TOP 6 najlepšie hotely v Egypte

Dovolenka v exotických krajinách si zaslúži top hotel, v ktorom sa o vás budú starať ako o kráľovskú rodinu. Veď po dlhých mesiacoch v práci máte nárok na oddych a sladké ničnerobenie. Avšak, vybrať ten správny hotel nemusí byť vždy jednoduché, nechcete predsa služby horšej kvality. Ponúkame vám výber TOP šiestich najlepších hotelov v Egypte podľa hodnotenia klientov cestovnej agentúry Invia.sk, ktoré stoja za vašu pozornosť!

  1. Jaz Makadina ***** – hodnotenie: 9,3

Hotel Jaz Makadina má päť hviezdičiek, a to viac nez zaslúžených! V egyptskej oblasti Makadi Bay je vybudovaná umelá dedina a práve Jaz Makadina je jej súčasťou. Hotel má súkromnú pláž, kde môžu hostia využívať aj bar a lehátka so slnečníkmi sú v službe all inclusive. Pre rodiny s deťmi je lákadlom aquapark neďaleko hotelu, ktorý je zadarmo a k dispozícii je aj bezplatný autobus z hotela.

jaz-makadina

  1. Arabella Azur Resort **** – hodnotenie: 9,1

Hotel Arabella Azur Resort má skvelé hodnotenia od návštevníkov. Nachádza sa pri pláži, len dva kilometre od mesta Hurghada. Pri hoteli sú dve pláže, z ktorých jedna koralová, takže milovníci šnorchlovania si tu prídu na svoje. Stravovanie je all inclusive aj s miestnymi alkoholickými nápojmi. Animačný program je samozrejmosťou, plážové volejbalové ihrisko i squash. Hotel má aj vlastný vonkajší bazén pre tých, ktorým more nestačí.

arabella-azur-resort

  1. Club Calimera Akassia Swiss Resort **** – hodnotenie: 8,6

Štvorhviezdičkový hotel Club Calimera Akassia Swiss Resort je situovaný na pláži, dvadsaťšesť kilometrov od najbližšieho centra mesta. Rezort je pomerne veľký, ponúka viac ako 440 izieb, má tri vonkajšie bazény a atrakcie pre milovníkov športu spolu s moderným aquaparkom a požičovňou bicyklov vrátane! Súčasťou hotela je aj wellness za extra poplatok.

club-calimera-akassia-swiss-resort

  1. Aurora Oriental Bay **** – hodnotenie: 8,2

Ďalší štvorhviezdičkový hotel v Egypte so skvelým hodnotením! Je síce stopäťdesiat metrov od pláže, avšak môžete využívať hotelový autobus na transfer. Hotel má tri veľké vonkajšie bazény a za poplatok sa môžete pripojiť aj na internet. Počas dňa vás budú zabávať animátori a okrem toho máte v hoteli Aurora Oriental Bay aj tenisové kurty, volejbalové ihriská či stolný tenis.

aurora-oriental-bay

  1. Grand Plaza **** – hodnotenie: 8,1

Hotel Grand Plaza je v bezprostrednej blízkosti pláže, kde môžete ako hoteloví hostia využívať lehátka i slnečníky zdarma. Osem kilometrov od hotela je mesto Hurghada, ale nákupné možnosti sa vám naskytnú už po troch kilometroch. Na mori môžete využiť tridsať minút grátis na vodnom bicykli. Skvelou správou je, že v sesterskom hoteli, ktorý je od hotela Grand Plaza len cez cestu, môžete využívať so svojimi deťmi malý AquaPark.

grand-plaza

  1. Sea Gull Beach Resort **** – hodnotenie: 7,8

Ak Egypt, tak nepochybne Sea Gull Beach Resort hotel so štyrmi hviezdičkami. Hotel sa nachádza priamo v centre mesta Hurghada a má vlastnú súkromnú pláž. Animačný program pre deti i dospelých počas celého dňa je zabezpečený a okrem toho si môžete na pláži vyskúšať šnorchlovanie, potápanie alebo iné vodné športy.

sea-gull-beach-resort

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.