TOP 7 najlepšie hotely v Abu Dhabi

Abu Dhabi je po Dubaji druhým najznámejším mestom v Spojených arabských emirátoch. Ide o hlavné mesto krajiny, ale aj samostatný emirát. Je to druhé najväčšie mesto federácie a má prívlastok kvetinové. Počas dovolenky nevynechajte nádhernú mešitu Sheikh Zayed Grand, ktorá je jedna z najväčších na svete.

  1. Emirates Palace ***** – hodnotenie 9,9

Pod hlavičkou Kempinski vám predstavujeme krásny a luxusný palácový hotel na súkromnej pláži dlhej viac ako kilometer. Komplex je zasadený do záhrady a uspokojí potreby aj tých najnáročnejších hostí. Stravovanie je formou bufetov v jednej z dvanástich reštaurácii. Je tu pre hostí aj fitness centrum a štyri vonkajšie bazény.

  1. Park Hyatt Abu Dhabi Hotel and Villas ***** – hodnotenie 9,2

Priamo na osem kilometrov dlhej pláži je situovaný päťhviezdičkový hotel Park Hyatt Abu Dhabi so servisom pre hostí zdarma. Deti tu majú svoj bazén a klub s programom. Sú tu navyše ešte tri ďalšie vonkajšie bazény s terasou. V objekte sú tri reštaurácie a dva bary. Raňajky sú v cene, polpenziu si môžu hostia dokúpiť.

  1. Khalidiya Palace Rayhaan ***** – hodnotenie 9,1

Na súkromnej pláži ponúka ďalší hotel ubytovanie vo viac ako štyristo izbách. Hostia si volia frekvenciu stravovania, no v hoteli sa nepodáva alkohol. Pre deti je tu samostatný bazén, miniklub a ihrisko. Vonkajší bazén patrí k najväčším v Abu Dhabí a vírivka pri ňom je čerešničkou.

  1. Al Raha Beach Resort ***** – hodnotenie 9

Tento luxusný hotel leží na súkromnej pláži dlhej kilometer a je prepojený s nákupným centrom. Jedlo sa podáva formou bufetov a najvyššia možná forma je all inclusive v jednej z ôsmich reštaurácií. Sú tu dva vonkajšie bazény a jeden detský s menšími tobogánmi. Nechýba ani fitness centrum či spa.

  1. Le Meridien Abú Dhábí ***** – hodnotenie 8,7

V zálive na súkromnej pláži s barom môžete využiť ponuku hotela Le Méridien Abu Dhabi, ktorého prostredie tvorí krásna tropická záhrada. V areáli je desať reštaurácií, kde sa podáva jedlo formou bufetu od samostatných raňajok až po all inclusive. Súčasťou je aj diskotéka a amfiteáter s pravidelným programom.

  1. Beach Rotana Hotel & Tower ***** – hodnotenie 8,7

Neďaleko centra mesta je ďalší luxusný hotel na privátnej pláži, ktorý susedí s nákupným centrom. Sú tu vyhrievané vonkajšie bazény s barom a samostatný detský bazén. V hoteli je aj SPA centrum, posilňovňa a WiFi pripojenie zdarma. Stravovanie si môžu hostia zvoliť podľa potreby a podáva sa v jednej z desiatich reštaurácií formou bufetu.

  1. Sheraton Abu Dhabi Hotel & Resort ***** – hodnotenie 8,5

Výber uzatvára hotel reťazca Sheraton priamo na pláži, kde si hostia môžu zvoliť polpenziu alebo all inclusive stravovanie. Priamo na recepcii je možnosť zapožičania vozidla. Vonkajšie bazény majú oddelenú časť pre deti. Zacvičiť si môžete vo fitness centre, prípadne zahrať tenis na kurtoch.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.