TOP 6 najlepšie hotely v Thajsku

Čím ďalej, tým viac, sa stávajú vzdialené krajiny dostupnejšie a je jednoduchšie aj lacnejšie sa dostať na opačný kraj sveta. Jednou z takýchto krajín, ktorá v posledných rokoch zažíva obrovský „boom“ je Thajsko. Ponúkame vám výber najlepších šiestich hotelov, v ktorých môžete stráviť krásnu ázijskú dovolenku.

  1. Kamala Beach Resort **** – hodnotenie 9,5

Hotel Kamala Beach Resort leží na známom thajskom ostrove Phuket, neďaleko od dediny Kamala. Návštevníkom ponúka výber zo štyroch vonkajších bazénov, fitness centrum, wellness i vodné športy. Jedna z dvoch reštaurácií servíruje thajskú kuchyňu, ktorú by ste si nemali v tomto štvorhviezdičkovom hoteli nechať ujsť.

  1. Centara Tropicana Resort **** – hodnotenie 9,4

Vysoké hodnotenie štvorhviezdičkového hotela Centara Tropicana Resort naznačuje, že dovolenka v tomto thajskom raji bude dokonalá! Hotel leží priamo na pláži ostrova Koh Chan obklopený tropickou záhradou. Vonkajší bazén má aj menší tobogán. Hoteloví hostia môžu za poplatok využívať aj služby wellness. Plážový servis slnečníkov a lehátok je v cene. O program sa počas dní starajú animátori a večer vás zabaví živá hudba.

  1. Coral Cove Chalet *** – hodnotenie 9,3

Trojhviezdičkový hotel Coral Cove Chalet je rozlohovo menší hotel na ostrove Koh Samui a od krásnej privátnej pláže je vzdialený len 50 metrov, na ktorej môžu návštevníci využívať platený plážový servis a širokú ponuku vodných športov. Raňajky sú hosťom podávané bufetovou formou. Vonkajší bazén s vírivkou je menší, no bazénový nábytok je bezplatný.

  1. Ibis Bophut Samui *** – hodnotenie 8,9

Ďalší trojhviezdičkový hotel na ostrove Koh Samui s názvom Ibis Bophut Samui je skvelý najmä pre svoju krátku vzdialenosť od letiska. Hotel leží priamo na pláži a hostia majú slnečníky aj lehátka zadarmo. Návštevníci si môžu z hotela požičať aj auto a preskúmať počas dovolenky aj okolie. Raňajky sú podávané formou bufetu, v dispozícii je aj hotelový bar. Hotel má aj menšie fitness centrum

  1. Ayodhya Villas *** – hodnotenie 8,8

Ayodhya Villas je jedným z ďalších trojhviezdičkových hotelov thajského ostrova Koh Samui, ktorý je priamo pri pláži, no vstup k vode je trošku náročnejší cez schody. Hotelový bazén je v bezprostrednej blízkosti mora a hotel ponúka okrem plateného wellness aj fitness centrum. Strava je vo forme bufetových raňajok, no v okolí je množstvo reštaurácií, kde môžete obedovať.

  1. Royal Cottage Residence *** – hodnotenie 8,6

Trojhviezdičkový hotel Royal Cottage Residence na ostrove Koh Samui je od letiska vzdialené len 25 minút. Hostia majú v cene raňajky formou bufetu, obedy a večere si môžete navyše dokúpiť. Krásna pláž Lamai je od hotela štyristo metrov a hostia majú k dispozícii za poplatok plážový servis a ponuku vodných športov. Hotel má aj vlastný vonkajší bazén s jacuzzi.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.