TOP 6 najlepšie hotely na Maledivách

Maledivy sú samostatný ostrovný štát s hlavným mestom Male, ktorý leží na súostroví tiahnúcom sa v dĺžke takmer 2500 kilometrov v plytkej časti Indického oceána. Maledivy pozná každý z krásnych katalógových fotografií. Vyberte si jeden z týchto TOP šiestich hotelov a zažite dovolenku svojich snov na Maledivách.

  1. Royal Island Resort ***** – hodnotenie 9,5

Na Maldivách nič iné ako poriadny luxus nečakajte. Päťhviezdičkový hotel Royal Island Resort leží na ostrove Horubadhoo a hostia bývajú vo vilkách. Na ostrove nehľadajte nič iné, len tento rezort s vonkajším bazénom, luxusnými reštauráciami, fitness, wellness aj športovými ihriskami. Chýbať vám tu nebude vôbec nič.

  1. Paradise Island Resort & Spa **** – hodnotenie 9,4

Hotel Paradise Island Resort & Spa leží na malom ostrove Severný Atol Male, kde sa budete musieť z pevniny dostať ešte člnom. Návštevníci sú ubytovaní v súkromných bungalovoch. Tento hotel ponúka množstvo športových aktivít, z ktorých snáď najzaujímavejšie sú potápanie a šnorchlovanie. Hostia môžu využívať aj plavecký bazén, fitness či luxusné wellness.

  1. Kuredu Island Resort **** – hodnotenie 9,4

Ak ste niekedy túžili zažiť dovolenku vo vilke priamo s nohami v oceáne, v tomto štvorhviezdičkovom hoteli Kuredu Island Resort sú na to podmienky a môžete si objednať tento typ ubytovania. Taktiež máte na výber zo stravovacích programov. Hotel leží na atole Lhaviyani, ktorý meria približne kilometer a pol a v jednej jeho časti je golfové ihrisko so šiestimi jamkami. Večery vám spríjemní živá hudba a počas svojho pobytu budete môcť využiť windsurfing, kánoe, wakeboarding alebo nejakú skvelú kúru v spa centre.§

  1. Holiday Island **** – hodnotenie 9,2

Azúrové more okolo atolu Ari vás okúzli natoľko, že budete chcieť navštíviť štvorhviezdičkový hotel Holiday Island ihneď. Hotel usporadúva pre svojich hostí pravidelné večery s kultúrnym či hudobným programom. Návštevníci hotela bývajú v bungalovoch priamo na pláži. Pre zábavy chtivých dovolenkujúcich sú tu tri bary a večerná diskotéka.

  1. Fun Island Resort *** – hodnotenie 9

Hotel Fun Island Resort je typickým príkladom, že aj trojhviezdičkový hotel môže mať lepšie hodnotenie ako jeho viachviezdičkový konkurenti. Tento hotel leží na Južnom atole Male a ponúka dovolenku v 50tich izbách rozdelených do tried. Skvelou možnosťou, ktorú by bola škoda nevyužiť, je parasailing alebo aj vodné lyže. Tieto športy nezažívate každý deň! Zabaviť sa môžete večer na diskotéke alebo v jednej z dvoch reštaurácií.

  1. Sun Island ***** – hodnotenie 8,9

Sun Island hotel je už v poradí druhý na atole Ari. Skvelé na tomto hoteli je to, že si môžete bezplatne vybrať z dvoch výletov – do blízkeho obchodu alebo nočnú rybačku. Hotel má vonkajší bazén s barom, kúpeľné centrum, ale aj herňu. Na výber máte z niekoľkých druhov ubytovaní. Plážová služba je bez extra poplatku. Na svoje si tu prídu najmä športový nadšenci!

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.