TOP 7 najlepšie hodnotené hotely na Kube

Kuba patrí k ďalším exotickým ostrovným štátom, kde o tropickú zeleň a nádherné pláže nie je núdza. Leží v severnej časti Karibského mora. Pláže sú pokryté bielym pieskom. Z luxusného hotelového rezortu budete mať výhľad na azúrové more. Bohatý (pod)morský svet láka turistov jedinečnými koralovými útesmi. Kuba sa pýši množstvom exkluzívnych letovísk a moderne vybavených hotelov, kde vyhovejú aj náročnejším požiadavkám.

  1. Meliá Marina Varadero ***** – hodnotenie 9,8

Nádherný hotelový rezort, ktorý obklopuje tropická záhrada a rozľahlé ihrisko. K základnému vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, reštaurácia, bar a supermarket. Môžete využiť službu stráženia detí, práčovňu alebo kaderníctvo. K dispozícii je vonkajší bazén aj menší bazénový komplex pre deti. V objekte sa nachádza wellness zóna. Hotelový personál realizuje rôzne zábavné a animačné programy. Izby sú klimatizované, s obývacou časťou, kúpeľňou a kuchyňou. Väčšina izieb má vlastný balkón.

  1. Melia Las Americas ***** – hodnotenie 9,6

Hotel je priamo na tropickej pláži pokrytej jemným bielym pieskom. Je uprostred exotickej záhrady, neďaleko letiska Varadero. V hoteli sa môžu ubytovať iba dospelí nad 18 rokov. Pri hoteli je golfové ihrisko a nákupné centrum. O dokonalý relax máte postarané pri štyroch bazénoch, jacuzzi alebo na priestrannej terase. Väčšina izieb je orientovaná s výhľadom na more. Všetky izby sú klimatizované, s vlastnou kúpeľnou a WC. Obľúbenými vodnými športmi medzi návštevníkmi sú windsurfing, kajak alebo katamarán.

  1. Iberostar Varadero ***** – hodnotenie 9,3

Hotel nájdete priamo na piesočnatej pláži Varadero. Vychutnať si čaro tohto exotického raja môžete aj pri štyroch bazénoch s jacuzzi. K dispozícii máte fitness, saunu a masáže. Hotel je zabezpečený aj zdravotnými službami. Pre tých, ktorí vyhľadávajú pokojné a tiché dovolenky, je vystavané nové krídlo hotela. Od hlavných budov je vzdialené 2km. Komfortné a priestranné izby sú umiestnené v trojposchodových budovách. Majú balkón, vlastnú kúpeľňu so sprchou a WC. Sú klimatizované. Na izbách je aj minibar či možnosť uskladnenia cenných vecí v trezore. Pohodu a relax si môžete užiť pri vodnom póle alebo na lekcii tanca.

  1. Tryp Cayo Coco **** – hodnotenie 9,3

Tento rozsiahly hotelový komplex tvorí 508 izieb v trojposchodových budovách. Charakterizuje ho prírodná lagúna a pláž pokrytá jemný bielym pieskom. K základnému vybaveniu hotela patrí päť reštaurácií, bazény, detský kútik, ale aj konferenčná miestnosť. Buď sa ubytujete v štandardnom type izieb s klimatizáciou, minibarom, trezorom, balkónom alebo terasou. Zabezpečená je aj vlastná kúpeľňa a WC. Za príplatok môžete požiadať o izby s nádherným výhľadom na more. Súčasťou hotela je aj jacuzzi, sauna, turistické a fitness centrum. Medzi najrozšírenejšie typy vodných športov tu patrí aj šnorchlovanie.

  1. Paradisus Princesa del Mar Resort & Spa ***** – hodnotenie 8,9

Ide o luxusný hotelový komplex s polohou priamo na dlhej piesočnatej pláži. Hotelový personál ubytuje len dvojice alebo jednotlivcov, a to starších ako 18 rokov. Na izbách nemôžete požiadať ani o prístelky. Je to vysoko komfortný a elegantný hotel pre potreby pokojnej relaxácie. Buď sa tu ubytujete v štandardnom type izieb, alebo požiadate o luxusnejší variant s výhľadom na more. K dispozícii máte dva veľké bazény, tenisové kurty či ihriská na rôzne druhy športov.

  1. Royal Hicacos Resort & Spa ***** – hodnotenie 8,9

Tento hotelový a kúpeľný rezort je situovaný na konci polostrova Hicacos. Je tu nádherná piesočnatá pláž umožňujúca pozvoľný vstup do blankytného mora. Rezort pozostáva z niekoľkých samostatných objektov. Sú postavené a zariadené v jamajskom, kubánskom štýle. Ani tento hotel neposkytuje ubytovanie rodinám s deťmi do 18 rokov. V krásnej tropickej záhrade nájdete tri bazény, vírivku či terasu na opaľovanie. Nadštandardné služby hotela vám ponúkajú relaxáciu v Spa centre so saunou a odpočinkovými procedúrami. Aj tu môžete vyskúšať množstvo zaujímavých vodných športov.

  1. Iberostar Laguna Azul ***** – hodnotenie 8,8

Hotel sa nachádza pri pláži s jemným pieskom a je obklopený veľkou exotickou záhradou. Aj tu máte zabezpečené kúpeľné centrum. Súčasťou hotela sú štyri bazény pre dospelých, dva detské, či detský klub a ihrisko. Izby sú dvojlôžkové s prístelkou. Sú klimatizované, máte v nich vlastnú kúpeľňu s rohovou vaňou a sprchou. Zabezpečený môžete mať aj nádherný výhľad do záhrady a okolia. Rozhodnite sa aj pre rôzne večerné programy či zaujímavé športové aktivity. Masáže, vírivka a sauna sú samozrejmým lákadlom pre hostí, ktorí nutne potrebujú zrelaxovať.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.