TOP 6 najlepšie hotely na Kapverdských ostrovoch

Zimné ročné obdobie či letné, o tom na Kapverdských ostrovoch rozmýšľať nemusíte. Dovolenku na ostrovoch na západ od afrického pobrežia si užijete napríklad v jednom z týchto TOP šiestich hotelov podľa hodnotenia mnohých klientov kvalitnej cestovnej agentúry Invia.sk.

  1. Oasis Salinas Sea **** – hodnotenie: 9,1

Prvým je štvorhviezdičkový hotel Oasis Salinas Sea na ostrove Sal, ktorý je postavený v bezprostrednej blízkosti od pláže. Väčší vonkajší bazén má dokonca slanú vodu a lehátka i slnečníky sú bez poplatku. Môžete si tu spraviť skvelý team building, nakoľko je k dispozícii aj konferenčná miestnosť. Wellness i fitness sú samozrejmosťou, WiFi v lobby je bezplatná, v prípade, že by ste ju chceli využívať na izbe, môžete tak urobiť za poplatok.

  1. Riu Karamboa ***** – hodnotenie: 9,1

Na pohľad orientálne ladený päťhviezdičkový hotel Riu Karamboa na ostrove Boavista je ideálny pre dovolenkový oddych, ktorý môžete poňať aj aktívne. Animačný program počas dňa ponúka aj hodiny cvičenia alebo sa môžete po pláži prejsť niekoľko kilometrov až do centra hlavného mesta Sal Rei. Vo vonkajšom bazéne určite oceníte vybudované lehátka vo vode. Hotel je postavený priamo na pláži. Posilňovňa je vybavená aj saunou, ktorú môžu návštevníci využívať bez poplatku.

  1. Royal Decameron **** – hodnotenie: 9

Ďalší, tentoraz štvorhviezdičkový, hotel Royal Decameron na ostrove Boavista, ktorý je situovaný priamo na pláži Praia de Chaves. Hotel má dva vonkajšie bazény, oba so slanou vodou a jeden z nich je počas zimného obdobia aj vyhrievaný. Hotel je skvelý pre milovníkov tenisu, plážového volejbalu či aerobicu. Animačný program prebieha počas dňa až do neskorých večerných hodín.

  1. Iberostar Club **** – hodnotenie: 9

Hotely na pláži majú výhodu voči tým ostatným, keďže návštevníci nemusia merať žiadnu cestu. Aj hotel Iberostar Club so štyrmi hviezdičkami na ostrove Boavista je priamo na piesočnatej pláži Areja de Chaves. Lehátka a slnečníky na pláži sú za poplatok, pri vonkajšom bazéne zadarmo. Animačný program je zabezpečený nielen pre dospelých, ale aj pre deti. Za poplatok môžete otestovať aj vodné adrenalínové atrakcie na pláži.

  1. Riu Funana / Garopa ***** – hodnotenie: 9

Tento päťhviezdičkový hotel Riu Funana / Garopa na ostrove Sal patrí k novým a super moderným. Deti tu majú dokonca svoje ihrisko aj detský bazén. Pre dospelých sú určené dva vonkajšie bazény. Hotel je priamo na vlastnej pláži, kde môžu návštevníci bez poplatku využívať uteráky, lehátka i slnečníky. All inclusive program platí v nočnom klube až do druhej rána! Nevynechajte plážový volejbal či animačné aktivity.

  1. Melia Tortuga Beach ***** – hodnotenie: 9

Päťhviezdičkový hotel Melia Tortuga Beach na ostrove Sal je vzdialený len tri kilometre od centra Santa Maria, kde sa dostanete po piesočnatej pláži. Do mora je pozvoľný vstup, avšak cez pomerne veľké množstvo kameňov. All inclusive program prebieha až do druhej hodiny rána a stravovanie je formou bufetov. Na pláži si môžete za poplatok prenajať vodné bicykle či loďky, ideálne aj pre rodiny s deťmi.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.