TOP 6 najlepšie hodnotené 5-hviezdičkové hotely v Egypte

Poďte na exkluzívnu dovolenku do Egypta s veľkou dávkou luxusu! Špičkové päťhviezdičkové hotely v tomto zozname sú najlepšie z najlepších. Vysoká kvalita služieb v rezortoch, kde si vážia svojich turistov. Objavte krásne brehy Červeného mora, dlhé piesočnaté pláže. Doprajte si skvelých oddych pod slnečníkom a užívajte si teplo a príjemné more. Množstvo možností, ako tráviť svoj voľný čas, najmä na šnorchlovanie je Egypt ako raj. Výborné ceny za all inclusive dovolenku v Egypte! Ktorý hotel bude váš víťaz?

  1. Steigenberger Al Dau Beach Resort ***** – hodnotenie 9,4

Rebríček najlepších hotelov s piatimi hviezdičkami odštartujeme krásnym luxusným hotelovým rezortom, ktorý je situovaný pri piesočnatej pláži. Len 8 kilometrov od centra turistami vyhľadávanej Hurghady. Nádherný výhľad na more, bazény obklopené palmami, služby na vysokej úrovni. Proste úplna idylka.

  1. Jaz Makadina (ex. Sol Y Mar Club Makadi) ***** – hodnotenie 9,3

Plynule pokračujeme ďalej. Opäť krásny elegantný hotel, ktorý patrí ku komplexu hotelov. Tie sú vybudované v umelej dedinke Madinat Makadi. Klienti môžu zájsť zadarmo do vodného sveta, kde je množstvo vodných atrakcií, skvelé tobogany, šmýkačky pre deti i dospelých. Ideálna rodinná dovolenka ako pre rodiny s deťmi, tak aj pre dovolenkárov, ktorí bažia po aktívnej dovolenke.

Izby sú samozrejme pekne zariadené a priestranné, čo musí byť pre tak vysoko hodnotený hotel samozrejmosť. S balkónom alebo terasou. Pláž sa nachádza priamo pri hoteli, je piesočnatá a s výskytom koralov. Bezplatný plážový servis, teda lehátka i slnečníky s osuškami máte zadarmo.

  1. Steigenberger Coraya Beach (ex. Iberotel) ***** – hodnotenie 9,3

Tretie miesto obsadil mimoriadne obľúbený a pekný hotelový rezort, ktorý je postavený v zaujímavom romantickom orientálnom štýle. Leží priamo pri nádhernej piesočnatej pláži. Od hotela je medzinárodné letisko v Marsa Alam vzdialené len 5 km. Ak hľadáte hotel, ktorý má byť ideálny svojim umiestnením k poznávaniu rôznych prírodných krás či pamiatok v okolí, tento rozľahlý rezort uspokojí aj tieto požiadavky.

  1. Sheraton Soma Bay ***** – hodnotenie 9,2

Hotel na štvrtom mieste obsadil luxusný hotel, ktorý je ideálnym miestom na odpočinok v kombinácii so športovou zábavou. Sluzby sú veľmi kvalitné a tak ho vrelo odporúčame aj vôbec najnáročnejším klientom, ktorých požiadavky sú vysoké.

Ak hľadáte luxusnú rodinnú dovolenku v Egypte, či ste milovníkom golfu, tento hotel sa vám bude určite páčiť. Vrámci golfu totižto len 5 minút chôdze je od hotela vzdialené 18-jamkové ihrisko Cascades Golf, ktoré bolo navrhnuté samotným Garym Playerom.

Aj tento hotel leží priamo pri piesočnatej pláži. Od Hurghady ho delí približne 45 km a hotel okrem iného zaisťuje aj platenú kyvadlovú dopravu do centra.

  1. Albatros Citadel Sahl Hasheesh (ex.Citadel Azur Resort) ***** – hodnotenie 9,1

Predposledný hotel v zozname je taktiež luxusný, disponuje krásnou záhradou a patrí pod veľmi dobre hodnotený reťazec Azur. Krásna architektúra, kvalitné služby, vyhľadávaný program all inclusive. Poďte relaxovať na pláž a vychutnať si perfektné služby all inclusive dovolenky v rozľahlom hotelovom komplexe, ktorý je postavený v štýle stredomorskej osady. Leží priamo pri pláži, približne 20 kilometrov južne od centra Hurghady, do ktorej jazdí za poplatok aj hotelový autobus.

  1. Palm Royale Soma Bay ***** – hodnotenie 9,1

Hotel na poslednom mieste s hodnotením 9,1 z 10 možných? Presne tak, síce na poslednom mieste, ale stále veľmi krásny a luxusný rezort, ktorý taktiež odporúčame na strávenie krásnej a jedinečnej dovolenky v Egypte! Hotelový areál sa skladá z troch budov a ešte niekoľkých viliek a bungalovov. Je situovaný priamo pri nádhernej pláži, ktorá má viac ako 1 km a vlastný prístav. V zátoke Soma Bay. Odporúčame tu stráviť dovolenku rodinám s deťmi, ktorý hľadajú dovolenku v pokojnom a krásnom prostredí, s luxusne zariadenými izbami či apartmánmi, kde sú služby na priam výbornej úrovni.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.