TOP 6 najlepšie hotely na Egejskej riviére v Turecku

Egejská riviéra v Turecku je mimoriadne obľúbená destinácia. Každý rok si tu užívajú klienti kvalitné all inclusive dovolenky za rozumné ceny. Pre ktorý hotel sa rozhodnúť? Ponuka je veľká, ale vďaka hodnoteniu klientov Invia.sk si poľahky nájdete ideálny hotel. Pozrite si šesť, ktoré získali najviac bodov. Zažite jedinečnú dovolenku v západnej časti Turecka. Môžete sa tešiť na nádherné modré more, pieskové pláže, chutné jedlá, výlety, zájazdy, bohatú históriu.

  1. Palm Wings Ephesus ***** – hodnotenie 9,9

Nachádza sa v Kusadasi a v tejto lokalite patrí medzi najlepšie hodnotené. Ubytovanie, strava a cena má dokonca plný zásah a síce 10 bodov od klientov. Okolie získalo 9,3 bodu. Od centra mesta je vzdialený 8 km. Od letiska 70 km.

  1. Ersan Resort & Spa *****- hodnotenie 9,6

Hotel je situovaný v obľúbenej lokalite Bodrum. Rezort je rozsiahly a čo je dôležité, na pokojnom mieste v zátoke. Od centra letoviska Bodrum je len 5 km. Vzdialenosť od letiska je 40 km. Poteší vás krásna piesočnatá pláž, privátna s pozvoľným vstupom do mora. Množstvo služieb, šikovný personál. Ideálny prázdninový rezort, kde strávite dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

  1. Costa 3S Beach *** – hodnotenie 9,6

Ďalší hotel má opäť veľmi vysoké hodnotenie. Nachádza sa v Bodrume. Konkrétne od centra mesta je vzdialený len 4,5 km, od letiska je to 45 km. Let z Bratislavy trvá 02:30. Kvalitné vybavenie hotela a animačné programy sú samozrejmosťou.

  1. Palm Wings Beach Resort ***** – hodnotenie 9,3

Túžite po perfektnej dovolenke na Egejskej Riviére? Zvoľte tento hotel v lokalite Didim. Nechýbajú tobogány. Len 1 km od centra mesta. Lehátka a tiež slnečníky máte pri bazéne i na pláži zadarmo. Od letiska je rezort 80 km.

  1. Cettia Beach Resort **** – hodnotenie 9,2

V poradí piaty najlepší hotel sa nachádza v meste Marmaris, ktorého história sa píše už od 11. storočia a právom patrí na západe medzi vôbec najatraktívnejšie. Stredisko je situované okolo širokej zátoky.

  1. Venosa Beach Resort & Spa ***** – hodnotenie 9

Na šiestom mieste je veľmi pekný hotel s kvalitným vybavením. Z 25 hodnotení dovolenkárov robí priemer 9 bodov. Od centra mesta je 4 km, od letiska 80 km. Nechýba fitness, vonkajší bazén, animačné programy, alebo aj potápačské centrum. Dobrá cena!

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.