov, no v rámci rezortov si užijete luxus. Za bránami hotela si, najmä ženy, budú musieť dať pozor na zahaľovanie, no to by nemal byť problém. A v Sharjahu je zákaz podávania alkoholických nápojov.

  1. Sheraton Sharjah Beach Resort ***** – hodnotenie 8,9

Prvým je hotelový reťazec Sheraton Sharjah Beach Resort & Spa na súkromnej pláži. Ide o luxusný a najväčší hotel v tomto emiráte, kde môžu hostia za poplatok využiť spa centrum. Raňajky sú v cene, no je možnosť doplatku k obedom a večeriam. Sú tu dva vonkajšie bazény a fitness centrum.

  1. Hilton Sharjah ***** – hodnotenie 8,6

Ďalší päťhviezdičkový hotel je zo siete Hilton je od pláže, ktorú zdieľa s druhým hotelom, sedem minút jazdy, kam vás odvezie shuttle bus. V tomto hoteli sa nepodáva alkohol. Hostia si môžu zahrať squash, využiť vonkajší bazén i posilňovňu. Pre deti je tu samostatný detský bazén. Raňajky majú formu bufetu. Zabezpečený je aj animačný program.

  1. Coral Beach Resort **** – hodnotenie 8,5

Hotel Coral Beach Sharjah je situovaný v tropickej záhrade priamo na dlhej pláži, kde je servis za poplatok. V hoteli sa nepodáva alkohol, v cene sú raňajky, no je možnosť dokúpenia plnej penzie. Sú tu dva vonkajšie bazény, kde je vyhradená detská časť. Zahrať si tu môžete plážový volejbal a pre deti je detské ihrisko.

  1. Radisson Blu Resort Sharjah ***** – hodnotenie 8,4

Hotel Radisson Blu Resort Sharjah má vlastnú súkromnú pláž priamo pri areáli, kde majú hostia servis zdarma. Bez poplatku je tu tiež fitness centrum, WiFi v celom objekte, štyri vonkajšie bazény a športové aktivity. Frekvenciu stravovania si vyberajú hostia. Pre deti je tu pripravený program, majú tu detský bazén aj ihrisko.

  1. Marbella Resort ****

V krásnej zátoke je umiestnený Marbella Resort so štyrmi hviezdičkami, ktorý je tvorený päťdesiatimi vilkami v záhradách. Je tu vonkajší kaskádovitý bazén s barom, hostia sa stravujú v objekte polpenziou. Pripojenie na internet je zdarma. K dispozícii je aj plne vybavená posilňovňa so saunou.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.