TOP 6 najlepšie hodnotené 4-hviezdičkové hotely v Egypte

Rezervujte si dovolenku v jednom zo šiestich najlepších štvorhviezdičkových hotelov v Egypte. Kochajte sa nádherným pobrežím Červeného mora, užite si naozaj bohatú históriu vďaka nádherným pamiatkam starovekého Egypta a tým to ešte nekončí. Táto destinácia, ktorej hlavná sezóna je od polovice októbra až do mája je vyhľadávaná aj skrz veľmi dobré podmienky na potápanie či šnorchlovanie. Podmorský svet vás bude fascinovať. Všetky hotely v tomto zozname sú synonymom perfektnej dovolenky. Pre ktorý sa rozhodnete na tohtoročnú dovolenku pri mori?

  1. Albatros White Beach (Ex. Royal Palace) **** – hodnotenie 9,2

Túžite po dovolenke v tom vôbec najlepšie hodnotenom? Najviac bodov získal krásny nový hotel, ktorý leží v nádhernej a udržiavanej záhrade a to priamo na pešej zóne. Konkrétne v novej časti Mašaj v turistami obľúbenej a ospevovanej Hurghade. V tesnej blízkosti hotela je piesočná pláž, kde je plážový servis bezplatný – lehátka a slnečníky. Na pláži je bar, taktiež pri bazéne. K vyskúšaniu sú aj vodné športy za poplatok. V hoteli sa nachádza 195 dvojlôžkových izieb, ktoré sú moderne zariadené a patrí k nim buď balkón, alebo terasa. Možnosť dvoch prísteliek.

  1. Jungle Aqua Park **** – hodnotenie 9,1

Druhé miesto obsadil s veľmi vysokým bodovým ohodnotením nový hotelový komplex, ktorý patrí pod sieť Pick Albatros. Je situovaný v južnej časti Hurghady. Izieb je tu až 436, zariadené sú v modernom egyptskom štýle. Bungalovy sa nachádzajú v krásnej záhrade. Hostí poteší, že vôbec najväčší aquapark v Hurghade je súčasť tohto komplexu. Tešiť sa môžete až na 16 bazénov, množstvo šmýkačiek, toboganov.

Vrámci pláže je pre hostí k dispozícii pláž, ktorá je piesočná a je situovaná pri hoteli Dana Beach Resort 5*. Je síce 700 metrov od hotela, ale každú pol hodinu jazdí tam aj späť hotelový autobus a to samozrejme bezplatne.

  1. Solymar Dar El Madina **** – hodnotenie 9,1

Hotel na tretej pozícii je súčasťou komplexu Madinat Coraya. Je situovaný v juhovýchodnej časti Egypta. Priamo pri malej zátoke. Pre klientov je k dispozícii viacero reštaurácii, barov, vonkajší bazén, pre deti detský klub, ihrisko a aquapark. Letisko v Marsa Alam je vzdialené približne 5 km. Pláž je vzdialená od hotela cca 250 metrov.

  1. Arabella Azur Resort **** – hodnotenie 9

Hotel je situovaný priamo na pobreží Červeného mora v letovisku Hurghada. Od centra populárneho letoviska ho delia len 2 kilometre. Pri hoteli sa nachádzajú hneď dve pláže aj s plážovým servisom, ku ktorým je prístup do vody po schodoch a tretia, malá pláž s piesčitým vstupom. Na tej však nie sú slnečníky a lehátka.

  1. Jaz Makadi Oasis **** – hodnotenie 9

Ďalší štvorhviezdičkový hotelový komplex Jaz Makadi Oasis sa nachádza v letovisku Hurghada v zálive Makadi. Je vystavaný v štýle arabskej dediny, od piesočnej pláže je vzdialený približne 250 metrov. V réžii hotela sú zaistené animačné programy a večer diskotéky. Fitness centrum, wellness, jacuzzi, skvelé masáže či rôzne športové možnosti sú samozrejmosťou (tenisové kurty, beach volejbal, stolný tenis a ďalšie).

  1. Mercure Hurghada **** – hodnotenie 8,9

Posledným hotelom vrámci výberu najlepších 4-hviezdičkových hotelov je moderný a obľúbený hotel, ktorý je situovaný v južnej časti Hurghady. Piesočnatá pláž je priamo pri hoteli. S čistým svedomím ho môžeme odporučiť aj náročnejším klientom.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.