TOP 6 najlepšie hotely v Turecku

Dovolenka v Turecku je pre Slovákov tradičná a spravidla vydarená. Hotely sa snažia o čo najlepšie služby pre svojich hostí. Overte si to v jednom z týchto top šiestich tureckých hotelov.

  1. Orka Lotus Beach ***** – hodnotenie 9,2

Päťhviezdičkový hotel Orka Lotus Beach sa nachádza len jeden kilometer od tureckého mesta Icmeler a k jeho areálu patrí súkromná pláž so servisom zdarma. Hostia majú k dispozícii vonkajší aj vnútorný hotel s vírivkou, fitness centrum a vyskorýchlostnú WiFi zdarma. V hoteli je spolu päť reštaurácií a niekoľko barov.

  1. Limak Arcadia ***** – hodnotenie 9,1

Rozsiahly päťhviezdičkový turecký rezort Limak Arcadia je len sedemsto metrov od centra mesta Belek. Je umiestnený v záhrade, priamo na súkromnej pláži. Animačný tím zabezpečuje program pre deti i dospelých, v areáli je aj trinásť futbalových ihrísk, štyri tenisové kurty a multifunkčné ihrisko. Je tu aj niekoľko vonkajších bazénov, jeden aj s tobogánmi. Hostia môžu za poplatok vyžuiť službu masáží a relaxačných procedúr.

  1. Sea World Resort & Spa ***** – hodnotenie 8,8

Turecký luxus v podobe päťhviezdičkového hotela Sea World Resort & Spa neďaleko centra známej oblasti Side. Pláž so servisom je priamo pri hoteli, kde majú hostia na výber z množstva vodných športov. Hotel má veľký vonkajší bazén s detskou časťou, je tu aj SPA centrum a posilňovňa. O zábavu hostí sa stará animačný tím. WiFi je na izbách zdarma.

  1. Maxima Bay **** – hodnotenie 8,7

Na Egejskej riviére sa nachádza menší hotel Maxima Bay so štyrmi hviezdičkami, ktorý má dva vonkajšie bazény s tobogánmi a dva detské bazény so snack barmi. Pláž je hneď pri hoteli, avšak servis je za poplatok. V zariadení je aj wellness centrum s vírivkou. Počas dňa je zabezpečený animačný a športový program ako napríklad vodné pólo či plážový volejbal. K použitiu je aj tenisový kurt.

  1. Daima Biz Resort ***** – hodnotenie 8,4

Tento päťhviezdičkový hotel Daima Biz Resort je od mesta Kemer vzdialený sedem kilometrov, patrí do skupiny sesterských hotelov a hostia môžu využívať ako snack bar, tak aj aquapark v areáli. Hotel je oddelený od pláže dvesto metrov dlhým podchodom s plážovým servisom zdarma. Hotel má plavecký aj detský bazén a v areáli je taktiež tenisový kurt, sauna, SPA centrum a pre deti miniklub.

  1. Marti Myra ***** – hodnotenie 8

Sedemnásť kilometrov vzdialený od mesta Kemer je päťhviezdičkový rezort Marti Myra umiestnený priamo na pláži s tromi barmi a servisom zdarma. V areáli je nielen sedem vonkajších, ale aj jeden vnútorný bazén a wellness centrum s výberom z množstva procedúr a masáží. Je tu päť barov a diskotéka, zároveň cez deň a večer aj animačný program. Hostia môžu využívať aj tenisové kurty či volejbalové ihrisko.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.