TOP 6 najlepšie hotely na Kube

Nápadov na exotické dovolenky nikdy nie je dosť. Destinácií je neuveriteľne veľa a vybrať viac než náročné. Čo keby ste pre nasledujúci výlet za hranice zvolili ostrov Kuba, ktorý sa nachádza len 80 míľ od najjužnejšieho bodu USA? Vyberte si jeden z týchto šiestich TOP hotelov na Kube podľa klientov cestovnej agentúry Invia.sk.

  1. Paradisus Princesa del Mar Resort & Spa ***** – hodnotenie 9,4

V päťhviezdičkovom hoteli Paradisus Princesa del Mar Resort & Spa, ktorý leží priamo na pláži, si užijete tú najluxusnejšiu dovolenku. All inclusive program vám platí 24 hodín a okrem jedla či nápojov (aj tých alkoholických) je v ňom zahrnuté aj využívanie tenisových kurtov, fitness, sauna či dokonca aj potápanie a výbava na šnorchlovanie. V hoteli nenájdete žiadnych hostí pod 18 rokov. Hotel ponúka aj dva vonkajšie bazény.

  1. Melia Las Americas ***** – hodnotenie 9,4

Ďalší luxusný hotel Melia Las Americas s piatimi hviezdičkami, kde sa môžu ubytovať len plnoletí návštevníci. Hotel je vzdialený od centra približne sedem kilometrov, no hneď pri rezorte nájdete aj nákupné centrum. Hotel leží priamo na pláži, kde, rovnako ako pri vonkajšom bazéne, môžete využívať slnečníky aj lehátka zdarma. All inclusive program platí aj na lokálne alkoholické nápoje. Milovníci golfu si prídu na svoje, pretože na priľahlom ihrisku budú mať ako návštevníci hotela špeciálne zľavnené ceny.

  1. Paradisus Varadero Resort & Spa ***** – hodnotenie 8,9

Tento päťhviezdičkový hotel Paradisus Varadero Resort & Spa je vhodný aj pre rodiny s deťmi a nachádza sa len dvanásť kilometrov od známeho centra Varadero. Animačný program je pre návštevníkov pripravený počas dňa až do neskorých večerov. Využívať môžete nemotorizované vodné športy, vonkajší, ale i vnútorný bazén, fitness centrum či welness.

  1. Ocean Varadero El Patriarca ***** – hodnotenie 8,9

Ak sa chcete naučiť tancovať či hovoriť po španielsky, potom je päťhviezdičkový hotel Ocean Varadero El Patriarca ako stvorený pre vás. All inclusive program totižto zahŕňa aj spomínané lekcie, animačný program i nemotorizované športy na pláži. Využívať tu môžete multifunkčné športové ihrisko. Hotel je vhodný aj pre deti – máte na výber z detského klubu a klubu pre teenagerov. Sú tu dva vonkajšie bazény plus jeden detský.

  1. Barceló Solymar Arenas Blancas Resort **** – hodnotenie 8,4

Kto by nechcel navštíviť štvorhviezdičkový hotelový rezort  Barceló Solymar Arenas Blancas Resort postavený priamo na pláži v centre tropickej záhrady? Je len kilometer vzdialený od centra mesta, no všetko, čo budete potrebovať, máte v rezorte. Animačný program, reštaurácie, detský kútik i plážový bar, kde môžete využívať slnečníky i lehátka bez dodatočného poplatku. Vonkajší bazén je taktiež súčasťou komplexu.

  1. Sol Sirenas Coral **** – hodnotenie 8,1

Výhodou tohto štvorhviezdičkového hotela Sol Sirenas Coral je to, že návštevníci môžu využívať služby dvoch hotelových rezortov spojených v jeden komplex. Hotel je len dva kilometre od centra mesta Varadero a je situovaný priamo na pláži, kde môžete využívať lehátka i slnečníky bez poplatku. Komplex je obklopený tropickou záhradou a je určený aj pre rodiny s deťmi, nakoľko tu je baby i detský klub a oddelený detský bazén. All inclusive program prebieha 24 hodín denne a zahŕňa aj množstvo rozlievaných alkoholických nápojov.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.