TOP 6 najlepšie hodnotené 3-hviezdičkové hotely v Turecku

Zažite skvelú dovolenku v krajine, ktorá spája orient spolu s európskou kultúrou a to v perfektnom trojhviezdičkovom hoteli. Dovolenka v Turecku patrí posledné roky medzi najobľúbenejšie destinácie Slovákov. Z akých dôvodov? Tešiť sa možno na výborné ceny, bohatú kultúru a históriu, chutné jedlá, nádherné piesočnaté pláže, tyrkysové čisté more, bazáre, butiky a obchody s rôznym tovarom. Toto všetko nájdete v Turecku. Už si len vybrať ten správny hotel. Týchto šesť získalo najlepšie recenzie. Ktorý bude vašou voľbou?

  1. Gardenia *** – hodnotenie 9,7

Na prvom mieste s najvyšším počtom bodov sa umiestnil rezort Gardenia, ktorý disponuje dvoma blokmi budov, má 119 izieb. Je situovaný v obľúbenom letovisku Alanya, blízko Kleopatrinej pláže. Pokiaľ chcete zrelaxovať, k dispozícii je vám sauna alebo masážny salón. Tieto služby sú spoplatnené. Turecký kúpeľ možno využiť zdarma. Deti sa skvelo zabavia v detskom bazéne. Dvojlôžkové izby sú vybavené aj balkónom.

  1. Tac Premier Annex *** – hodnotenie 9,5

Ide o príjemný mestský hotel, ktorý je situovaný na obľúbenej promenáde, kde je množstvo obchodov a možností na zábavu. Nachádza sa v letovisku Alanya. Je známy svojou pohostinnosťou, komfortným ubytovaním a službami na vynikajúcej úrovni. Izby sú moderné, vkusné a nechýba balkón s posedením.

  1. Club Sidelya *** – hodnotenie 9,2

Hotel umiestnený na treťom mieste sa nachádza v meste Side a je vhodný pre všetky vekové kategórie. Taktiež aj pre rodinky s deťmi. V komplexe je príjemná atmosféra, je vzdialený 400 metrov od krásnej piesočnatej pláže, kde máte ležadlá a slnečníky zadarmo. Na pláž hotel zabezpečuje kyvadlovú dopravu. Obľúbený all inclusive program.

  1. Savk *** – hodnotenie 9,1

Výhodnú dovolenku v Turecku môžete zažiť aj v tomto príjemnom, obľúbenom menšom hotelovom rezorte. Nachádza sa v letovisku Alanya, v pokojnejšej časti. Leží priamo na Kleopatrinej pláži. Izby sú útulné a vzdušné. S balkónom alebo terasou.

  1. Xperia Saray Beach *** – hodnotenie 9

Hotel si prešiel v roku 2011 rekonštrukciou. Nachádza sa blízko centra letoviska Alanya. Je situovaný priamo na známej Kleopatrinej pláži.

  1. Helios Hotel *** – hodnotenie 9

Zoznam najlepších trojhviezdičkových hotelov zakončujeme hotelom Helios, ktorý je situovaný v oblasti Kumkoy. Je približne 5 kilometrov od centra mesta Side. Od letiska v Antalyii ho delí 65 kilometrov. Pláž je vzdialená 600 metrov od hotela. Klienti hotela si veľmi pochvaľujú ochotný personál.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.