TOP 6 najlepšie hotely v Mexiku

Stredná Amerika je destinácia, do ktorej sa oplatí ísť na dlhšie, nakoľko je tam množstvo historicky a prírodne zaujímavých miest na návštevu. Ak túžite po dovolenke v Mexiku, potom by ste si mali vybrať jeden z týchto šiestich TOP hotelov.

  1. Viva Wyndham Maya **** – hodnotenie 9,2

Menšie mexické letovisko Playa de Carmen je od štvorhviezdičkového luxusného hotela Viva Wyndham Maya vzdialené len kilometer. Hotel je situovaný priamo na pláži, kde majú hostia zdarma plážový servis, taktiež je k dispozícii aj pri vonkajšom bazéne. Ten má časť aj pre deti a oddelenú vírivku. Zabezpečený je aj pravidelný športovo-zábavný animačný program a v areáli je tiež wellness centrum.

  1. Grand Riviera Princess **** – hodnotenie 8,9

Rozsiahly hotelový komplex Grand Riviera Princess so štyrmi hviezdičkami sa nachádza taktiež v oblasti Playa de Carmen. Vonkajší bazén je tiahly a obkolesuje vnútornú časť areálu, je tu však aj jeden vnútorný. Na pláži je zdarma aj plážový servis. Pre návštevníkov je pripravovaný bohatý zábavný a športový animačný program. V areáli je taktiež tenisový kurt a volejbalové ihrisko.

  1. Catalonia Riviera Maya ***** – hodnotenie 8,8

V obkolesení tropickou záhradou na súkromnej pláži v oblasti Playa de Carmen leží aj päťhviezdičkový hotel Catalonia Riviera Maya. Hostia majú na pláži servis zdarma, za poplatok môžu využívať vodné športy. Animačný tím zabezpečuje denný i večerný program pre deti aj dospelých. Hotel má tri veľké vonkajšie bazény, dva detské k tomu, ale aj vírivka. V areáli hotela je aj moderné SPA centrum.

  1. Dreams Riviera Cancun *****

Päťhviezdičkový hotel Dreams Riviera Cancun neďaleko od mesta Cancún je situovaný priamo na pláži a ponúka all inclusive program. Hotel má veľký vonkajší bazén a na pláži servis zahrnutý v cene, kde je aj plážový bar a volejbalové ihrisko. Hoteloví hostia si môžu požičať bicykle v požičovni, zacvičiť vo fitness centre či využiť ponuku procedúr.

  1. Catalonia Royal Tulum *****

Ďalší luxusný rozsiahly päťhviezdičkový mexický hotel Catalonia Royal Tulum, ktorý sa nachádza 25 kilometrov od Playa de Carmen, ktorý je priamo na pláži a typickým karibským bielym pieskom a servis je pre hostí zdarma. Hotel má veľký vonkajší bazén a zároveň aj štyri vírivky. Okrem hlavnej reštaurácii je tu aj päť špecializovaných, kde potrebujú hostia rezerváciu. WiFi pripojenie je zdarma a v areáli je aj moderné SPA centrum.

  1. Occidental Royal Hideaway Playacar Resort *****

V pešej dostupnosti od mestečka Playa de Carmen je situovaný na súkromnej pláži päťhviezdičkový rezort Occidental Royal Hideaway Playacar Resort, kde je k dispozícii hosťom servis, ako aj plážový bar. Tento hotel je len pre hostí starších ako trinásť rokov. V areáli je diskotéka, bary a dokonca až šesť vonkajších hotelov, SPA centrum, posilňovňa, požičovňa bicyklov, volejbalové ihrisko a tenisový kurt. WiFi pripojenie je bezplatné.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.