TOP 7 najlepšie hodnotené hotely na Srí Lanke

Exotické prostredie tohto nádherného ostrovného štátu priam láka na relax a wellness v niektorom z najlepšie hodnotených hotelov. Srí Lanka sa nachádza na ostrove Cejlón. Obmývajú ju vody priezračného Indického oceána. Pýši sa bohatstvom prírodných krás, ôsmimi národnými parkmi a svetoznámymi botanickými záhradami. Srí Lanku charakterizuje aj viac než 300 unikátnych vodopádov a obľuba v pestovaní čajov. Túto exotickú destináciu vyhľadávajú predovšetkým milovníci kúpeľných pobytov. Tie vám poskytuje aj väčšina najlepších hotelov na Srí Lanke.

  1. Maalu Maalu Resorts and Spas ***** – hodnotenie 9,5

Tento rezort je situovaný priamo na piesočnatej pláži s pokojným morom. Hostia majú v ponuke aj luxusné ajurvédske wellness procedúry. Zabezpečený je aj vonkajší bazén so všetkým základným vybavením. Hostia majú k dispozícii vonkajšiu reštauráciu, bar pri bazéne, ležadlá, slnečník a osušky. Rezort je známy aj svojou ekologickosťou, teda šetrnosťou k životnému prostrediu. Izby sú priestranné. Pre hostí je zabezpečená klíma, ale aj veľká kúpeľňa s vaňou a dažďovými sprchami.

  1. Hikka Tranz by Cinnamon (ex. Chaaya Tranz) **** – hodnotenie 9,3

Tento štvorhviezdičkový hotel láka dovolenkárov priestrannými izbami s vlastným balkónom, ale aj špičkovo vybaveným potápačským centrom PADI. Hotel sa nachádza na pobreží južnej Srí Lanky, v blízkosti je piesočnatá pláž. K vybaveniu izieb patria sejfy, kávovary a v kúpeľniach okrem iného aj sušiče na vlasy a toaletné potreby zdarma. Nádherný relaxačný pôžitok si môžete vychutnať aj s kokteilom v bare na pláži či priamo pri bazéne. V ponuke tohto hotela sú aj telové procedúry v strešných kúpeľoch, posilňovňa či využitie turistickej prepážky s jednodňovými výletmi.

  1. Heritance Ahungalla ***** – hodnotenie 9,3

Luxusný hotel pri pláži a výhľadom na priezračné more priam láka návštevníkov k využitiu dostupných vodných aktivít. Jednou z najobľúbenejších sú vodné lyže. K dispozícii je aj vonkajší bazén a golfový putting green. Klimatizované izby sú vybavené minibarom a príslušenstvom na prípravu kávy a čaju. V hoteli možno využiť služby neformálnych, ale aj exkluzívnych reštaurácií.

  1. Citrus Waskaduwa ***** – hodnotenie 9,1

Hotel sa nachádza priamo na pláži v letovisku Kalutara. Hostia si môžu vychutnať pokojný a jedinečný relax buď pri vonkajšom bazéne, vo wellness alebo fitness centre. Všetky izby sú zariadené v modernom štýle a ponúkajú nádherný výhľad na more. Každá izba má trezor, telefón, vlastnú kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami. Hotel zabezpečuje nonstop recepciu, služby úschovy batožiny, zmenárne, ale aj možnosť zapožičania auta.

  1. Blue Water Resort ***** – hodnotenie 9

Luxusný päťhviezdičkový hotel leží priamo pri zlatisto pieskovej pláži. Tá patrí k jedným z najkrajších na ostrove. Hotel ponúka relax pri vonkajšom bazéne so všetkým základným vybavením, ale aj kúpele s kompletnou ponukou služieb. K ďalším službám hotela patrí špičkové fitness centrum a moderná business zóna. O rôznych plánovaných výletoch sa môžete dozvedieť na turistických informáciách. Za poplatok si môžete prenajať auto. Izby sú priestranné, s vlastným balkónom. Pre hostí je v izbách zabezpečené posedenie a minibar. V kúpeľniach máte k dispozícii sprchovací kút a samostatne stojacu vaňu. Hotelová reštaurácia Seven Seas je nonstop otvorená a ponúka aj donášku jedla na izbu.

  1. Club Hotel Dolphin **** – hodnotenie 9

Hotel je priamo na dlhej piesočnatej pláži Waikkal. Poskytuje služby vyhovujúce aj rodinám s malými deťmi. K dispozícii je detský klub a nádherný bazénový komplex. Izby sú situované buď v hlavnej budove alebo do viliek v záhrade. Nájdete tu aj 3 a-la-carte reštaurácie, bary, obchody a knižný kútik. Izby sú vybavené trezorom, telefónom, minibarom, satelitnou televíziou, ale aj prístrojom na prípravu kávy a čaju. Zrelaxovať tu dokážete pri nejednom vodnom športe, na aerobicu, či pri bedmintone. Predovšetkým deti si odnesú nezabudnuteľné zážitky napríklad z krásnej jazdiarne pre koní.

  1. Bentota Beach **** – hodnotenie 8,9

Hotel je situovaný priamo pri rieke Bentota. V tesnej blízkosti je piesočná pláž s ležadlami a slnečníkmi zdarma. V hoteli máte k dispozícii služby recepcie, zmenárne, reštauračné, ale aj služby konferenčnej miestnosti. Hotel je vybavený vonkajším bazénom. Hotel hosťom ponúka rôzne zaujímavé aktivity, ako napríklad lukostreľbu, jazdu na slonovi či obľúbené vodné športy. Ak vyhľadávate zaujímavé zážitkové výlety, rozhodne by ste mali navštíviť blízku liahniareň morských korytnačiek. V priestranných izbách s vlastným balkónom nájdete okrem iného aj minibar, trezor a káblovú televíziu. V luxusných hotelových kúpeľoch si môžete vychutnať masáže a procedúry priamo od profesionálnych terapeutov.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.