TOP 6 najlepšie hotely vo Fujairah

Spojené arabské emiráty, to nie je len Dubaj a Abu Dhabi, ale aj hornatý a prírodne zaujímavý emirát Fujairah, ktorý leží pri Indickom oceáne, na východnej časti krajiny. Sú tu ideálne podmienky na potápanie. V zimných obdobiach je tu vyššie percento zrážok, nakoľko v oblasti nie je púšť, no na druhej strane sa zobudí príroda a vytvára sa množstvo vodopádov.

  1. Le Meridien Al Aqah Beach Resort ***** – hodnotenie 9,3

Náš výber otvárame luxusným päťhviezdičkovým hotelom so súkromnou plážou, kde majú hostia servis zdarma rovnako ako aj pri bazéne. Bary nechýbajú ani na pláži, ani pri bazéne. V areáli je malá ZOO pre deti, taktiež detský bazén a ihrisko. Frekvenciu stravovania si môžu hostia vybrať.

  1. Iberotel Miramar Al Aqah Beach Resort ***** – hodnotenie 8,9

Druhý hotel je zasadený do krásneho prostredia s palmami rovno na pláži s barom. Hostia majú k dispozícii dva vonkajšie bazény a fitness centrum. Stravovanie je formou bufetu a môžete si dokúpiť aj all inclusive. V hoteli je potápačské centrum a kúpele.

  1. Fujairah Rotana Resort and Spa ***** – hodnotenie 8,7

Nasledujúci hotel s piatimi hviezdičkami je rozsiahly a v areáli má šesť reštaurácii, kde sa jedlo podáva bufetmi a najvyššia možná forma je all inclusive. Hotel je zasadený priamo pri súkromnej pláži. Servis je aj na pláži, aj pri dvoch vonkajších bazénoch zdarma. Hostia sa tu môžu športovo zabaviť na multifunkčnom ihrisku, pri hraní tenisu či v posilňovni.

  1. Radisson Blu Fujairah ***** – hodnotenie 8,7

Radisson Blu Fujairah Resort je situovaný na polkilometrovej súkromnej pláži so servisom pre hostí. Typ stravovania si hostia zvolia sami, podáva sa formou bufetu. WiFi pripojenie je v celom objekte bez príplatku. Návštevníci s deťmi môžu zároveň využiť aj miniklub. V objekte je centrum potápania za príplatok a môžete vyskúšať vodné športy.

  1. Oceanic Khorfakkan Resort & Spa **** – hodnotenie 8,7

Ďalší krásny a luxusný hotel na pláži so servisom, kde je centrum vodných športov, ponúka hosťom množstvo športových aktivít a stravovanie s možnosťou príplatku all inclusive. V hoteli sa nepodáva alkohol. WiFi pripojenie je v hoteli zdarma. Za poplatok môžu hostia využiť kvalitné spa centrum.

  1. Fairmont Fujairah Beach Resort *****

Ako posledný vám predstavujeme nový päťhviezdičkový hotel so scenériou hôr na súkromnej pláži s vlastnou marínou. Hostia sa stravujú formou bufetov a v celom objekte sa môžu pripojiť na WiFi. Vonkajší bazén je oddychovou zónou s krásnym dizajnom dna bazéna. V hoteli je päť reštaurácií a pre deti pripravený program v miniklube.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.