TOP 7 najlepšie hodnotené hotely v Ománe

Čaro exotiky a horúcich pláží si môžete vychutnať aj v nádhernom arabskom štáte Omán. Štát leží v juhovýchodnej časti Arabského polostrova a aj v októbri presahujú denné teploty úroveň 35°C. Krajina je nádherná s množstvom kultúrnych pamiatok, mešít a ponukou kvalitného ubytovania. Turizmus sa v krajine vyvíja síce opatrne, no aj svojím záujmom o spoznanie Ománu môžete prispieť k zvýšeniu cestovného ruchu.

  1. Fanar Hotel and Residences ***** – hodnotenie 9,2

Tento nádherný hotelový komplex sa nachádza v južnej časti Ománu, v oblasti Wadi. Súčasťou tohto luxusného hotela sú aj tri vonkajšie bazény a rozľahlá terasa. Pre tých najmenších je k dispozícii detský klub a svoje nevyhnutné nákupy môžete zrealizovať v minimarkete. Aj ten sa nachádza v samotnom areáli hotela. Izby sú nadštandardne zariadené. Súčasťou je vlastné sociálne zariadenie, minibar, televízia a užitočný set na prípravu kávy. V blízkosti hotela sú tri piesočnaté pláže.

  1. Rotana Salalah Resort ***** – hodnotenie 9,2

Luxusný pobrežný rezort je situovaný v blízkosti Indického oceána. V ponuke nájdete nádherné izby, apartmány a izby pre rodiny. K hotelovému vybaveniu patria aj dva záhradné bazény, snack bar a priestranná terasa na opaľovanie. K dispozícii máte zdarma ležadlá, slnečníky a osušky. Rezort sa nachádza medzi nádhernými legúnami a vodnými kanálmi. Všetky izby sú orientované tak, aby vám umožnili jedinečný výhľad na more. K dostupným službám tohto hotela patrí aj Bodylines Fitness či wellness Club. Priamo pri hoteli je krásna biela piesočnatá pláž.

  1. Crowne Plaza Salalah **** – hodnotenie 8,7

Tento obľúbený hotelový rezort je situovaný v krásnej subtropickej záhrade. V blízkosti je rozľahlá pláž s jemným bielym pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Hotel tvorí 153 luxusných izieb na piatich poschodiach. V záhrade sú k dispozícii tri bazény a terasa na slnenie. Dvojlôžkové izby sú klimatizované, súčasťou je vlastné sociálne zariadenie, TV, minibar, ale aj trezor na cennosti. Nie všetky izby majú vlastný balkón. Za poplatok si môžete zahrať tenis, squash, volejbal či golf. V ponuke spoplatnených služieb sa nachádza aj wellness.

  1. Hilton Salalah **** – hodnotenie 8,4

Hotel leží priamo na dlhej piesočnatej pláži. Má 147 izieb. Okrem vstupnej haly s recepciou, reštaurácie, nočného klubu či obchodu so suvenírmi ponúka relax pri bazéne v záhrade. Súčasťou je aj terasa s ležadlami a slnečníkmi zdarma. Izby sú orientované s výhľadom na more. Vo wellnesse je pre hostí zdarma dostupný fitness s kardio zónou. Pre deti je v ponuke miniklub. Za poplatok si môžete vypožičať bicykel či potápačské potreby.

  1. Salalah Marriott Resort **** – hodnotenie 8,2

Luxusný päťhviezdičkový rezort sa nachádza na pokojnej pláži Mirbat Cove. Priamo pri hoteli je piesočnatá pláž s kamenistým podložím pri vstupe do mora. Súčasťou hotela je nepravidelný bazén o rozlohe 2000m2. Nájdete tu aj kvalitné potápačské centrum a tenisový kurt. Izby majú priestranné balkóny s výhľadom na Indický oceán. K dispozícii vám bude nepretržitá izbová služba a vlastná kúpeľňa.

  1. Millennium Resort Mussanah **** – hodnotenie 8,1

Ubytovanie v tomto hotelovom rezorte vám poskytuje 234 moderne zariadených dvojlôžkových izieb s možnosťou jednej prístelky. Izby sú klimatizované, s vlastným sociálnym zariadením. Hotel je vybavený tromi reštauráciami. Hostia ocenia aj fitness centrum, tenisový kurt či obchodné centrum. Súčasťou hotelového komplexu sú tri bazény s terasou. Hotel je obklopený nádhernou piesočnatou plážou. V blízkosti sa nachádza turisticky vyhľadávaná metropola Muscat.

  1. Shangri-La Al Husn Resort & Spa *****

Hotel si získa priazeň hostí už svojou nádhernou vstupnou halou s recepciou. Súčasťou hotelového vybavenia je reštaurácia, ale aj knižnica či divadelná sála. Izby sú klimatizované s obývacou miestnosťou, kuchyňou a kúpeľňou. Väčšina izieb disponuje aj vlastným balkónom a výhľadom na nádherné more. V izbách sa nachádza aj trezor, minibar a pracovný stolík. Súčasťou hotela je bazén pre dospelých a jeden pre deti. Bazén má aj vírivú vaňu, taktiež môžete používať pripravené slnečníky a ležadlá. Rovnako je bohatá aj ponuka indoorových športov. V objekte je wellness zóna, fitness centrum a stolný tenis.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.