TOP 6 najlepšie hotely v Hurghade – skvelá dovolenka v obľúbenom letovisku v Egypte

Láka vás tohto roku dovolenka v Egypte? Zvoľte Hurghadu, s ktorou budete určite spokojní! Pozrite si hotely, ktoré sú v tejto destinácií najlepšie hodnotené a strávte dovolenku snov. Toto hodnotenie je vytvorené na základe hodnotení dovolenkárov CA Invia.sk!

Prečo práve all inclusive dovolenka na Hurghade? Dôvodov sa nájde viacero. Predovšetkým perfektné počasie, teplé more, nádherné pláže a netreba zabúdať ani na zaujímavé staroveké pamiatky. To sú hlavné dôvody, prečo sa rozhodnúť práve pre toto obľúbené letovisko.

Vedeli ste, že Hurghada je ideálna aj pre milovníkov potápania? Ponúka ideálne podmienky pre potápanie a šnorchlovanie! Korálové útesy, nádherné exotické druhy rýb. Treba vidieť!

Nuž, poďme už k hotelom. Sú krásne a perfektne vybavené. Vyberie si aj náročný zákazník!

  1. Steigenberger Al Dau Beach Resort ***** – hodnotenie 9,4

Vybavenie hotela – Klimatizácia, Vonkajší bazén, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo, Minibar, Detské ihrisko, Tenis, Golf, Potápačské centrum, Fitness, Animačné programy, Wifi zadarmo

Vzdialenosti – od pláže 400 m, od centra mesta 7 km, od letiska 5 km

  1. Jaz Makadina (ex. Sol Y Mar Club Makadi) ***** – hodnotenie 9,3

Vybavenie hotela – Klimatizácia, Vonkajší bazén, Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo, Minibar, Detský kútik, Detské ihrisko, Tenis, Surfovanie, Potápačské centrum, Kľudná lokalita, Fitness, Animačné programy

Vzdialenosti – od pláže 0 m, od centra mesta 30 km, od letiska 25 km

  1. Albatros White Beach (Ex. Royal Palace) **** – hodnotenie 9,2

Vybavenie hotela – Klimatizácia, Vonkajší bazén, Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo, Minibar, Detský kútik, Detské ihrisko, Surfovanie, Potápačské centrum, Kľudná lokalita, Fitness, Animačné programy, Wifi zadarmo

Vzdialenosti – od pláže 0 m, od centra mesta 7 km, od letiska 5 km

  1. Jungle Aqua Park **** – hodnotenie 9,1

Vybavenie hotela – Klimatizácia, Vonkajší bazén, Vnútorný bazén, Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo, Minibar, Detský kútik, Detské ihrisko, Tenis, Surfovanie, Potápačské centrum, Tobogány, Kľudná lokalita, Fitness, Animačné programy, Wifi zadarmo

Vzdialenosti – od pláže 1000 m, od centra mesta 17 km, od letiska 10 km

  1. Citadel Azur Resort ***** – hodnotenie 9,1

Vybavenie hotela – Vonkajší bazén, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo, Minibar, Detské ihrisko, Tenis, Potápačské centrum, Fitness, Animačné programy, Wifi zadarmo

Vzdialenosti – od pláže 0 m, od letiska 17 km

  1. Palm Royale Soma Bay ***** – hodnotenie 9,1

Vybavenie hotela – Klimatizácia, Vonkajší bazén, Vnútorný bazén, Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo, Minibar, Detský kútik, Detské ihrisko, Tenis, Golf, Potápačské centrum, Tobogány, Kľudná lokalita, Fitness, Animačné programy, Wifi zadarmo

Vzdialenosti – od pláže 0 m, od centra mesta 50 km, od letiska 45 km

Na záver pridávame pár tipov na fakultatívne výlety

Vybrali ste si hotel? Pevne veríme, že áno a zažijete so svojou rodinkou krásnu dovolenku, na ktorú budete ešte roky rokúce v dobrom spomínať. Ak nechcete celý čas stráviť len v hotelovom rezorte, vyrazte na výlet a spoznajte niečo nové! Tu sú naše tipy.

EL DAHAR – jedná sa o staršiu časť mesta Hurghada. Spoznajte starý charakter tohto zaujímavého mesta! Mešity, skoro 100-ročný koptský kostol a určite zavítajte aj na najväčší metský bazár.

MEŠITA EL NASR WAY – Jedná sa o najstaršiu mešitu v meste. Postavená bola v 70. rokoch 20. storočia. Vstup do vnútra nie je povolený, ale jej spracovanie a krásu si môžete užiť aspoň z exteriéru. Ďalšou mešitou, ktorú by ste nemali vynechať je EL MINA. Jedná sa už o modernú arabskú architektúru. Má dva minarety.

HURGHADA MARINA – nachádza sa tu krásna promenáda. Poďte na dobrú večeru a kochajte sa skvelým výhľadom na prístav.

Ostrov Giftun – rozhodne si odporúčame nájsť čas aj na lodný výlet na tento ostrov, ktorý leží východne od Hurghady. Potápanie, sledovanie korálových útesov a celkovo užívanie si pokoja v nádhernej prírode si nemôžete nechať ujsť. Cena výletu je približne okolo 30 eur.

LUXOR – poďte na celodenný výlet a nasajte historické krásy mesta Luxor. Nachádza sa tu Údolie kráľov, Memnónove kolosy, alebo aj chrám kráľovnej Hatšepsóvet.

KÁHIRA – medzi našimi tipmi nemôže chýbať opäť celodenný výlet a síce do hlavného mesta Egypta. Pyramídy, Sfinga v Gíze, múzeum, káhirská mešita Univerzita al-Azhar a mnohé ďalšie pamiatky stoja za cestovanie do Káhiry.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.