TOP 7 najlepšie hodnotené hotely v Spojených arabských emirátoch

Spojené arabské emiráty patria k najbohatším a najluxusnejším krajinám sveta. Z väčšej časti pokrýva krajinu púšť, no v značnej blízkosti má aj k Perzskému zálivu. Medzi najviac vyhľadávané lokality patria piesočnaté pláže, púštne duny či zaujímavé skalné útvary v severnej a severovýchodnej časti krajiny. Krajina dýcha bohatou kultúrou a históriou pretavenou do autentického moslimského života. Ak sa v najbližšom čase chystáte na dovolenku do Spojených arabských emirátov, ubytovanie odporúčame v jednom z týchto siedmych najlepších hotelov.

  1. Emirates Palace ***** – hodnotenie 9,9

Hotel sa nachádza na vlastnom plážovom úseku na pobreží Arabského zálivu. Je vybavený dvanástimi reštauráciami, barmi, štyrmi bazénmi, luxusným fitness centrom či kúpeľami. Vo všetkých izbách je elegantný nábytok a nádherné mramorové kúpeľne. Súčasťou vybavenia hotela je aj samostatný detský kútik.

  1. Hilton Dubai The Walk **** – hodnotenie 9,9

Hotel je zariadený v talianskom štýle v blízkosti dubajského prístavu. Izby sú dvojlôžkové, klimatizované, s vlastnom kúpeľňou a WC. Izby majú vlastnú kuchynku, k dispozícii sú aj s bezbariérovým zariadením. Súčasťou hotela je aj nádherná terasa na opaľovanie, kaderníctvo či obchody. Hostia majú možnosť využiť služby wellness centra.

  1. Waldorf Astoria Ras Al Khaimah ***** – hodnotenie 9,8

Hotel sa nachádza pri pláži, 50 minút jazdy od medzinárodného letiska v Dubaji. Hotel je vybavený kúpeľným zariadením s množstvom relaxačných procedúr a masáží. Súčasťou sú dva vonkajšie bazény, tenisové kurty či fitness centrum. Izby sú elegantné, s výhľadom na more či záhradu. V kúpeľni je vaňa a dažďová sprcha. Hotel má súkromnú pláž pozdĺž Arabského mora.

  1. Jumeirah Beach ***** – hodnotenie 9,7

Hotel patrí k jedným z najväčších dominánt v Dubaji. Je v blízkosti architektonických a kultúrnych pamiatok a nádhernej fauny a flóry. Hotel má 598 izieb. Architektúra hotela sa pýši jedinečným tvarom vlny. Je obklopený udržiavanou záhradou. Súčasťou sú aj luxusné reštaurácie, vinárne či obchodná arkáda. Nechýba ani športové, relaxačné centrum či opaľovacie terasy. Hotel má aj niekoľko izieb prispôsobených potrebám telesne postihnutých. Pre rodiny s deťmi je k dispozícii family kit so všetkým vybavením už od potrieb novorodenca. Privátna piesková pláž disponuje pozvoľným vstupom do mora.

  1. Rixos Premium Dubai ***** – hodnotenie 9,7

Hotel patrí k luxusným plážovým rezortom. Má vlastné kúpeľné centrum, vonkajší bazén s potrebným vybavením a službami pre hostí. Súčasťou hotela je aj reštaurácia, konferenčné priestory, banketová sála a nechýba ani izbový nonstop servis. Hostí zaujme aj fitness centrum s posilňovňou a telocvičňou či biznis centrum s pripojením na internet. Hotel má 443 izieb delených na apartmány, nefajčiarske a rodinné izby.

  1. Waldorf Astoria The Palm ***** – hodnotenie 9,7

Hotel patrí medzinárodnému reťazcu Hilton. Nachádza sa na ostrove v zaujímavom tvare palmy. Miesto je ako stvorené pre pokojnú a tichú dovolenku. Stojí na súkromnej, 200m dlhej pláži. Ubytovanie pozostáva z luxusných priestranných izieb a apartmánov. Oceníte aj nádherný výhľad na more. Tento luxusný plážový rezort má šesť reštaurácií, dva vonkajšie bazény a jeden detský. Nechýba ani kúpeľné či fitness centrum.

  1. Ritz Carlton Abu Dhabi Grand Canal ***** – hodnotenie 9,7

Ide o prestížny plážový rezort na privátnej pláži. Je vybavený 532 izbami a apartmánmi. Súčasťou je deväť štýlových reštaurácií, spa centrum, kaderníctvo či rôzne športoviská a detské ihriská. Hotel disponuje vnútorným vyhrievaným bazénom, vonkajším a detským bazénom. Izby sú luxusne zariadené v benátskom štýle. Sú dvojlôžkové, s možnosťou prístelky. Majú vlastné sociálne zariadenie, klimatizáciu, trezor na cennosti či napríklad aj minibar, priestranný balkón a terasu na posedenie. Priamo pred hotelom sa nachádza piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.