TOP 7 najlepšie hodnotené hotely v Thajsku

Táto obľúbená konštitučná monarchia je miestom pre turistov s túžbou po romantickej a jedinečnej dovolenke. Patrí k popredným strediskám výrazného cestovného ruchu. Ide o večné a nádherné miesto boha Indry. Je tu nespočetné množstvo dlhých pláží s luxusnými hotelovými rezortmi. Väčšina z nich poskytuje služby aj pre rôzne aktivity rodinám s deťmi. Thajsko je rušnou krajinou. Tu sa len tak ľahko neskryjete pred obchodnými, zábavnými, alebo aj v súčasnosti vyhľadávanými relaxačnými centrami.

  1. Khao Lak Laguna Resort **** – hodnotenie 9,8

Hotel sa nachádza na pobreží Andamanského mora. Na krajinné pomery je to celkom pokojná a príjemná lokalita. Ubytovať sa tu môžete aj v jednej zo 44 luxusných víl. K dispozícii máte bazén s jacuzzi, detský bazén, relaxačné a kúpeľné centrum. Požiadať môžete o zdravotnícke služby alebo si napríklad prenajať auto na rôzne spoznávacie výlety. Izby sú priestranné, klimatizované, s vlastným posedením a modernou kúpeľňou. V nej nájdete luxusnú vaňu s mramorovým umývadlom. K príjemne strávenej dovolenke rozhodne patrí aj masáž, relax v saune či vírivke.

  1. Thai House Beach Resort **** – hodnotenie 9,5

Priamo pred hotelom sa nachádza biela piesočnatá pláž Lamai. Prostredie je v celku pokojné, s krásnou tropickou zeleňou a luxusom na každom kroku. Nadštandardne vybavené sú aj jednotlivé izby. Ide o priestranné izby, s rozľahlým posedením a vlastným balkónom. Aj kúpeľňa je zariadená v modernom, nadštandardnom štýle. Účinným relaxačným lákadlom je veľký vonkajší bazén alebo masážne služby.

  1. Kamala Beach Resort **** – hodnotenie 9,4

Rozsiahly hotelový objekt stojí priamo na bielej piesočnatej pláži Kamala. Hotel je vybavený štyrmi vonkajšími bazénmi. Rozhodnúť sa môžete aj pre relaxačný vírivý kúpeľ, masáže a saunu. K dispozícii je služba na stráženie detí. Dostupné reštaurácie v tomto hotelovom komplexe sa orientujú na tradičnú thajskú, ale aj medzinárodnú kuchyňu. Izby sú moderné, vo vlastných kúpeľniach máte zabezpečené aj pohodlné župany. Aj v tomto rezorte väčšina návštevníkov prejaví záujem o typické vodné športy.

  1. Centara Tropicana Resort **** – hodnotenie 9,4

Tento reprezentatívny hotelový a kúpeľný rezort je v strede západného pobrežia ostrova Ko Čang. Súkromná piesková pláž vám umožní pozvoľný vstup do priezračného mora. Rozľahlý rezort pozostáva zo 157 izieb, bungalovov, suitov a z niekoľkých luxusných viliek. Rezort obklopuje nádherná tropická záhrada. Hosťom je k dispozícii veľký vonkajší bazén, vírivka či opaľovacia terasa. V záhrade sa nachádza množstvo potôčikov, kde máte zabezpečený pokojný a romantický relax. Izby sú presvetlené, elegantné, vybavené jednoducho v tradičnom thajskom štýle. Nechýba v nich základné sociálne vybavenie. O priestrannejšie rodinné izby je taktiež veľký záujem. V tomto hoteli je vysoká úroveň poskytovaných služieb, o čom svedčí aj moderné relaxačné zázemie s rozmanitým výberom rôznych procedúr.

  1. Fair House Beach Resort & Hotel **** – hodnotenie 9,4

Hotel sa pýši krásnou piesočnatou plážou Chaweng Noi. Ponúka bohatý výber wellness služieb či relax priamo pri hotelovom bazéne alebo tropickom bazéne na kopci. Môžete tu využívať služby požičania áut a bicyklov. K dispozícii sú aj detské bazény. Izby sú zariadené v modernom thajskom dizajne. Okrem iného majú aj vlastný balkón, minibar či chladničku. Niektoré poskytujú výhľad na tropické záhrady a oceán. Tradičnou a žiadanou relaxačnou procedúrou sú thajské masáže.

  1. Samui Buri Beach Resort **** – hodnotenie 9,3

Tento hotelový rezort je vystavaný v tradičnom thajskom architektonickom štýle. Nachádza sa pri pláži Maenam na ostrove Koh Samui. Má “nekonečný“ bazén, jacuzzi, ale aj priestrannú konferenčnú miestnosť. Ubytovanie je rozdelené na vily s vlastným bazénom či izby postavené okolo hlavného bazéna. Kúpeľne majú sprchovací kút a dvojité umývadlo so zrkadlom. Okrem wellness a fitness centra sa môžete zaujímať aj o pripravované kurzy varenia thajských jedál. Je tu turistické a moderné business centrum. Predovšetkým v detskom klube si prídu na svoje tí najmenší.

  1. Samui Resotel and Spa **** – hodnotenie 9,3

Hotelový rezort a luxusné kúpeľné centrum ponúka jedinečné ubytovanie s výhľadom na more či tropickú záhradu. Ubytovacie služby zabezpečujú aj oddych na vlastnej terase. Všetky izby majú zariadenie na prípravu kávy a čaju, disponujú vysokorýchlostným internetom. V rezorte nájdete aj požičovňu automobilov a turistické informácie o rôznych plánovaných výletoch. Ani tu nechýba posilňovňa, potápačské centrum či nenahraditeľné thajské masáže.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.