TOP 6 najlepšie hotely v Tunisku

Afrika je jednou z najvyhľadávanejších destinácií Slovákov, keď hovoríme o letných dovolenkách. Tunisko patrí medzi najliberálnejšie africké krajiny, preto je tam zrejme menšie riziko nepokojov. Ak si neviete vybrať hotel v Tunisku, určite si pozrite výber šiestich nasledujúcich.

  1. Iberostar Averroes **** – hodnotenie 9,5

Aj napriek tomu, že hotelu Iberostar Averroes chýba jedna hviezdička do plného počtu, hodnotenie návštevníkov má vysoké. Hotel sa nachádza trinásť kilometrov od centra mesta Hammamet, kde premáva pravidelná autobusová doprava. Hotel je priamo na pláži, kde môžete využívať plážový bar, k službám sú vám bezplatné slnečníky i lehátka. WiFi je na recepcii zdarma a hotel je vhodný aj pre deti. Pre hostí je pripravovaný animačný program.

  1. Holiday Village Manar ***** – hodnotenie 9,4

Ďalší hotel s výborným hodnotením vzdialený sedem kilometrov od mesta Hammamet je päťhviezdičkový Holiday Village Manar. Hotel je situovaný len desať metrov od pláže, kde majú hostia možnosť využívať služby plážového baru, ktorý je súčasťou all inclusive programu. Vonkajší bazén nie je atrakciou, sú ňou tobogány priamo v hotelovom komplexe. Návštevníci môžu taktiež cvičiť v menšom fitness centre v priestoroch hotela.

  1. Iberostar Royal EI Mansour ***** – hodnotenie 9,2

Ak milujete aktívnu dovolenku, kde sú hlavnou činnosťou športové aktivity, potom je päťhviezdičkový hotel Iberostar Royal El Mansour pre vás ako stvorený. Je postavený priamo na pláži menej ako kilometer od historického mesta Mahdia. Hostia majú k dispozícii ihrisko na plážový volejbal, tenis, hodiny aerobicu, množstvo vodných športov a celodenný i večerný animačný program.

  1. Seabel Rym Beach **** – hodnotenie 8,7

Štvorhviezdičkový hotel Seabel Rym Beach je situovaný pri známom a turistami obľúbenom tuniskom centre Djerba, od ktorého je vzdialený len šesť kilometrov. Animačný program je počas dní zabezpečený a navyše môžete využívať vodné športy ako je windsurfing. Ihrisko na plážový volejbal je súčasťou komplexu, taktiež ako vonkajší i vnútorný bazén a fitness centrum.

  1. Mahdia Palace Thalasso ***** – hodnotenie 8,4

Hotel Mahdia Palace Thalasso s piatimi hviezdičkami je vzdialený len štyri kilometre od centra mesta Mahdia a je priamo na pláži. Hotel je skvelý pre rodiny s deťmi, pretože majú možnosť využívať mini klub, detské ihrisko aj detský bazén. Volejbalové ihrisko je bez poplatku, taktiež aj servis na pláži. Za poplatok môžete využívať vírivku, saunu aj internet.

  1. SENTIDO Rosa Beach **** – hodnotenie 8

Posledným tipom na skvelú dovolenku v Tunisku je štvorhviezdičkový hotel SENTIDO Rosa Beach, ktorý je len štyri kilometre od centra mesta Monastir, avšak nakupovať suveníry môžete už v obchodíkoch vzdialených menej ako kilometer. Návštevníci sa môžu športovo vyžiť na multifunkčnom ihrisku či na minigolfe. Pri mori si zdarma môžete požičať kajaky či šliapacie bicykle.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.