TOP 6 najlepšie hotely v Maroku

Vydržať od jednej letnej dovolenky do druhej doma a nezažiť celého pol roka teplo môže byť náročné. Avšak, napríklad také Maroko nie je ďaleko, lacné letenky môžete nájsť s odletom z Prahy a skvelé počasie so zaujímavým programom v tejto africkej krajine si užijete aj počas našej zimy. Tu je náš výber šiestich TOP marockých hotelov.

  1. Riu Tikida Beach **** – hodnotenie 9,2

Menej ako jeden a pol kilometra od centra mestečka Agadir je priamo na pláži situovaný štvorhviezdičkový hotel Riu Tikida Beach určený len pre dospelých s obrovským vonkajším bazénom. All inclusive program zahŕňa aj obsluhu na pláži, kde je aj plážový servis v cene. V hoteli je k dispozícii aj menšie fitness centrum a za príplatok môžete navštíviť wellness s vnútorným bazénom s morskou vodou a vychutnať si skvelú masáž.

  1. Be Live Grand Saïdia ***** – hodnotenie 8,8

Luxusný päťhviezdičkový hotel Be Live Grand Saïdia sa nachádza priamo na pláži, len tri kilometre od centra marockého mesta Saida. Plážový servis je hosťom poskytovaný zdarma, taktiež aj pripojenie na WiFi v priestoroch recepcie. Vonkajší rozľahlý bazén má aj detskú časť a pre deti je tu aj detský kútik. Animačný program spríjemňuje hosťom ich pobyt najmä športovými aktivitami a zábavnými večermi. Za príplatok môžu návštevníci využiť aj pokunu SPA centra.

  1. Kenzi Europa ***** – hodnotenie 8,5

V centre mesta Agadir sa nachádza rodinne založený päťhviezdičkový hotel Kenzi Europa, ktorý je od pláže vzdialený len 150 metrov. Vonkajší bazén je rozdelený na tri časti, k jednej z nich patria aj tobogány. Pre deti, ale aj dospelých je pripravený animačný zábavno-športový program, no taktiež je možnosť využívať fitness centrum. Na izbách je dostupné WiFi pripojenie, za poplatok je možné navštíviť wellness centrum.

  1. Iberostar Founty Beach **** – hodnotenie 8,5

Na pláži mesta Agadir je postavený aj štvorhviezdičkový hotel Iberostar Founty Beach, ktorého areál je obklopený záhradou s palmami. Súčasťou hotela je vonkajší, detský a vnútorný bazén. Pri bazénoch aj na pláži sú lehátka a slnečníky pre hostí zdarma. Na pláži je možné za poplatok využiť zábavné vodné športy. Pre deti je tu detské ihrisko a celodenný a podvečerný animačný program. Dospelí si prídu na svoje na večerných show. Súčasťou je moderné SPA centrum.

  1. Atlas Les Almohades **** – hodnotenie 8,4

Štvorhviezdičkový hotel Atlas Les Almohades je taktiež situovaný v blízkosti mestečka Agadir, no od pláže je oddelený cestou, avšak na pláži majú hostia k dispozícii plážový servis v cene. Hotel má veľký vonkajší bazén s detskou časťou a bazénovým barom. Počas dňa sú organizované mnohé aktivity vo vode (vodné pólo, aerobic…), ale môžete si napríklad zacvičiť v hotelovom fitness centre. Hotel má tri reštaurácie a vlastnú obchodnú pasáž. V priestoroch recepcie je WiFi zdarma.

  1. Royal Atlas ***** – hodnotenie 8,3

Ďalší z kategórie luxusných marockých hotelov, tentokrát priamo v centre mesta Agadir, ktorý je vhodný aj pre rodiny s deťmi. Päťhviezdičkový hotel Royal Atlas sa pýši rozľahlým vonkajším bazénom s pár tobogánmi. Pláž je priamo pri hoteli a lehátka so slnečníkmi sú pre hotelových hostí zdarma. V zariadení je aj fitness centrum, detský kútik a SPA za príplatok.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.