TOP 7 najlepšie hotely iba pre dospelých v Turecku

Či už máte rodinu s deťmi, alebo len plánujete letnú dovolenku s partnerom či so známymi, niekto vám nemôže vytknúť, ak ju chcete stráviť len v kruhu dospelých. Vybrali ste si pre svoj tohtoročný oddych Turecko? Tak si zvoľte pobyt v jednom z nasledujúcich siedmich hotelov, kde sa môžu ubytovať len dospelí hostia. Vybrali sme rôzne lokality v krajine a určite si prídete na svoje.

  1. Commodore Elite Suites & SPA ***** – hodnotenie 9,6

V obľúbenej tureckej oblasti Side je tento luxusný hotel, kde sa môžu ubytovať len hostia nad osemnásť rokov. Sú tu dva vonkajšie bazény a hostia majú k dispozícii aj fitness centrum. Animačné programy sú zabezpečené počas dňa i večerov a môžete ich využívať v rámci vášho all inclusive programu.

  1. Alba Royal ***** – hodnotenie 9,2

Aj druhý plážový hotel sa nachádza v oblasti Side, no minimálny vek hostí je šestnásť rokov. Vonkajší bazén je s barom a platí tu all inclusive program. Nevynechajte fitness centrum a ponuku vodných športov na pláži. Nepochybne sa zabavíte aj pri bohatom animačnom programe.

  1. Sensimar Belek Resort and Spa ***** – hodnotenie 9

Nasledujúci rezort je situovaný priamo na pláži v okolí mesta Belek, kde sa môžu ubytovať hostia starší ako dvanásť rokov. WiFi je v areáli zdarma a v rámci all inclusive programu majú hostia možnosť vstupu do fitness centra. Za skúšku stoja turecké kúpele.

  1. Pasha’s Princess **** – hodnotenie 8,8

Štvorhviezdičkový hotel Pasha’s Princess pre hostí starších ako šestnásť rokov je postavený dvesto metrov od pláže v okolí mesta Kemer. Pri vonkajšom bazéne, ale aj na pláži môžu hostia hotela využívať servis zdarma. Stravovanie prebieha formou all inclusive a k dispozícii je aj fitness centrum.

  1. Trendy Beach Side **** – hodnotenie 8,7

V oblasti Side je aj tento all inclusive hotel Trendy Beach Side umiestnený priamo na pláži a s vzdialenosťou menej ako kilometer do centra mesta. Hotel je vhodný pre hostí starších ako šestnásť rokov. Z hotelovej reštaurácie je priamy vstup do vonkajšieho bazéna. Vo vybavení hotela nechýba fitness centrum.

  1. Diamond Elite Hotel & Spa ***** – hodnotenie 8,3

Nasleduje luxusný päťhviezdičkový hotel pre hostí nad dvanásť rokov, ktorý je od pláže v časti Side vzdialený 350 metrov, no stále tu platí all inclusive program so servisom a využívaním plážového baru zdarma. Animačný tím organizuje zábavný program.

  1. Side Alegria Hotel & Spa (ex. Holiday Point Resort) **** – hodnotenie 8,2

A na záver tu máme hotel pre hostí nad osemnásť rokov, ktorý je od pláže so servisom vzdialený približne dvesto metrov a tiež je situovaný v obľúbenom Side. Funguje tu program all inclusive a na výber máte množstvo športov. Izby sú vybavené televízorom. K dispozícii je animačný program i posilňovňa.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.