TOP 6 najlepšie hotely v Kemeri – nádherná dovolenka pri mori

Zažite svoju vysnívanú tureckú dovolenku v modernom letovisku Kemer. Jedná sa o jednu z najznámejších lokalít obľúbenej Tureckej riviéry. Nachádza sa na pobreží Stredozemného mora, približne 40 kilometrov južne od turistami vyhľadávaného mesta Antalya. Túto oblasť nepochybne charakterizuje nádherná príroda. Určite ste už počuli, že sú tu krásne dlhé pláže, ktoré sú omývané krištáľovou čistou vodou. Množstvo čarovných zátok a zálivov. Čo sa týka mesta Kemer, je udržiavané, disponuje viacerými obchodmi či reštauráciami s chutnou kuchyňou. Celkovo je Kemer ideálny aj pre náročných dovolenkárov. Vyberte si jeden z týchto hotelov a zarezervujte si cez internet úžasnú rodinnú dovolenku v Turecku!

  1. Barut Kemer ***** – hodnotenie 9,7

Na prvom mieste sa umiestnil hotelový rezort, ktorý patrí pod sieť Barut Hotels. Je situovaný v krásnom prostredí, priamo pri kamienkovej pláži s bezplatným plážovým servisom. Vodné športy za poplatok. Centrum letoviska Kemer je vzdialené 600 metrov. Pekný výhľad na hory.

Servis na dobrej úrovni. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie, odporúčame ho aj pre páry. Hosťom je k dispozícii bazén pre deti, samozrejme aj dospelých, aquapark. V celom areáli je internetové pripojenie bez poplatku.

  1. Rixos Tekirova ***** – hodnotenie 9,4

Hotel na druhom mieste je zaradený pod známu a obľúbenú hotelovú sieť Rixos. Je vskutku exkluzívny, klientov zaujme jedinečná architektúra. Je situovaný v oblasti Tekirova, taktiež v krásnom prírodnom prostredí a to priamo pri dlhej piesočnato-kamienkovej pláži. Plážový servis je zdarma. Rezort sa skladá z dvoch krídel hlavnej budovy a viliek, ktoré sú v záhrade s bazénmi.

Komfortne zariadené izby, s balkónom alebo terasou. V hoteli sa môžete tešiť na príjemnú atmosféru a služby na kvalitnej úrovni. Pre deti sú organizované animačné programy. Pre dospelých zaujímavé zábavné show, ktoré vám spríjemnia večer. Za oddychom môžete zájsť do SPA centra, kde sú vykonávané rôzne procedúry od telových zábalov až po rôzne masáže, saunu, kozmetické ošetrenia a pod.

  1. Fantasia Deluxe (Camyuva) ***** – hodnotenie 9,4

Exkluzívny hotelový rezort Fantasia Deluxe sa nachádza medzi borovicami. Poskytuje profesionálne služby na vysokej úrovni, ktoré si obľúbia všetci klienti a sme si viac ako istý, že sa sem rodinky budú každý rok veľmi radi vracať. Hlavná budova sa rozprestiera priamo na kamienkovej pláži. Táto pláž má ocenenie Modrej vlajky, ktorá jasne hovorí o čistom mori a pláži.

  1. Nirvana Lagoon Villas Suites & SPA ***** – hodnotenie 9,3

Luxusný hotel, ktorý patrí pod uznávanú hotelovú sieť Crystal. Získa si vás svojou úžasnou architektúrou, exkluzívnymi službami a polohou priamo na piesočnato-kamienkovej pláži dlhej 900 metrov s troma mólami. Perfektný komfort, vhodný pre všetky vekové kategórie.

Deti si užijú zábavu v detskom bazéne, na toboganoch, ihrisku. Svoj čas môžu stráviť aj v mini klube. Nielen dámy iste ocenia turecký kúpeľ, masáže, pílingy a ďalšiu skvelú paletu služieb v SPA a wellness centre.

  1. Queen’s Park Le Jardin Resort ***** – hodnotenie 9,2

Hľadáte hotel, ktorý je situovaný priamo na pláži, poskytne vám kopec zábavy a skvelé služby? Zvoľte päťhviezdičkový Queens Park Le Jardin, ktorý je situovaný priamo na súkromnej piesočnej pláži s plážovým servisom zdarma. Nechýba fitness, lekcie tanca, aerobik, hammam, pre deti bazén, bazén so šmykľavkami, taktiež mini-klub.

Rovnako tak je vám k dispozícii hlavná reštaurácia a 3 á la carte reštaurácie – mexická, turecká a ďaleký východ. Barov je tu až šesť, aj pri bazéne máte slnečníky a lehátka bezplatne. Rodičia môžu využiť službu stráženia detí za poplatok.

  1. Crystal De Luxe Resort & Spa ***** – hodnotenie 9,1

Pri hoteloch v našich rebríčkoch je už v podstate pravidlom, že aj hotel na poslednom, teda šiestom mieste má vysoké hodnotenie. Nemôže tomu byť inak ani v prípade najlepších hotelov v Kemeri. Aj tento rezort má až päť hviezdičiek, ako všetky hotely v zozname. Od tohto moderného a rozsiahleho rezortu je kamienková pláž vzdialená 75 metrov. Rezort je situovaný uprostred krásnych záhrad. Poskytuje komfortné služby.

Nechýbajú vonkajšie bazény, taktiež vnútorný a detské. Pestrý animačný program pre vaše malé ratolesti. Na dobrú relaxáciu si možno zájsť do SPA centra, kde sa môžete tešiť napríklad aj na masáže, vodoliečbu, alebo aj reflexnú terapiu, bahenné kúpele, shiatsu, reiki. Taktiež sú tu poskytované aj známe procedúry ako telové zábaly a populárna ayurvéda.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.