TOP 6 najlepšie hotely na Bahamách

Exotická dovolenka v Karibiku už nemusí byť len krásnym snom. Bahamy sa stávajú čoraz cenovo dostupnejšími a navyše máte výber hneď z viacerých ostrovov, stačí si len vybrať napríklad jeden z týchto šiestich top hotelov.

  1. Sandals Emerald Bay *****

Na bahamskom ostrove Great Exula sa nachádza luxusný päťhviezdičkový hotel Sandals Emerald Bay pre hostí nad osemnásť rokov. Každý pár má prideleného osobného komorníka, ktorý sa stará o požiadavky hostí. Hotel je priamo na pláži a je umiestnený v záhrade s dvomi vonkajšími bazénmi a štyrmi jacuzzi. Najesť sa môžete v jednej zo šiestich reštaurácii či posedieť v niektorom zo siedmich barov.

  1. Riu Paradise Island ****

Štvorhviezdičkový hotel Riu Paradise Island sa nachádza na Paraside ostrove, ktorý je s pevninou spojený dvomi mostami a od hlavného mesta Bahám, Nassau, je vzdialený len tri kilometre. Pláž s typickým bielym karibským pieskom je rovno pred hotelom so servisom zdarma. V hoteli je fitness centrum, sauna, vonkajší bazén s barom a vírivka. Stravovanie prebieha v štyroch hotelových reštauráciách.

  1. Melia Nassau Beach Resort ****

Len desať minút jazdy od Nassau je situovaný luxusný štvorhviezdičkový rezort Melia Nassau Beach Resort umiestnený priamo na pláži, kde majú hostia k dispozícii servis bez poplatku. Ten je taktiež pri všetkých troch vonkajších bazénoch a dvoch záhradných jacuzzi. Pre deti je tu detský bazén. O denný a večerný program sa stará animačný tím, v areáli sa nachádzajú aj športové ihriská.

  1. Viva Wyndham Fortuna Beach ****

Na bahamskom ostrove Grand Bahama sa na súkromnej pláži len dvadsať minút od mesta Freeport nachádza štvorhviezdičkový hotel Viva Wyndham Fortuna Beach, ktorý ponúka lekcie windsurfingu a šporchlovania. V areáli je veľký plavecký bazén, tenisový kurt, ale aj fitness centrum. Večer sa môžete tešiť na zábavný animačný program. V hoteli si môžu hostia požičať bicykle či využiť služby troch reštaurácii a troch barov.

  1. Atlantis Resort – Beach Towers ****

Ďalší z luxusných hotelov na Paradise ostrove pri Nassau je štvorhviezdičkový hotel Atlantis Resort – Beach Towers s obrovským vonkajším bazénom s tobogánmi. Okrem toho tu je aj detský bazén. V priestoroch recepcie je WiFi zdarma, na pláži je široká ponuka vodných športov a dokonca je v hoteli aj knižnica a supermarket. O program sa pre dospelých aj deti stará animačný tím, je tu aj diskotéka či kasíno.

  1. Breezes Bahamas ***1/2

Tri a pol hviezdičkový hotel Breezes Bahamas sa nachádza na bahamskej Cable beach, kde ponúka hosťom servis zdarma. Hotel má štyri vonkajšie bazény s priľahlým barom. V objekte sa nachádza aj tenisový kurt či volejbalové a basketbalové ihrisko i fitness centrum. Hostia môžu za poplatok využiť aj wellness centrum či vodné športy na pláži. Pre návštevníkov je pripravený animačný program a večer nesmie chýbať diskotéka.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.