TOP 6 najlepšie hotely na Seychelách

Ak je vôbec niekto, kto by nechcel stráviť letnú alebo dokonca aj zimnú dovolenku pri rovníku, kde je teplota takmer počas celého roka rovnaká, nech sa teda vôbec nezaujíma o Seychely. Pre milovníkov horúcej exotiky sme vybrali TOP šesť hotelov na Seychelách, ktoré majú skvelé hodnotenie podľa klientov najlepšej cestovnej agentúry na Slovensku Invia.sk.

  1. Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa ***** – hodnotenie 9,6

Dovolenka na Seychelách nemôže byť iná, ako luxusná. Preto je päťhviezdičkový hotel Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa tou vynikajúcou voľbou. Je situovaný na ostrove Silhouette priamo na pláži a hostia sú ubytovaní vo vilkách s terasami. Pláž je strážená plavčíkom a máte možnosť vyskúšať si šnorchlovanie. Hotel ponúka návštevníkom fitness centrum i vonkajší bazén neuveriteľných rozmerov. Rodiny s deťmi nepochybne ocenia aj detský klub.

  1. Kempinski Seychelles Resort ***** – hodnotenie 9,6

Ďalší z päťhviezdičkových hotelových rezortov na Seychelách je Kempinski je vybudovaný na ostrove Mahé a vilky, v ktorých bývajú hostia, sú len niekoľko pár metrov od katalógovej pláže. Návštevníci si môžu zacvičiť v modernom fitness centre alebo zaplávať v päťdesiat metrovom bazéne. Môžete tu vyskúšať kajakovanie alebo šnorchlovanie. Stravovanie je formou bohatých bufetov.

  1. Constance Ephelia Resort ***** – hodnotenie 9,3

Hotelový rezort s piatimi hviezdičkami Constance Ephelia je taktiež na ostrove Mahé a obklopuje ho nádherná príroda. Luxusné vilky sú s výhľadom na Indický oceán a k hotelu patria dve súkromné pláže, kde môžete aj šnorchlovať. Hotel ponúka aj štyri bazény, fitness aj wellness centrum. Strava je väčšinou formou švédskych stolov, ale stretnete sa aj s menu výberom v piatich hotelových reštauráciách. Môžete si tu zahrať tenis, squash alebo nakúpiť v butikoch.

  1. Coral Strand *** – hodnotenie 8,6

Aj napriek tomu, že hotel Coral Strand má voči ostatným spomenutým hotelom len tri hviezdičky, stojí za spomenutie. Je od piesočnatej pláže vzdialený len sto metrov a v jeho okolí je množstvo reštaurácií, butikov či obchodíkov so suvenírmi. Nemusíte si teda dokupovať ani polpenziu, stačia vám bufetové raňajky. V hoteli si môžete zakúpiť aj šnorchlovacie výlety s barbecue.

  1. Berjaya Praslin Beach Resort *** – najlepšie hodnotený zo všetkých hotelov

Tento trojhviezdičkový hotel Berjaya Praslin je umiestnený priamo pri pláži na ostrove Praslin. Hotelová pláž nebýva preplnená, môžete si tak užiť aj súkromie. Stravovanie je väčšinou len formou bufetových raňajok. Môžete sa tu stretnúť s neklimatizovanými izbami, kde však nebudete predsa tráviť mnoho času počas svojej dovolenky.

  1. AVANI Seychelles Barbarons Resort & Spa **** – hodnotenie 9

Hotel AVANI Seychelles Barbarons Resort & Spa patrí k tým novším na seychelskom ostrove Mahé, takže celé vybavenie je v modernom štýle. Stravovanie si môžete vybrať podľa svojich potrieb (od raňajok, polpenzie až po plnú penziu). Vonkajší hotelový bazén je skvelý aj pre nadšencov plávania, využívať môžete aj služby fitness či WiFi.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.