TOP 7 najlepšie hotely v Dubaji

Dubaj je snáď najznámejším emirátom v Spojených arabských emirátoch a najvyhľadávanejšou destináciou v tejto krajine. Dubaj je neustále sa rozrastajúci a meniaci sa emirát s nákupnými možnosťami, krásnymi plážami a skvelým jedlom. V Dubaji si užijete dovolenku aj mimo svojho hotela, nevynechajte hlavné atrakcie ako je Burj al Khalifa či Miracle Gardens.

  1. Hilton Dubai The Walk **** – hodnotenie 9,9

Najvyššie hodnotený v tejto oblasti je hotel reťazca Hilton s ubytovaním v štúdiách s vlastnou kuchynkou a televíziou. Stravovanie je zabezpečené formou bufetov na raňajky a je možnosť dokúpiť aj polpenziu. Je tu vonkajší bazén a sauna bez príplatku. WiFi pripojenie v spoločných priestoroch zdarma.

  1. Burj Al Arab ****** – hodnotenie 9,8

Druhý v poradí je snáď najznámejší hotel v Dubaji. Hotel Burj Al Arab má sedem hviezdičiek, typický tvar plachetnice a súkromnú uzavretú pláž. V hoteli je až osem reštaurácií a dva vonkajšie bazény. K dispozícii sú aj dve fitness centrá a menší aquapark. Sú tu možnosti aj pre deti v detskom klube.

  1. Jumeirah Beach ***** – hodnotenie 9,7

Nasleduje obrovský zrekonštruovaný Jumeirah Beach Hotel, ktorý ponúka ubytovanie v takmer šesťsto izbách a jeho tvar pripomína vlnu. V objekte je neuveriteľných dvadsať reštaurácií, všetky chody sú podávané bufetovou formou. Je tu šesť bazénov a hotel má súkromnú pláž so servisom.

  1. Waldorf Astoria The Palm ***** – hodnotenie 9,7

Na dvesto metrov dlhej súkromnej pláži je aj päťhviezdičkový hotel Waldorf Astoria The Palm s dvomi vonkajšími bazénmi. Pre deti je samostatný detský bazén. Deti tu majú pripravený zábavný program. Stravovanie formou polpenzie je v jednej zo šiestich reštaurácií.

  1. Four Points By Sheraton Sheikh Zayed Rd **** – hodnotenie 9,7

Ďalší hotel ponúka ubytovanie v takmer 400 izbách s kuchynkou a pripojením na WiFi. Frekvenciu stravovania si hostia zvolia podľa preferencie. V objekte je aj vnútorný, aj vonkajší bazén s barom. K dispozícii je posilňovňa a sauna. Rodičia môžu využiť stráženie detí alebo herné aktivity.

  1. JA Ocean View **** – hodnotenie 9,6

Ja Ocean View Hotel je v blízkosti známej pláže Jumeirah, kde si môžu hostia za poplatok zapožičať lehátka a slnečníky. Vonkajší bazén s barom má hneď vedľa vírivú vaňu a ďalší bazén je určený pre deti. Večer vám bude spríjemňovať zábavný program s živá hudba. WiFi je v spoločných priestoroch zdarma.

  1. Rixos Premium Dubai ***** – hodnotenie 9,6

Vo viac ako štyristo izbách s WiFi pripojením ponúka ubytovanie päťhviezdičkový hotel Rixos Premium Dubai. Rezort je priamo na pláži a má veľký vonkajší bazén s barom a vírivkou. Zacvičiť si môžete v posilňovni a stravovanie je formou all inclusive. Komfortná je aj možnosť prenájmu auta v hoteli.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.