TOP 6 najlepšie hodnotené 3-hviezdičkové hotely v Egypte

Dovolenka v obľúbenom Egypte je vynikajúca voľba! Jedná sa o celoročnú lokalitu, ktorá ponúka dovolenkárom krásne piesočnaté pláže a more až krištáľovo čisté. Túžite po lacnejšej dovolenke, ale stále vo veľmi kvalitnom hoteli a medzi dovolenkármi vysoko hodnotenom? Tieto trojhviezdičkové hotely vás iste oslovia. Získali najlepšie recenzie. Strávite v niektorom z týchto hotelov svoju vysnívanú dovolenku?

  1. Giftun Azur Resort *** – hodnotenie 8,7

Ako prvým začíname rozľahlým komplexom bungalovov na Hurghade. Je ideálny pre aktívnu športovú dovolenku. Komfortne zariadené izby. Komplex leží pri krásnej piesočnatej pláži, kde máte plážový servis zadarmo. Animačné programy a diskotéku zaistí tento hotel hneď 6x týždenne.

  1. Marlin Inn *** – hodnotenie 8,7

Hotel Marlin Inn je situovaný neďaleko turistického centra Hurghady. Leží priamo pri menšej piesočnatej pláži, kde majú hostia lehátka a slnečníky zadarmo. Odporúčame ho pre stredne náročnú klientelu a taktiež pre dovolenkárov, ktorí túžia po nočnom živote a spoznávaní novej kultúry.

  1. Utopia Beach Club *** – hodnotenie 8,5

Pekný a rozľahlý hotel na treťom mieste je situovaný v nádhernej záhrade. Priami pri piesočnatej pláži, ktorá patrí v Marsa Alam medzi tie vôbec najkrajšie (nakoľko je podložie korálové, odporúčame obuv do vody). Rozprestiera sa v zátoke a mimochodom, môžete tu vidieť aj korytnačky, murény, alebo dokonca morskú kravu.

O zábavu, denné i večerné programy sa stará skúsený tím animátorov. Klienti si môžu zájsť na fitness, zahrať si plážový volejbal, alebo využiť rovno až dva tenisové kurty.

  1. Wadi Lahmy *** – hodnotenie 7,9

Vskutku krásny hotelový komplex, ktorý sa nachádza na najjužnejšom mieste na pobreží Červeného mora. Leží pri nádhernej, nedotknutej bielej pláži, ktorá je súkromná. Ideálna voľba pre potápanie a relax. Izby sú vkusne zariadené, s balkónom alebo terasou. Môžete si objednať aj izbu, ktorá bude mať výhľad na more.

  1. Minamark Beach Resort *** – hodnotenie 7,7

Rezort na piatom mieste sa nachádza v srdci mesta Hurghada. V oblasti Shakkala. Väčšina komfortne zariadených izieb je vybavená aj balkónom. Pláž leží priamo pri hoteli, kde majú klienti k dispozícii vodné športy a plážový servis, teda lehátka a slnečníky sú bezplatné. Občerstviť sa v bare možno pri bazéne, ako aj na pláži. Pre deti tu nechýba detský bazén, detské ihrisko a tiež detský kútik.

  1. Triton Empire *** – hodnotenie 7,6

A rebríček najlepších trojhviezdičkových hotelov v Egypte uzatvára hotelový komplex v centre Hurghady. Oblasť Dahar. V areáli sú dva bazény, pričom jeden je na prízemí a druhý sa nachádza na prvom poschodí. Deti majú k dispozícií detský bazén a ihrisko. Klienti si môžu zaplávať aj v troch bazénoch susedného hotela. Každá príjemne zariadená izba disponuje balkónom.

Vrámci stravovania ponúka hotel na výber dve možnosti a síce polopenziu, v ktorej sú zahrnuté raňajky, večere a to formou bufetu. Vrámci all inclusive programu sú zahrnuté raňajky, tiež obedy, večere a rovnako tak aj ľahké občerstvenie behom dňa, kde patrí napríklad snack, zákusky, chutná zmrzlina. Alko a nealko nápoje miestnej výroby majú hostia k dispozícii po celý deň.

Čo sa týka pláže, je piesočná s koralovým útesom. Leží pri vedľajšom hoteli Three Corners Triton Empire Beach.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.