TOP 6 najlepšie hotely v Ománe

Kto hovorí, že na dovolenku musíte ísť len do známej a komerčnej krajiny, kde budete na pláži obklopení krajanmi? Možno je práve tento rok čas na zmenu a vybrať sa do juhoázijskej krajiny Omán a vybrať si jeden z týchto šiestich najlepších hotelov.

  1. Shangri-La´s Barr Al Jissah Resort & Spa *****

Luxusný päťhviezdičkový hotel Shangri-La´s Barr Al Jissah Resort & Spa ponúka hosťom krásnu dovolenku na privátnej pláži priamo pri Ománskom zálive. Hotel má spleť bazénov s lenivou riekou a dvanásť kúpeľných víl, kde si môžete vyskúšať parné kabíny a zrelaxovať v saune. Program all inclusive hostia využívajú v ôsmich reštauráciách a hotel ponúka organizované výlety do okolia.

  1. Rotana Salalah Resort ***** – hodnotenie 8,9

Hotel Rotana Salalah Resort sa nachádza v dovolenkovej oblasti mesta Salalah a hosťom ponúka ubytovanie pri Indickom oceáne v štyristo izbách. Hotel je priamo na pláži s barom, kde je plážový servis v cene zájazdu. Hostia môžu využiť služby fitness centra, SPA, ale aj barov a reštaurácií. Hotel je vhodný aj pre deti, ktoré si prídu na svoje v detskom klube.

  1. Al Fanar Beach Resort & Spa ***** – hodnotenie 8,7

Ďalší päťhviezdičkový hotel Al Fanar Beach Resort & Spa pri ománskom meste Salalah, od ktorého je pláž vzdialená približne päťsto metrov. Je tam plážový bar a slnečníky s lehátkami. Teplota vonkajšieho bazéna je nastaviteľná a hostia môžu využívať aj wellness centrum. Animačný program zabezpečujú počas dňa animátori.

  1. Crowne Plaza Salalah **** – hodnotenie 8,5

Hotel Crowne Plaza Salalah so štyrmi hviezdičkami je jedným z reťaze hotelov a leží priamo na pláži len osem kilometrov od mesta Salalah. Ako pri vonkajšom bazéne, tak aj na pláži je servis slnečníkov a lehátok zdarma. WiFi je na izbách dostupná bez poplatku, hostia si môžu taktiež zacvičiť vo fitness centre či navštíviť SPA so saunami.

  1. Hilton Salalah **** – hodnotenie 8,4

Od mesta Salalah a ománskeho trhu je štvorhviezdičkový hotel Hilton Salalah vzdialený len dvanásť kilometrov. Zaujímavosťou hotela je, že alkoholické nápoje sa podávajú iba v určených časoch v piatok. Hotel je priamo pri pláži, servis je v cene a súčasťou vybavenia je aj wellness, kde bezplatne môžete využiť kardio fitness zónu. Pre deti je pripravený mini klub a ocenia aj detské ihrisko.

  1. Salalah Marriott Resort **** – hodnotenie 7,8

Ďalší hotel známeho reťazca Salalah Marriott Resort so štyrmi hviezdičkami je situovaný na pláži s kamenistým vstupom, no len o dvesto metrov ďalej je vstup pieskový. Na pláži je servis zdarma. Hotel má aj vonkajší bazén o rozlohe približne 2000 metrov štvorcových aj so snack barom. Bežci sa určite potešia joggingovej trase a športový nadšenci kurtom a fitness centru.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.