TOP 7 najlepšie hotely v Marmarise

Počuli ste už o krásnej a rušnej tureckej oblasti či priamo meste Marmaris? Vysoké teploty sú tu už od mája do konca októbra, takže si môžete užiť aj dovolenku mimo sezóny. Ide o prístavné mestečko na juhozápade Turecka, odkiaľ sa dostanete na výlet loďou na Rhodos. Máme tu sedem skvelých hotelových zariadení, kde budete spokojní!

  1. Orka Lotus Beach ***** – hodnotenie 9,3

Pri borovicovom lese leží štvorhviezdičkový hotel priamo na sedemsto metrov dlhej pláži, kde majú hostia servis zdarma. V hoteli funguje program all inclusive v spolu piatich reštauráciách. K dispozícii je aj fitness centrum, sauna a spa centrum. V areáli je možné využiť ponuku športov.

  1. Cettia Beach Resort **** – hodnotenie 9,2

Aj druhý hotel z nášho výberu je situovaný na pláži, kde majú hostia servis zdarma, taktiež ako pri vonkajšom bazéne. Hostia majú v hoteli stravovanie formou all inclusive. Zacvičiť si môžete aj vo fitness centre. Počas dňa i večer sa zabavíte pri animačnom programe.

  1. Casa De Maris Spa & Resort Hotel ***** – hodnotenie 8,6

Tretí hotel v poradí je luxusný päťhviezdičkový hotel s bufetovým programom all inclusive. Pláž je priamo pred hotelom a hostia majú aj tam, aj pri vonkajšom bazéne slnečníky a lehátka zdarma. O program sa vám postará animačný tím a využiť môžete aj posilňovňu.

  1. Pasa Beach **** – hodnotenie 8,5

Pasa Beach hotel je rovnako ako predchádzajúce rezorty situovaný na pláži. V objekte je vonkajší aj vnútorný bazén. Centrum mesta je vzdialené len tri kilometre od hotela. Zacvičiť si môžete v posilňovni. Hostia sa počas svojho pobytu stravujú bufetovou formou all inclusive.

  1. L Etoile **** – hodnotenie 8,2

V hoteli L Etoile majú návštevníci all inclusive program, môžu sa zapojiť do animačných programov a využiť aj servis na pláži vzdialenej dvadsať metrov, kam sa dostanete cez lokálnu cestu. Plážový bar je za extra poplatok. Hotel je situovaný priamo v centre mesta.

  1. Marti Resort ***** – hodnotenie 7,7

Krásny a luxusný päťhviezdičkový hotel Marti Resort je na pláži a hostia majú program ultra all inclusive vrátane s alkoholickými nápojmi. Zahrať si môžete volejbal i basketbal, zacvičiť vo fitness centre a využiť dva vonkajšie bazény. Je tu aj samostatný plytký bazén pre deti.

  1. Blue Bay Platinum ***** – hodnotenie 7,6

Výber zatvárame hotelom s piatimi hviezdičkami, kde sú dva bary, kde môžu návštevníci tiež využívať all inclusive program. Pláž je od hotela vzdialený len niekoľko pár metrov. Hotel ponúka oddych pri vonkajšom bazéne, ale je tu aj vnútorný bazén s ponukou masáží.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.