TOP 7 najlepšie hodnotené hotely na Zanzibare

Tento africký ostrov je priam exotickým rajom s nádhernými piesočnatými plážami a bohatou vegetáciou. Pláže pokrýva jemný biely piesok a možno tu nájsť jedinečné podmorské koraly. Zanzibar umožňuje dokonalé využitie väčšiny vodných športov, predovšetkým potápania a šnorchlovania. Môžete tu vidieť výrazné prílivové a odlivové vlny mohutných výšok a konzistencie. K týmto jedinečným zážitkom potrebujete zabezpečiť si nadštandardné, respektíve najlepšie hodnotené ubytovanie na ostrove. Nechajte sa preto inšpirovať našou nasledujúcou prezentáciou a rezervujte si cez internet nádhernú dovolenku.

  1. Riu Palace Zanzibar (ex. Hideaway of Nungwi Resort) ***** – hodnotenie 9,4

Tento rezort a zároveň aj luxusné kúpeľné centrum je priamo na bielej piesočnatej pláži. Priazeň hostí si okamžite získa veľký sladkovodný bazén. Záujem možno prejavíte aj o prehliadku hotelovej botanickej záhrady. Vo wellness centre si môžete dopriať okrem masáží aj parný kúpeľ. Pre deti sú pripravené bazény, detský klub s množstvom zaujímavých voľnočasových aktivít a rozľahlé detské ihrisko. Všetky vily a apartmány sú priestranné a klimatizované. Väčšina z nich má aj balkón alebo terasu. Tie luxusnejšie sú aj s vlastným bazénom, vírivkou a záhradou.

  1. Ocean Paradise **** – hodnotenie 9,4

Hotel sa nachádza na severovýchode ostrova. Je priamo na nádhernej piesočnatej pláži. Hostia tu majú možnosť vyskúšať množstvo vodných športov. K dispozícii je aj luxusné kúpeľné centrum. Rozhodne by ste si mali doplniť svoj program o zaujímavé spoznávacie výlety. Každá izba má balkón alebo terasu. Sú klimatizované, s vlastnou kúpeľnou a sprchou. Môžete tu využiť aj služby fitness centra. Pre deti je k dispozícii bazén, rôzne zábavné a animačné programy.

  1. Bluebay Beach Resort & SPA ***** – hodnotenie 9,3

Ide o rozsiahly hotelový komplex priamo na nádhernej piesočnatej pláži. Nachádza sa na východnom pobreží ostrova. V každej izbe nájdete individuálnu klimatizáciu, stropný ventilátor, minibar, vlastnú kúpeľňu, WC, ale aj balkón či terasu. Hotel tvoria jednoposchodové budovy a prízemné bungalovy. Spolu je k dispozícii 88 izieb. V blízkosti sa nachádzajú nádherné záhrady s množstvom tropických rastlín. O ideálny relax máte postarané priamo v bazéne s časťou jacuzzi. Nachádza sa tu fitness, kúpeľné a potápačské centrum. Služby hotela sú prispôsobené aj požiadavkám rodín s deťmi. Pre tých najmenších je tu detský bazén a klub.

  1. Diamonds La Gemma dell’ Est ***** – hodnotenie 9,2

Hotel je obklopený tropickou záhradou a vodopádmi. Pri hoteli sa nachádza piesočnatá pláž s výskytom jedinečných koralov. Dni plné relaxu si môžete dopriať pri bazéne so slanou vodou alebo v kúpeľoch. Nájdete tu aj tenisový kurt a vonkajšiu posilňovňu. V hoteli poskytuje služby aj moderné business centrum. Izby sú zariadené v modernom štýle, plne vybavené sú aj postele s moskytiérou. Pripravená bude pre vás vlastná kúpeľňa so sprchou. Okrem základných stravovacích služieb sú tu zabezpečené obchody, práčovňa či konferenčná miestnosť.

  1. Diamonds Dream of Zanzibar ***** – hodnotenie 9,1

Luxusný hotelový areál obklopuje nádherná tropická záhrada priamo na bielej piesočnatej pláži. Hotelové ubytovanie je lokalizované na kopci nad plážou. Dostanete sa tam po centrálnom schodisku. V hoteli máte zabezpečené služby kúpeľného či turistického centra. K dispozícii je aj centrum vodných športov. Môžete požiadať aj o stráženie detí či o zavolanie lekára. Ubytovanie pozostáva z dvojlôžkových izieb s možnosťou jednej prístelky. V nich nájdete vlastnú kúpeľňu a WC, klimatizáciu či stropný ventilátor. V izbách je umiestnený minibar, trezor a príslušenstvo na prípravu kávy a čaju.

  1. Melia Zanzibar ***** – hodnotenie 9,1

Hotel s polohou na morskom pobreží a nádherným výhľadom na Indický oceán je priam snom každého dovolenkára. Nájdete tu päť luxusných reštaurácií, ubytovanie medzi tropickými palmami či úchvatnú záhradu. Svoj pokojný relax si vychutnáte pri vonkajšom bazéne s barom. Všetky izby, apartmány a vily majú nádherne vyrezávané postele s nebesami. K dispozícii máte vlastné posedenie a aj minibar. Niektoré sú doplnené o súkromný bazén a čiastočný výhľad na oceán. Nechýba tu ani potápačské či wellness centrum. Požiadať môžete aj o lekcie kitesurfingu.

  1. Neptune Pwani Beach Resort & Spa **** – hodnotenie 9

Tento hotelový rezort a kúpeľné centrum sú obklopené tropickou záhradou a dvomi sladkovodnými bazénmi. K dispozícii je verejná pláž s jemným bielym pieskom. Izby sú klimatizované a zariadené v tradičnom zanzibarskom štýle. Majú balkón, vlastnú kúpeľňu so sprchou. K službám hotela patrí aj organizovanie rôznych denných aktivít, či už športových, relaxačných alebo aj tanečných. V kúpeľoch máte zabezpečené masáže, kozmetické procedúry, saunu, parný kúpeľ a bazén.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.