TOP 6 najlepšie hodnotené 4-hviezdičkové hotely v Turecku

Poďte si oddýchnuť, načerpať nové sily, spoznať niečo nové a získať množstvo krásnych zážitkov v najžiadanejšej dovolenkovej destinácii. Turecko je krásna krajina dvoch kontinentov, ktorá láka nespočetné množstvo turistov. Dovolenkári z celého sveta si obľúbili Turecko pre jeho krásne historické pamiatky, nádherné pláže, more s priezračnou vodou, známu tureckú pohostinnosť. Netreba opomenúť ani dobre vybavené letoviská. Ak túžite po fakt kvalitnom hoteli so štyrmi hviezdičkami, rozhodnite sa pre jeden z týchto šiestich, ktoré sa pýšia skvelými recenziami priamo od dovolenkárov cestovnej agentúry Invia.sk.

  1. Grand Okan **** – hodnotenie 9,7

Rodinný hotel Grand Okan sa nachádza len približne 1 kilometer od centra Alanye. Od Kleopatrinej pláži je oddelený ulicou (50 metrov). V hoteli sú k dispozícii aj malé kúpele či kaderníctvo. V exteriéri hotela nechýba slnečná terasa, bar a bazén.

  1. Ersan **** – hodnotenie 9,6

Na druhom mieste je exkluzívny a veľkosťou rozsiahly hotelový rezort. Nachádza sa v zátoke, iba 5 kilometrov od centra letoviska Bodrum. Izby sú zariadené elegantne. S balkónom alebo terasou na vyžiadanie. Klienti majú k dispozícii aj fitness centrum, tureckú kúpele, môžu zájsť do masážneho salónu. Vonku sú aj dva veľké bazény, nechýba detský bazén, bazén so šmykľavkami. Pri bazéne sa možno občerstviť v snack bare. Lehátka a slnečníky máte zadarmo. Privátnu pláž máte priamo pred hotelom.

  1. PrimaSol Hane Family Resort **** – hodnotenie 9,3

V poradí ďalší štvorhviezdičkový hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie a aj pre rodiny s deťmi. Je situovaný len 300 metrov od krásnej súkromnej piesočnato-kamienkovej pláže. Na pláž je zaistená bezplatná doprava, hotelový minibus. Od centra Side je vzdialený 8 kilometrov. Pre deti má až dva bazény, jeden je aj vo vnútri. Pre športových milovníkov je možnosť zahrať si basketbal na ihrisku, plážový volejbal, nechýba tiež tenisový kurz. Blízko hotela je aj golfové ihrisko. K dispozícii sú tiež turecké kúpele a fitness centrum.

  1. Villa Side Hotel **** – hodnotenie 9,3

Hotel je situovaný neďaleko letoviska Side, konkrétne vo vyhľadávanom stredisku Kumkoy. Poskytuje kvalitné služby, bohatá strava. Množstvo možností na aktívny oddych alebo športové aktivity. Ku piesočnatej pláži, ktorá je od hotela vzdialená približne 250 metrov sa môžete dostať aj hotelovým shuttle busom.

  1. Cettia Beach Resort **** – hodnotenie 9,2

Jedná sa o komfortný hotel s konceptom adults only (určený len pre klientov nad 16 rokov), ktorý sa nachádza na turistami vyhľadávanej Egejskej riviére. Leží priamo pri súkromnej pieskovo-štrkovej pláži aj s mólom. Od centra letoviska Marmaris je vzdialený približne 3 kilometre.

  1. Alp Pasa **** – hodnotenie 9,2

Na poslednom mieste, ale i tak s veľmi vysokým hodnotením od klientov sa umiestnil krásny hotel osmanského štýlu. Je situovaný v starom meste Antalya, len 100 metrov od Zlomeného minaretu a priamo na piesočnatej pláži. Pre klientov je k dispozícii hlavná reštaurácia, dva bary, taktiež kúpele, fitness, alebo aj dva bazény, pri ktorých máte lehátka a slnečníky. Priam ideálny hotel pre milovníkov histórie, starého mesta a múzeí.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.