TOP 7 najlepšie hodnotené hotely na Bali

Bali vo všeobecnosti patrí medzi turisticky obľúbené destinácie. Je to indonézsky ostrov. Nachádza sa na súostroví Malé Sundy. Turisti vyhľadávajú Bali práve pre jeho nádherné exotické pláže, rozvinutú hinduistickú kultúru a úchvatnú faunu a flóru. Severná časť je známa množstvom sopiek a práve z tohto dôvodu sú tu pláže pokryté tmavým, čiernym pieskom. V ostatných častiach sa môžete slniť na nádherných bielych piesočnatých plážach, obklopení krásou korálových útesov.

  1. COOEE Bali Reef Resort **** – hodnotenie 9,5

Tento hotel nájdete priamo na pláži Tanjung Benoa. Objekt obklopuje nádherná záhrada. K základnému vybaveniu hotela patrí hlavná reštaurácia, bar, bazén či pripojenie na internet (za poplatok). Ubytovací servis poskytuje 28 bungalovov typu Deluxe. Izby sú klimatizované, s vlastnou kúpeľnou, sprchou a aj balkónom. Interiér bungalovov sa zakladá na tradičnej balijskej architektúre. Hostia môžu okrem iného využiť aj služby turistickej kancelárie s možnosťou sprostredkovania vodných športov, výletov či animačných programov.

  1. Ayodya Resort & Spa ***** – hodnotenie 9,5

Tento hotelový rezort patrí k najluxusnejším ubytovacím špičkám na ostrove. Je obklopený bujnou tropickou vegetáciou pri privátnej piesočnatej pláži. Súčasťou hotelového rezortu je aj nákupné stredisko, reštaurácie, bary, požičovňa automobilov a motocyklov či stredisko vodných športov. Tento plážový rezort poskytuje 541 izieb v malebných vilkách a v tradičnom balijskom štýle. Klienti majú k dispozícii zmenáreň, trezory, hlavnú reštauráciu či napríklad aj luxusné wellness centrum. V exteriéri sú veľké vonkajšie bazény so snack barmi a slnečnými terasami.

  1. Sol Beach House Benoa ***** – hodnotenie 9,3

Hotel sa nachádza v stredisku Tanjung Benoa. V blízkosti je rybárska dedinka, nákupné centrum či golfové ihrisko. Vybavenie hotela tvorí hlavná reštaurácia, zmenáreň, trezory, čistiareň odevov a nonstop izbový servis. Dámy ocenia salón krásy a muži požičovňu áut a bicyklov. V hoteli sú aj miestnosti vyhradené pre konferencie až pre 200 osôb. Interiérový dizajn kombinuje prvky moderného, minimalistického a tradičného balijského štýlu. V izbách je vlastné sociálne zariadenie, klimatizácia, TV/SAT, minibar, chladnička či príslušenstvo na prípravu kávy a čaju. Hosťom je k dispozícii bazén a možnosť relaxácie ponúkajú aj služby hotelových kúpeľov.

  1. Grand Mirage Resort and Thalasso Bali ***** – hodnotenie 9,3

Súčasťou tohto obľúbeného hotelového rezortu je luxusná reštaurácia, bazén s barom a vybavenie pre vodné športy. Izby poskytujú hosťom nádherný výhľad na more. Súčasťou všetkých izieb je LCD TV, bezpečnostná schránka a set na prípravu kávy a čaju. V kúpeľni je samostatná vaňa a sprchovací kút. Približne dve minúty chôdze je vzdialená najbližšia pláž.

  1. Novotel Bali Benoa **** – hodnotenie 9,3

Hotel je zariadený v tradičnom balijskom štýle. Súčasťou sú tri bazény a dve vírivky. Môžete využiť služby kyvadlovej dopravy do blízkeho nákupného centra. Vybavenie hotela sa zakladá na hlavnej a plážovej reštaurácii, troch bazénoch s ležadlami a slnečníkmi. Súčasťou sú aj tenisové kurty, stolný tenis či rôzne animačné programy. Izby sú s vlastným balkónom a výhľadom do tropickej záhrady. Hotel sa nachádza priamo na nádhernej pláži.

  1. Sanur Beach **** – hodnotenie 9,1

Hotel sa nachádza priamo na piesočnatej pláži v letovisku Sanur. Hosťom sú k dispozícii dva vonkajšie bazény, tenisový kurt, či nonstop izbový servis. Rezort obklopujú tropické záhrady. Návštevníci si môžu dopriať služby wellness a fitness centra. V hoteli sú tri reštaurácie, bar na pláži, zmenáreň a aj obchod. Izby sú priestranné, klimatizované, s vlastnou kúpeľnou, minibarom a priestranným balkónom.

  1. Artotel **** – hodnotenie 9,1

Hotel v elegantnom mestskom štýle ponúka hosťom možnosť využiť vonkajší bazén, wellness centrum či prvotriedne turistické informácie. Hotel je vybavený reštauráciou, barom a konferenčnou miestnosťou. Izby sú klimatizované. Štandardom je kúpeľňa so sprchou, papučami a toaletnými potrebami. Hostia majú k dispozícii spa centrum s luxusným relaxačným vybavením.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.