TOP 7 najlepšie hotely v krásnom a pokojnom egyptskom letovisku Sahl Hasheesh

Egypt je svojská krajina, ktorú množstvo turistov po celom svete miluje. Kvalita vašej dovolenky záleží na tom, aký hotel si na svoj pobyt vyberiete, pretože tam strávite väčšinu času. Vybrali sme pre vás sedem skvelých hotelov v letovisku Sahl Hasheesh, ktoré sa nachádza pár kilometrov severne od letiska v Hurghade. Táto oblasť je ideálna pre všetkých, čo majú v pláne počas dovolenky šnorchlovať.

  1. Albatros Citadel Sahl Hasheesh (ex.Citadel Azur Resort) ***** – hodnotenie 9,1

Prvý päťhviezdičkový bazén z nášho zoznamu je situovaný na pláži, kde je ideálna možnosť šnorchlovania nad koralmi. Stravovanie funguje formou all inclusive, pre deti je tu ihrisko a pri vonkajšom bazéne so sladkou vodou je samostatný bazénik pre deti. Ďalšie dva bazény sú s morskou vodou. O zábavu sa postará animačný tím.

  1. Baron Palace Sahl Hasheesh ****** – hodnotenie 9

Vo viac ako šesťsto izbách ponúka ubytovanie luxusný hotel priamo na pláži so šiestimi hviezdičkami. Hostia majú k dispozícii fitness centrum, pre deti vodný park a minikluby rozdelené podľa veku. Pre hostí všetkých vekových kategórií je pripravený animačný program. WiFi pripojenie je zadarmo.

  1. Premier Romance & Spa Resort ***** – hodnotenie 8,7

Tento skvelý hotel s piatimi hviezdičkami umiestnený na pláži ponúka hosťom all inclusive program so servisom aj na pláži, aj pri vonkajšom bazéne. V tomto hoteli sa môžu ubytovať len hostia nad šestnásť rokov a môžu využívať posilňovňu. Zabavíte sa pri animačnom programe.

  1. Tropitel Sahl Hasheesh ***** – hodnotenie 8,6

Areál hotela Tropitel Sahl Hasheesh je umiestnený na pláži s barom a bezplatným servisom aj pri troch vonkajších bazénoch. Pre deti je tu miniklub a dospelí sa môžu zabaviť na večernej diskotéke. Hostia môžu za poplatok využívať aj SPA centrum alebo zahrať tenis na kurte.

  1. Old Palace Resort ***** – hodnotenie 8,6

Päťhviezdičkový Old Palace Resort umiestnený na súkromnej pláži a s vonkajším bazénom, ktorý má oddelenú plytkú časť pre deti. Každá izba má televízor a hostia sa stravujú formou all inclusive. Hostia sa môžu zapojiť do animačných programov, zacvičiť si vo fitness centre a deti tu majú detský kútik.

  1. Premier Le Reve Hotel & Spa ***** – hodnotenie 8,6

S takmer tristo izbami je v ponuke aj ďalší päťhviezdičkový hotel na pláži umiestnený v krásnej záhrade. Hotel ponúka transfer do centra Hurghady, wellness centrum a vodné športy na pláži. Servis na pláži aj pri bazéne je pre hostí zdarma. WiFi pripojenie je v celom objekte bez poplatku.

  1. Dessole Pyramisa Sahl Hashees ***** – hodnotenie 7,7

A na záver je tu hotel s obrovským vonkajším bazénom, tobogánom a barom, kde v celom areáli hostia využívajú program all inclusive. Hotel má až 820 izieb, je umiestnený na pláži a ponúka hosťom množstvo športových aktivít, animačný program i cvičenie vo fitness centre. Za extra poplatok je možné využiť wellness centrum.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.