TOP 7 najlepšie hotely v Ajmane

Ajman je menej známa turistická oblasť, no zaslúži si pozornosť. Ide o najmenší emirát v Spojených arabských emirátoch, ktorý je dlhý len 22 kilometrov a od centra Dubaja je vzdialený 35 kilometrov. Takže ide o ideálnu dovolenku ďaleko, no stále dostatočne blízko od rušného mesta, kde sa môžete vydať počas voľného dňa. Ajman má krásne pláže s podmorským svetom, ideálne pre potápanie.

  1. Fairmont Ajman ***** – hodnotenie 9,4

Úvodom vám predstavujeme luxus v podobe päťhviezdičkového hotela Fairmont Ajman na súkromnej pláži so servisom pre hostí. Hostia môžu využívať kvalitne vybavené fitness centrum a pre deti je tu detský bazén a miniklub. Vonkajší bazén je spojený s barom a v objekte sú tri reštaurácie.

  1. Ajman Saray ***** – hodnotenie 9,2

Hotel Ajman Saray je situovaný na privátnej pláži, kde je k dispozícii plážový servis a ponúka ubytovanie vo viac ako dvesto izbách. Je tu vonkajší bazén a detský bazén. Pre deti je tu aj herňa. V spoločných priestoroch je WiFi pripojenie zdarma. V objekte sa nachádza aj luxusné spa centrum.

  1. Ramada Hotel & Suites **** – hodnotenie 8,4

Štvorhviezdičkový Ramada Hotel & Suites Ajman je od súkromnej pláže vzdialený približne sedem kilometrov, kam hostí päťkrát denné vozí shuttle bus. V areáli hotela si môžete zahrať plážový volejbal či využiť fitness centrum. V lobby je kaviareň a hostia si frekvenciu stravovania vyberajú sami.

  1. Ajman (ex. Kempinski Ajman) ***** – hodnotenie 8,4

V krásnej zátoke je na súkromnej pláži Ajman Hotel s deviatimi reštauráciami. Raňajky sú formou bufetov, obedy a večere si hostia môžu doplatiť buď tiež ako bufety, alebo v a lá carte reštaurácii s rôznym zameraním. Pre deti je tu miniklub, ihrisko a samostatný bazén. Nechýba posilňovňa a zároveň hotel ponúka bezplatný shuttle bus do Dubaja.

  1. Bahi Ajman Palace ***** – hodnotenie 8,4

Na krásnej ohradenej vlastnej pláži je aj hotel Bahi Ajman Palace s piatimi hviezdičkami, ktorý má hneď šesť kategórií ubytovania. V hoteli sú dve reštaurácie, bar v lobby a kaviareň. Vonkajší bazén je so servisom, ktorý je tiež na pláži. Pripojenie k WiFi je zdarma a hostia môžu využívať aj služby fitness centra.

  1. Ramada Beach **** – hodnotenie 8,1

Ubytujte sa v izbe z viac ako sto ponúkaných v hoteli Ramada Beach Ajman a užijete si krásnu privátnu pláž od hotela oddelenú len cestou. Hotel má dve reštaurácie a je možnosť vybrať stravovanie od samostatných raňajok až po soft all inclusive. WiFi pripojenie je zdarma, vybavená posilňovňa tiež a zahrať si môžete šípky či stolný tenis.

  1. Ajman Palace ***** – hodnotenie 8

Záverom je tu rodinný päťhviezdičkový Ajman Palace umiestnený na súkromnej pláži so servisom a plážovým barom. Deti majú samostatný detský vonkajší bazén, pre dospelých je tu bazén s barom. Formu stravovania je možné zvoliť ako raňajky, polpenzia či plná penzia ako bufet v jednej zo štyroch hotelových reštaurácií. WiFi je v celom objekte zdarma.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.