TOP 6 najlepšie hotely na Tureckej riviére

Chcete stráviť krásnu rodinnú dovolenku v jednoznačne najobľúbenejšej časti Turecka? Turecká riviéra toho ponúka mnoho. Skvelé hotely, ktoré sú veľmi dobre vybavené. Lokalita vhodná pre fanúšikov histórie, rovnako tak športov, ale aj wellnessu, ako sa patrí! Rôznorodé výlety. Poďte na dovolenku, ktorú si zamilujete. Medzi šiestimi najlepšie hodnotenými hotelmi podľa klientov cestovnej agentúry Invia.sk sa nachádzajú rezorty, ktoré sú situované v obľúbených letoviskách Belek, Side, Kemer a nemôže chýbať ani Alanya.

  1. Regnum Carya Golf & Spa Resort ***** De Luxe – hodnotenie 9,9

Hodnotenie tohto rezortu, ktorý je situovaný v letovisku Belek hovorí za všetko. Plný počet bodov získalo ubytovanie i strava a teda 10. Okolie 9,7 a cena 9,9 vypovedá, že dovolenka v tomto hoteli bude nezabudnuteľná a za veľmi dobrý a výhodný peniaz! Ideálny rezort pre milovníkov golfu. Vzdialenosť od pláže je 180 m. Od centra mesta je to 1 km a od letiska 35 km. Let z Bratislavy trvá 02:30. Wifi je samozrejme zadarmo. Skvelé animačné programy. Nechýbajú tobogány, alebo aj fitness. Ďalej vonkajší a vnútorný bazén. Lehátka a slnečníky sú pri bazéne i na pláži zadarmo.

  1. Cornelia De Luxe Resort ***** – hodnotenie 9,8

Jedna z klientiek, p. Gabriela K. sa vyjadrila, že tu zažila najlepšiu rodinnú dovolenku. Pochvaľovala si služby, rovnako tak i krásny hotel a celkovo atmosféru. S jej tvrdením sa dá len súhlasiť. Hotel v Beleku je naozaj perfektne vybavený a čo je podstatné, cena je rozumná a férová. Od centra mesta je 3 km, od letiska 35 km, priamo na širokej pieskovej pláži.

  1. Barut Acanthus & Cennet **** – hodnotenie 9,8

Tretí hotel v poradí sa nachádza v letovisku Side. Je vzdialený 65 km od letiska a 1,2 km od centra mesta. Je situovaný priamo pri piesočnatej pláži. Komfortne zariadené izby, skvelé vybavenie. Animačné programy a množstvo športových služieb – tenis, surfovanie, plážový volejbal, fitness centrum. Na kvalitný relax nechýba spa centrum. Ležadlá a slnečníky sú zdarma – pri bazéne i na pláži.

  1. Sensimar Side Resort & Spa ***** – hodnotenie 9,7

Aj štvrtý rezort sa nachádza v Side. Wifi, lehátka a slnečníky pri bazéne ako aj na pláži sú zadarmo. Nechýbajú dobré animačné programy. Vonkajší i vnútorný bazén, minibar, detské ihrisko, športové aktivity – tenis, golf, fitness. 1 000 m od centra mesta a 70 km je vzdialený od letiska. Piesočnatá pláž je priamo pri hoteli s pozvoľným vstupom do mora. Tento hotel sa zameriava na dospelú klientelu.

  1. Barut Kemer ***** – hodnotenie 9,7

Tento hotel sa nachádza v stredisku Kemer, ktoré patrí k najkrajším na Tureckej riviére. Dobrá cena, kvalitné ubytovanie, strava a okolie. Napríklad jedna z klientiek, p. Romana K. sa vyjadrila, že cena odpovedá kvalite. P. Hana R. bola veľmi spokojná a pevne veríme, že budete aj vy. Hotel je situovaný v príjemnom prostredí a ponúka toho veľa. Priamo pri pláži (kamienková). Wifi je zadarmo, čo už musí byť pri každom dobrom hoteli samozrejmosťou! Lehátka a slnečníky sú na pláži tiež zadarmo. Nechýba minibar, animačné programy a vonkajší bazén. Len 500 m je vziadelný od centra mesta a 55 km od letiska.

  1. Grand Okan **** – hodnotenie 9,7

Posledný hotel sa nachádza v obľúbenej Alanyi v kľudnej lokalite, 50 m od krásnej dlhej piesočnatej Kleopatrinej pláže, 1 000 m od centra mesta a 130 km od letiska. Wifi zadarmo, ako aj lehátka a slnečníky pri bazéne i na pláži. To je ale pri hoteloch v tomto zozname bežná prax. Nechýba minibar, vonkajší bazén. 153 izieb, elegantne zariadené.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.