TOP 7 najlepšie hotely v Jordánsku

Zabudnite na typickú letnú dovolenku v krajinách, na ktoré ste zvyknutí. Začnite spoznávať svet aj z iných perspektív a vyberte sa niekde, kde ste ešte nikdy neboli. Napríklad do Jordánska na blízkom východe, ktoré je známe najmä pre svoje nádherné antické mesto Petra, ktoré však nie je hlavným mestom tohto kráľovstva. Vybrali sme sedem top hotelov, ktoré sa všetky nachádzajú na pobreží, ktoré má len dvadsať kilometrov.

  1. Mövenpick Dead Sea Resort ***** – hodnotenie 10

Prvý hotel, ktorý má najvyššie možné hodnotenie a zároveň aj päť hviezdičiek, je situovaný na pláži, kde majú hostia zdarma prístupný servis. Frekvenciu stravovania si môžete zvoliť medzi samostatnými raňajkami a polpenziou. V objekte je vnútorný aj vonkajší bazén a fitness centrum.

  1. Intercontinental Aqaba ***** – hodnotenie 9,8

V tesnom závese v hodnotení je náš druhý hotel vo výbere, ktorý sa tiež nachádza na pláži a zároveň priamo v centre mesta. V areáli je veľký tiahly vonkajší bazén so servisom. Vyberiete si raňajky alebo polpenziu? Zacvičiť si môžete v posilňovni.

  1. Mövenpick Tala Bay ***** – hodnotenie 9,2

Tretí hotel v poradí má tiež päť hviezdičiek, svojim hosťom ponúka servis zdarma na pláži, ktorá je hneď pri hoteli, ale aj pri vonkajšom bazéne. Pre deti je tu hravý detský kútik, dospelí si môžu zacvičiť vo fitness centre. Aj v tomto hoteli si môžete stravovanie zvoliť medzi raňajkami a polpenziou.

  1. Kempinski Ishtar Dead Sea ***** – hodnotenie 8,9

Pre milovníkov luxusu bude ideálnou voľbou tento hotel zo siete Kempinski, ktorý má vlastnú privátnu pláž. V hotelovej reštaurácii majú hostia raňajky alebo polpenziu, môžu si tu dokúpiť aj obedy. Za extra poplatok môžete využiť SPA centrum, nechýbajú tu vonkajšie bazény a ihrisko pre deti.

  1. Dead Sea Spa **** – hodnotenie 8,2

Hotel Dead Sea Spa má krásnu privátnu pláž s bezplatným servisom, zároveň je tu aj vonkajší bazén s barom a oddelenou časťou pre deti. Stravovanie je bufetovou formou polpenzie. Skvelé je, že súčasťou hotela je aj menší aquapark pre všetky vekové kategórie. Pre deti je tu navyše pripravený program v mini klube.

  1. Marina Plaza **** – hodnotenie 8,1

V hoteli Marina Plaza si prídu na svoje najmä milovníci športových aktivít, pretože okrem fitness centra je tu aj široká ponuka lekcií a športovísk. Stravovanie je môžete zvoliť od raňajok až po plnú penziu. Deti sa zabavia na detskom ihrisku a v bazéne, ktorý je oddelený od hlbokého bazéna pre dospelých.

  1. Kempinski Aqaba ***** – hodnotenie 8,6

A posledný je ďalší luxusný hotel z reťazca Kempinski s vlastnou privátnou plážou a kvalitným SPA centrom. Stravovanie je bufetovou formou a frekvenciu si vyberú hostia. Hotel niektoré dni organizuje zábavný program na večer, zacvičiť si tu môžete v posilňovni a k dispozícii je aj vonkajší bazén so servisom.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.